Szaboveronika

Význam jména Karina


Význam jména Karina / Neznámá

V roce 1934, během hrdinského drift parníku „Chelyuskin“ na palubě rodinní příslušníci expedice Vasiljev měl dívku, která byla pojmenována na počest Karina v Kara moři. Takže v Rusku se dnes objevilo oblíbené jméno Karina. Rodiče dívky nevěděli, že historie tohoto jména je mnohem starší a jde zpět do vzdálené minulosti.

Podle jedné z verzí pochází jméno Karina z latinského slova "carus", což znamená "drahý" nebo "drahý". Podle druhé verze je slovo "Carina" přeloženo z latiny jako "lodní kýl". Tak, starověké římské námořníky, jmenovat své dcery tímto jménem, ​​vzdal hold jejich lodi.

Další verze původu jména Karina je starověká řečtina. Snad název pochází z řeckého jména Corinna, což znamená "dívka". A ve skandinávských zemích je jméno Karina zkratkou křestního jména Katharina, známého v ruské tradici jako Kateřina.

V Rusku byla Karina nazývána plačící bohyně, která doprovázela pohřební obřady. Ze starého ruského jazyka se Karina překládá jako "truchlit".

Dnes je Karina důsledně zahrnuta do pojmenování různých národů světa, včetně ruštiny. Tam je mnoho slavných žen na sobě tento krásný a zvukové jméno.Mezi nimi jsou ruská herečka Karina Razumovská, balerína Karina Sarkisová, šermířka Karina Aznavouryanová, tamerka Karina Bagdázarová a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

V ortodoxním kalendáři chybí jméno Karina. Z tohoto důvodu jsou dívky pokřtěny jakýmkoli jiným názvem souhlasu, například pod jménem Catherine.

Památka sv. Kariny je 24. března oslavována katolickou církví.

Název funkce

Jméno Karina upoutává pozornost na sebe sama, která nemůže ovlivnit jejího majitele - je aktivní, náročná, rozmarná, rozhodná, s poněkud vysokým sebevědomím. Někdy její sebevědomí a vousatost způsobují, že je obtížné poslouchat hlas rozumu, ale Karina se obecně dokáže vyhnout problémům a vyčíslit všechno dva kroky dopředu.

Karina je dobře známá u lidí, může snadno najít společný jazyk s jakoukoliv osobou. Ví, jak poslouchat a slyšet, dá opravdu dobrou radu. Ale Karina neví, jak si úpěnlivě připomínat, v životě vůbec není místo pro pocity. Také ona je vždy přátelé pro zisk. Když přínos skončí, přátelství nejčastěji končí.

Karina má ráda být v centru pozornosti, aby byla v poznání. Nemá ráda vyrovnaný a monotónní každodenní život, takže hlavním rysem její postavy je neklid. Její neuvěřitelná aktivita hraničí s agresivitou, často zapomíná, že "honit dva zajíce" nikdy není úspěšná. Pokud zdravý egoismus zvítězí nad narcisem, Karina bude mít všechny šance stát se velmi úspěšnou osobou.

Kritici se na její adresu obtížně obrací, ačkoli je neodmyslitelnou součástí demonstrativnosti a extrémní inkontinence, impulzivity. Ona má tendenci upozorňovat na sebe i s negativními triky, nepozornost a zanedbávání může vést k Karině k depresi.

Ale Karina není intrikář, protože jí chybí psychologický pohled a trpělivost, takže všechna její činnost jsou otevřená a přímočará. Vždycky preferuje krátké cesty, i když se jedí, budou obtížnější. Má silnou povahu, ne toleruje dlouhé konverzace, ale dává přednost jednat. K úctě Karině musím říci, že se vždycky obviňuje za její neúspěchy a ne za ty, kteří jsou kolem ní.

Karina je obecně vynikající, integrální osoba, skutečný zápasník a badatel, který se nikdy nezastaví na dosažených výsledcích.Kromě toho příroda zpravidla přináší svůj mimořádný, chytlavý vzhled, kterému není možné věnovat pozornost.

