Szaboveronika

Kašel cukru


Kašel cukru / Krása a zdraví

S příchodem chladné sezóny začnou být v největší poptávce kvapky na kašel, a pokud dospělý může být stále přesvědčen, aby pili lektvar nebo jíst chuť bez chuti, pak se léčba kašle pro malé dítě někdy změní na skutečný problém. Pokud vaše dítě kategoricky odmítne nějaké léky nebo už nemůžete vypít hořké sirupy, zkuste cukrovku. Tento nástroj se snadno připravuje, nemá žádné kontraindikace a je snadno přijímán dětmi všech věkových kategorií.

Příčiny kašle a způsoby léčby

Kašel se objevuje, když zánět sliznice horních cest dýchacích, trhavý "štěkání" kašel je charakteristický pro laryngitidu nebo bolest v krku a dlouhé bolestivé záchvaty suchého kašle - pro bronchitidu. Hlavním cílem léčby kašle je zlepšit proces kašlání a sputa. Není třeba užívat antitusika pro běžné nachlazení nebo bronchitidu - pomocí kašle, plic a průdušek pacienta se čistí nahromaděný hlen a mikroorganismy a není zapotřebí narušovat tento proces.

Většina léků proti kašli je rozdělena na absorbovatelné pastilky a tablety,které snižují zánět a zmírňují kašel a expektoranty a ředění sirupy a tinktury, které "překládají" suchý kašel do vlhkého stavu.

Vyhořelý kašel je dokázaný lidový lék může zmírnit kašel a bolest v krku u pacientů s nachlazením, bolavým hrdlem nebo virovou infekcí. Nemůže se však použít při těžkých infekčních nemocech, kdy je kašel spojen s nárůstem tělesné teploty na vysoké počty, prudkým zhoršením stavu pacienta a tento lék není účinný při častých bolestivých záchvacích kašlách, ke kterým dochází u pacientů s černou kašel nebo jinými infekčními nemocemi.

Kašel Cukr - Recepty

Vaření cukrového cukru je snadné, vše, co potřebujete, je granulovaný cukr, lžička nebo pánvice a mohou být léčeny spáleným cukrem u dětí od 2 let a dospělých, včetně těhotných nebo trpících jinými nemocemi. Jedinou výjimkou mohou být pacienti s diabetes mellitus - je lepší se zdržet této léčby.

1. Vypálil cukr na lžíci - ohřejte na ohni neúplnou lžičku granulovaného cukru až do úplného roztavení,cukr by se měl proměnit v hnědý hnědý karamel, pak je nalít do sklenice s teplým mlékem a čekat, až se lízátko vytvrdí. Mléko a cukr mohou být olízány nebo mezi záchvaty kašle a tento přípravek můžete užívat 2-3krát denně, dokud nezmizí příznaky onemocnění;

2. Vypálil cukr na palici - pokud potřebujete zacházet s dítětem, můžete udělat lízátko - nalít roztavený cukr na talíř pokrytý fólií, namočit zápas, koktejlovou tyčinku nebo něco podobného a počkat, až směs ztuhne, dostanete chutné a zdravé lízátko;

3. Vypalte cukr v pánvi - Nalijte 2-3 lžíce granulovaného cukru do suché pánve, zahřejte na světle hnědou barvu a opatrně nalijte 1 šálek teplé vody, důkladně promíchejte a nechte ji úplně vychladnout, poté rozdrtíme na malé kapky na kašel;

4. Spálený cukr s přísadami - můžete zvýšit účinek spalovaného cukru pomocí přísad - citronové šťávy, máslo, med nebo jemně nasekaná cibule se přidá k cukru roztavenému v pánvi. V tomto případě je třeba užít více cukru - asi 200 gramů a asi 1 polévkovou lžíci jiných složek.Zbytek receptury zůstává stejný - zahřejte cukr v pánvi, přidáme citronovou šťávu nebo cibuli a počkejte, až budou cukroví v pohodě.

Vyhořelý kašel by měl být používán společně s jinými lokálními prostředky - kloktací, bohatým alkalickým pitím a užíváním expektorantních léků.Nejlépe články