Dětství

Malá Karina je tvrdohlavá a rozmarná dívka, která dává rodičům mnoho potíží. Pokud se rodič podílí na své dceři, pak její egoismus a marnivost jí přinesou spousty problémů v životě.

Karina se mírně učí, což je příznivější pro přirozený lenost, s nímž bude dívka bojovat po celý svůj život. Mezi svými vrstevníky vyčnívá za své odhodlání a dobrodružství, její spolužáci ji respektují a někdy se o ni bojí. Karinina proměnlivá povaha, demonstrace a inkontinence jí neumožňují vytvářet vyrovnaný vztah se svými spolužáky.

Budoucnost Kariny do značné míry závisí na její výchově, na jakých kvalitách její rodiče ve svém dětství vnesou. Dívka má mnoho příležitostí stát se příliš sobeckou osobou, která není schopna a ochotna cítit a slyšet ostatní lidi. Osud dívky se ukáže příznivě, pokud dokáže získat trpělivost, kterou postrádá, a věnuje ji energii, aby pracovala na sobě.

Zdraví

Jako dítě je Karina často nemocná, což výrazně oslabuje imunitu.Možné alergie, astma. Studie mohou být doprovázeny komplikací ledvin a srdce. Karina by měla být chráněna před dětmi, zacházet s vaším zdravím dvojí pozorností.

Dospělá žena je náchylná k emocionální nadměrné stimulaci. Tendence k neuróze vyžaduje vážnou pozornost a léčbu. Vášeň pro sladkosti je příčinou nadváhy, takže Karina bude často muset jít na dietu, což také nepomáhá stabilizovat její emocionální stav.

Sexualita

Karina - vášnivá a temperamentní povaha, která dává přednost tomu, aby ovládla jakýkoli vztah, včetně sexuální. Podvědomě si vybírá slabší muže, které lze snadno ovládat.

Téma sexu není pro Karinu zakázáno, mluví otevřeně o jejích touhách. Během důvěrnosti je žena velmi emocionální, nestává se něčím milostivým a komplimenty, ale očekává i odpověď od něj. Fyzické potěšení samo o sobě, bez lásky a romantiky, nedává Karine žádané potěšení. Jemné polibky, něžné slova jsou pro ni nedílnou součástí sexuálního styku.Ví, jak splnit přání svého partnera a snaží se ho každým způsobem potěšit.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Obvykle v životě Kariny se nestane jedno manželství a její obtížná povaha je na vině. Dokonce i když se ožení za velkou lásku, nestačí k vybudování harmonických rodinných vztahů. Sotva dělá kompromisy, snaží se oživit osobu pro sebe. Karina nalezla své rodinné štěstí již ve vyspělém věku, když získává moudrost a trpělivost.

Jako manžela by se člověk nejlépe hodil na omezeného, ​​maloemotsionálního, sebevědomého, který se nedovolil manipulovat. Další kvalitou Kariny je žárlivost. Nechce s nikým sdílet pozornost svého manžela, takže nebude tolerovat žádnou konkurenci.

Karina ráda přijímá hosty, ale je obtížné říkat jí bezchybnou hostesku. Úklid nebude nikdy pro ni prioritou.

Nejúspěšnější manželství je možné s muži jménem Igor, Oleg, Vladimír, Eugene, Mikhail, Timofey, Alexey a Pavel. Je třeba se vyvarovat vztahů s Antonem, Georgem, Valentinem, Valerym, Vasilií, Nikitou a Ilyou.

Obchod a kariéra

Práce pro Karinu je jedním ze způsobů sebevyjádření a příležitosti upoutat pozornost. Je pracovitá, obezřetná a pragmatika, usiluje o získání prestižní a zajímavé profese. Monotónní a rutinní práce jí nikdy nebudou vyhovovat, stejně jako práci, kde nebude žádná příležitost vyniknout. Miluje, když její pokrok a úspěchy nezůstanou bez povšimnutí.

Vedoucí od přírody má vynikající organizační schopnosti. Z toho bude silný vůdce, schopný vést tým. Při řešení komplexních otázek se Karina bude řídit logikou, ne pocity. Je to jedna z těch žen, které nejsou rozmazleny úspěchem v kariéře, ale naopak ji činí sebevědomější, více tolerantní a velkolepější.

Karina má vynikající obchodní dovednosti - její schopnost komunikovat s lidmi a fantastická intuice jí pomáhají v tomto. Je těžké ji oklamat, cítí každou míli míle. Karina se nikdy nevzdává pomoci více renomovaných a znalých partnerů a je také nepravděpodobné, že by souhlasila s pochybnými transakcemi nebo porušením zákona.

Karina je hlavním koníčkem, takže by bylo hezké, kdyby se její práce týkala služebních cest. Ale má všechny šance, že se stane úspěšným v jakékoli činnosti, včetně tvůrčích profesí.Žena jménem Karina má velké příležitosti, jedinou otázkou je, zda ji bude moci použít.

Talismany pro Karinu

  • Planet-patron je Měsíc a Mars.
  • Patronem zvěrokruhu je Beran a Ryby. Carinae se doporučuje jmenovat dívky narozené pod těmito znameními zvěrokruhu.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je léto, nejúspěšnější den v týdnu je čtvrtek.
  • Šťastná barva - žlutá, zelená, hnědá a červená.
  • Totem rostlina - cedr a jedle. Cedar je považován za strom života, symbolizující neporušitelnost, sílu, dlouhověkost a sílu. V křesťanství je cedr považován za Kristovu symbolizující důstojnost, duchovní krásu a velikost. Jedinec je schopen rozdávat svou pozitivní energii, její klidná aura odlehčuje podrážděnost, negativní myšlenky a hněv. Tajemník táhne Karinu živou silou, dá důvěru.
  • Totem zvíře - lastovička a mrož. Vlaštovka je symbolem úspěchu a štěstí, rodinného blaha. Často vlaštovka zprostředkovává mezi světem mrtvých a živých. Mrož je symbolem poznání, učení, porozumění tajemstvím života. Toto zvíře je patronováno těmi, kteří hledají poznání, nebojí se rozvíjet a zlepšovat.
  • Kamenný maskot je jade a karneol.Od starověku se jableční šperky považují za mocné talismany. Pokud kámen změní barvu na tmavší, je to důkaz nesprávného chování, tvrdohlavosti a klamání. V běžném životě nefrit přispívá k příznivým změnám, pomáhá najít cestu ven z zdánlivě nečinnosti. Carnelian přináší vlastní majiteli věcnou prosperitu a slávu, stejně jako štěstí v lásce. Carnelian je považován za kámen opatrnosti, růženec nebo korálky jsou užitečné pro rychle temperované lidi, kteří snadno ztratí rovnováhu.

Horoskop

Aries - společenská, zajímavá a velmi dobrotivá žena, obdařená velkou silou vůle, odvahy a rychlosti reakce. Je militantní idealistka, nikdy se nesmí vyhýbat obtížím, je vždy připravená na oběti a otevřený boj, zatímco řešení a pacientské čekání jí jsou obtížné. Karina-Aries rychle utrácí svou energii a také rychle se zotavuje, ale hlavně nikdy nedrží její hrdou hlavu. Pokud je v jejím životě málo problémů a obtíží, určitě je vytvoří sama. Je charakterizován velkolepým projevem emocí, ale může mu chybět malá citlivost a taktnost.Karina-Aries se svou myslí a činností je úžasně naivní a důvěřivá žena. Může být snadno přeměněna na okouzlující rascal, pro které bude připravena jít do ohně a do vody. Ale taková neobvyklá osobnost nepotřebuje "pravé" muže - bude se s nimi nudit. Potřebuje hrdinu, potřebuje vášeň a neustálé vaření vášně. V manželství Karina-Aries nadále prokazuje svou originalitu a exkluzivitu a nutí všechny členy domácnosti žít výlučně pod její diktát.

Taurus - věrná a oddaná žena, vždy připravená na pomoc příbuzným a přátelům. U má úžasný rozum a praktičnost, ale zároveň je velmi měkká, ženská a atraktivní. Karina-Taurus usiluje o pohodlí, nelíbí změnu a neodůvodněné riziko, netoleruje malichernost a pokrytectví, hodnotí čestnost a slušnost lidí. Tato žena má silný sexuální temperament a nepřetržitě přitahuje muže k ní. Jako hosteska je bezvadná, může dokonce i nejvíce útulné bydlení útulné a atraktivní. Jediná věc, která může ztlumit existenci kloubů vedle této ženy, je její zármutek vyjádření emocí.Věrnost Kariny-Taurus nepozná žádné hranice, ale od svého manžela bude požadovat totéž. Neměli byste zneužívat její nekonečnou trpělivost, protože viník bude muset vynaložit mnoho úsilí na to, aby znovu získal své dispozice. Karina-Taurus může hodně odpustit, ale pouze pokud je si jistá, že je to chyba, nehoda a ne zlý záměr.

Dvojčata - proměnlivou, nespolehlivou osobu, za níž se skrývá osamělá a zranitelná duše. Je inteligentní, všestranná, zvědavá a příjemná. Někdy Carina Twin cítí akutní záchvěvy sebepochyby, které ji mohou přivést k depresi. V charakteru této ženy je vždy určitá nervozita, neurčitost a jemný výpočet. Je v neustálém pohybu, často mění pracovní místa, přátele a závislost. V jejím duši se neustále objevují vnitřní konflikty, a proto za svou nestálost a nejistotu tuto ženu zaslouží ne odsouzení, ale soucit. Karina Twin chce milovat a věnovat pozornost, ale nesnaží se svázat uzel. Velmi si váží své svobody, někdy hraničící s mizerností, nechce změnit své návyky i po svatbě.Není určen pro rodinný život, protože rutina a monotónnost činí ženou život mizerný. Carina Twins potřebuje stejného smýšlejícího manžela, který není žárlivý a není příliš náročný.

Rakovina - plachá, skromná a plachá Karina, majitelka velmi těžké přírody a bohatého vnitřního světa. Je obtížné najít přístup k tomu, jako by byl oplocen ze zdi stěnou. To pro ostatní není nic, protože Karina-Rakovina může být skutečnou tragédií. Je dotyčná, podezíravá, pomstychtivá, žije podle svého nepochopitelného zákona. Nejčastěji je hluboce slušná osoba, náchylná k sentimentalitě a sebeobětování, ale pro ni je velmi důležité vědět, co si o ní ostatní lidé myslí. Emocionální bezpečnost je její životní cíl, ke kterému se žena vždy usiluje. Ve svém srdci je Karina-Rak velkým majitelem a nezáleží na tom, jestli je to její oblíbený pohár nebo její milovaný muž. Se všemi svými vědomostem a izolací ze světa je praktický, vhledný, někdy dokonce lakomý. Rodina bude pro ni vždycky prioritou a její manžel nikdy nebude zažívat nedostatek lásky, péče a lásky. Analýza všech jejích slov a činy Karina - rakovina nikdy neumožní nepochopení vůči svým drahým lidem.

Lví - tvrdá a principiální žena, majitelka velmi těžkého charakteru. Ale přes to ví, jak se zamilovat do lidí, aby je následovala. Z přírody je narozená vůdce, ale zároveň upřímná, velkorysá a velmi okouzlující. Je vždy hluboká v jejích pocitů, ať už je to láska, soucit nebo nenávist. V Karině-Lionce je velmi znatelná touha ovládat, ovládat, být středem pozornosti, plavat v lichocení a komplimenty. Je velmi citlivá na to, co o ní ostatní myslí. Její Achillova pata je marnost. Tato žena nemůže být potlačena nebo přizpůsobena jakémukoliv rámu, vždy jde s hlavou vysokou, nevěnuje pozornost menším poruchám. Trpělivost není pro ni zvláštní, takže každá situace, ve které je nucena čekat na něco, snadno vyvede ženu z rovnováhy. V rodinném životě si Karina-Lioness oceňuje spolehlivost a loajalitu svého partnera a je zřídka schopná zrady. Její manžel musí být připraven na skutečnost, že Karina-Levice bude vždy v centru pozornosti a má spoustu fanoušků, ale není to o nevěře.

Pannu - náročná, účelná a tajemná žena, usilující o ideál. Od přírody je perfekcionistka, není zvyklá zastavit se do poloviny, což jí pomáhá stát se velice úspěšným v její profesi, ale ne v jejím osobním životě, kde jsou potřebné pocity. Karina-Virgo neví, jak odpočívat a relaxovat, mluvit srdcem, ale ví, jak pracovat, vydělávat, učit se. Někdy postrádá kreativní iniciativu, kterou úspěšně kompenzuje pečlivostí a odpovědností. Všechna rozhodnutí v jejich životě, Carina-Deva se řídí výhradně studeným výpočtem, nikoliv pocity. Ale ambice a marnosti jsou pro ni cizí, ona je kritická nejen pro ty kolem sebe, jako pro sebe. Jako manželka a milenka je Karina-Deva vynikající, ale pro ni může být obtížné najít partnera, který by splňoval její vysoké požadavky. Toto by mělo být osoba s dobrou materiální základnou, mít vynikající způsoby chování, respektovat svého manžela. Nejčastěji se Karina-Virgo oženil jednou provždy.

Váhy - jemná, taktná a diplomatická osoba, mistr kompromisů. Jednoduše najde společný jazyk s lidmi, zručně vyhýbá se jakýmkoli konfliktům, ale vždy se ziskem pro sebe.Nikdy nepromluví a neukazuje tajemství jiných lidí, zatímco ona raději drží s ní "kostry v šatně". To pomáhá ženě udržet duševní rovnováhu, která je pro ni nezbytná, zachovat její klid a obvyklý způsob života. V případě potřeby se Karina-Libra vydá na cestu lži a zrady, kdyby bylo všechno v jejím životě dobré. Altruismus a sebeobětování není její styl. Jedna z nejúžasnějších vlastností Kariny-Váhy je schopnost skrýt ostrý mysl a vhled do půvabného vzhledu a zdánlivě levity. V případě nepředvídaných okolností nenastane žádná stopa její bezmocnosti a sebepochyby. Karina-Libra však velmi potřebuje životního partnera se silným charakterem, který by převzal zodpovědnost za rodinu. Žena nevyhledává vůdčí vztah ve vztahu, naopak, ona je šťastná, že tuto roli uděluje svému manželovi.

Scorpion - tichý a principiální člověk, s velmi vysokou sebeúctou. Je schopna odolat jakýmkoli zkouškám, aby prošla jakoukoliv bolestí a utrpením, ale jediná věc, kterou nikdy nebude tolerovat, je nepozornost a neúcta k její osobě.Hlavním charakterem Kariny a Škorpionu je přehnaná důvěra. Její trochu se obává o názor někoho jiného, ​​stejně jako o problémech jiných lidí, ale paradoxem je, že tato žena zoufale potřebuje lásku. Pohled a slepota jsou zázračně spojeny v jejím charakteru - je téměř nemožné ji oklamat, ale pouze pokud sama nechce být oklamána. Karina-Scorpio je ve své práci opravdovou kariéristkou, inteligentní a velmi tvrdě pracující, ale kvůli její složité povaze není v týmu hodně milována. Nuda a monotónnost ženy je špatně, nicméně z ní se může stát velkolepá žena a matka. Sanita pomáhá Karině-Štírovi vyhnout se extrémům, nicméně by měla vždycky pamatovat, že z přírody existuje velká předispozice k alkoholismu a drogám.

Střelec - veselý, aktivní, energický a veselý člověk, který zbožňuje nové známosti a hlučné společnosti. Tato žena s charakterem chlapce, milujícím hnutím, cestováním a dobrodružstvím. O jejím životě chci říkat "živý", takže je křehká a nezávislá. Karina-Střelec nepřijímá lži a neurčitost, vždy přímočará, snaží se ve všem dosáhnout pravdy.Všechny její emoce jsou naprosto upřímné, neumí vůbec předstírat. Rutinní a každodenní jednání s touto ženou je destruktivní a monotónnost přináší fenou a touhu ponořit se do dalšího dobrodružství. Karina-Střelec je tak nezávislý a nezávislý, že není připravena rozdělit se svobodou kvůli milovanému muži. Netoleruje žárlivost a touhu ovládat ji, takže pro šťastné manželství potřebuje partnerství. Zároveň její láska ke svobodě nemá nic společného se sexuální promiskuitou, což znamená, že její muž může důvěřovat svému manželovi úplně. Karina-Střelec je nepravděpodobné, že by po svatbě strávila spoustu času na sporáku a manikálně si udržovala pořádek v domě, takže ta taška bude muset toto přijmout.

Kozoroh - praktická, obezřetná a pragmatická žena, která věnuje spoustu času na práci a kariéru. Úspěch ji přivádí neobvyklou silou, jde se svým cílem s neuvěřitelnou vytrvalostí krok za krokem a tvrdě překonává překážky. Nerozumí a neakceptuje akce bez určitého cíle, a pokud je tento cíl definován, nic ji nemůže odrazit od zamýšlené cesty.Kvůli životním plánům je žena schopná obrovské sebedrvačnosti a deprivace a osud ji zpravidla přiměje, aby si vybrala nejtěžší životní cestu, navzdory skutečnosti, že žena pečlivě počítá a provádí všechny své podnikání a špatné zacházení. Nikdy se nepohne do záležitostí jiných lidí, nebude si klebět a nebude intrikovat, jen zřídka dává radu. Karina-Kozorožka velmi oceňuje její nezávislost, a tak udělá velmi náročnou manželku, která neodpustí přestupky a zradu. Šťastí této ženy spočívá v tvrdé práci, ve snaze o stabilitu a blahobyt.

Vodnář - společenská, upřímná, zasněná příroda, schopná ukázat se z nejlepší strany. Ví, jak si myslet nezávisle na okolnostech, které ji obklopují, životy zpravidla podle vlastních pravidel, které nejsou vždy jasné ostatním. Karina-Aquarius je neobvykle zvědavá, má zájem o téměř všechno, co přichází do jejího zorného pole. Tato žena má velmi mnohostranné vnímání světa, je přirozeným inovacem a průkopníkem, nebojí se být nepochopena nebo nerozpoznána. Nebojí se šokovat ostatní, nebojí se vyjadřovat svůj názor, na rozdíl od názoru většiny.Velmi často je logika Kariny-Vodnáře natolik zvláštní, že ji nelze pochopit. Ona s domácností zachází s velkou neochotou, raději řeší globální problémy, zapomíná, že doma je hora špinavých pokrmů. Od raného věku se tato žena chce být odlišná od všech ostatních a manželství ji nemůže žádným způsobem měnit. Nelíbí se jí, když je v životě ticho a žádné události se nestane.

Ryby - je to kreativní člověk, který není unavený seberealizací a objevováním nových aspektů. Miluje osamělost, ale nemůže žít bez lásky. Tato žena si myslí a cítí se výjimečná, aby pochopila, že není snadná. Klíčovou kvalitou je sennost a jistá izolace od světa. Od povahy je pasivní, velmi náchylný k vnějšímu vlivu, závislý na vůli a ideologii někoho jiného. Karina Pisces nemá touhu ovládat svého partnera, naléhavě potřebuje pocit jistoty a důvěry v budoucnost. Z důvodu nadměrné citlivosti může na univerzální škále nafouknout i ten nejmenší problém, takže se jí zdá, že v jejím životě je více problémů než ostatní.Karina Pisces je rodina orientovaná a to je účel jejího života. Má laskavé, soucitné srdce a je naprosto nevhodné bojovat za místo pod sluncem. Její role - milující a pečující žena se silným a energickým mužem.Nejlépe články