Szaboveronika

Význam jména Cyril


Význam jména Cyril / Neznámá

Jméno Cyrila, stejně jako většina křesťanských jmén neslasatického původu, do Byzancie od Ruska. Od starověkého Řecka se jméno převádí jako "mocný" nebo "disponující moc." V Rusku se během formování křesťanství jméno Kirill nazývalo patriarchy, misionáři, kněží a kazatelé.

Jméno získalo širší distribuci na přelomu posledních dvou století, a podle statistických údajů je asi pět z tisíce novorozených chlapců jmenováno Cyrillesem.

Zatím historie zná mnohé významné osobnosti, majitele jména Cyril - pozoruhodný památník starobylého slovanského a byzantského písma. Mezi ně patří ruský folklorista Cyrila Tchistov, herec Kirill Lavrov Kirill Serebryannikov, Kirill Koltsov hokejový komentátor Kirill Nabutov, učenci a básníkovi Kirill Reshetnikov a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Nejslavnější patron jménem Cyril je považován za svatého rovného apoštolům Cyrilovi - jednomu z bratrů Soluna (Cyrila a Metoděje). Oba bratři obdrželi vynikající vzdělání, ale jejich biografie nejprve prošla různými způsoby. Po nějaké době obě obdržely objednávku kostela.

Cyril a Metoděj kázali mezi pohany křesťanství, cestovali hodně a nesli Boží slovo všem lidem. V roce 856 přišel Cyril se svými studenty do kláštera na Malém Olympu, kde sloužil jako rektor jeho starší bratr Metoděj. Právě tam se bratři, tehdy oba přijali hodnost církve, rozhodli vytvořit slovanskou abecedu.

Abeceda, kterou vytvořili bratři, se postupně rozšířila po celé Evropě a východních zemích. V roce 1708 bylo cyrilské písmo reformováno Petrem I. a stalo se základem moderní abecedy. Cyril a Metoděj tak nejen přispěli k šíření křesťanství, ale také posílili národní identitu mezi slovanskými národy.

Den Angela (jmenný den) Cyril může oslavovat jednou za rok, přičemž si vybere datum, které se shoduje s jeho narozeninami nebo nejbližší po narozeninách. Tyto data jsou: 31. ledna; 17. a 27. února; 3., 18., 22. a 31. března; 3. a 11. dubna; 11. května, 17, 23 a 24; 3., 22. a 30. června; 19. a 22. července; 15. srpna; 19. září; 11. a 23. října; 11. a 20. listopadu; 15. a 21. prosince

Název funkce

Pokud pečlivě sledujete Cyrila, pak si všimnete jeho vnitřního napětí, skrytého za mrtvý vzhled. Není pro něj snadné, aby se přátelil, nicméně jeho osamělost ho vůbec netrápí.V každé společnosti se snaží zůstat trochu od sebe a vyhrazuje si právo kdykoli odjet.

Jménem Cyrila přichází velmi silná energie, že slabší lidé prostě nemohou odolat a odmítnout s touto osobou komunikovat, ačkoli Cyril je docela uzavřený a navenek ukazuje sílu své energie zřídka. Prožívá všechno v sobě, nevykazuje všechny problémy a problémy, které se někdy projevují v podrážděnosti.

Hlavní nevýhoda Cyril - zvýšená pýcha a nedostatek plasticity. Nevadí se dobře lidem a životnímu prostředí a stopa, která zanechala hádka, může být tak hluboká, že Kirill po mnoho let zažije urážku.

Cyril nemůže být vyveden z výsměchu nebo síly, jen úcta a vstřícnost mu pomůže dosáhnout toho, co od něj bude. Člověk neví, jak vůbec najít kompromisy, ani neví, jak se snadněji vztahovat k mnoha věcem, vnímat chyby lidí více loajálně. Všechny tyto znaky poškození charakteru, především, samotnému Kirilovi. Vnímání reality jako neustálého boje za místo pod sluncem nezanechává muže po celý svůj život.

Kirill je v kolektivu často znemožněn kvůli jeho egoismu a nespojnosti, ale to ho vůbec nezničí.S věkem se může stát vyváženější a organizovanější, uvědomuje si, že temperament a emocionalita narušují jeho kariéru a rodinný život. Ale jeho přátelé a příbuzní by si měli pamatovat, že se tato osoba nikdy naučí správně vnímat kritiku a "pracovat na chybách".

Pojetí "přátelství" pro Cyrila je spíše abstraktní, poněvadž v jakémkoli lidském vztahu hledá především výhodu a raději se blíží jen k užitečným lidem. Kirill má však mnoho pozitivních vlastností - je aktivní, energický, pevný a objektivní. Svojí vůlí a touhou vyhrát, muž Cyril se může připojit k řadám šťastných narozených lidí. Kromě toho má Cyril úžasný talent, aby se prezentoval v příznivém světle.

Dětství

Kirill vyrůstá jako zvědavé dítě, čte hodně a vše dobře si pamatuje. Peers se mu nelíbí, protože chlapec je laskavý pouze svým blízkým lidem, nejčastěji jeho matkou a babičkou.

Se studiem obvykle nemá problémy, ani chování. V dospívání u mladého muže je obzvláště patrné vnitřní napětí, které má za následek pocit a podrážděnost.Rodičům se doporučuje věnovat pozornost nedostatku smyslu pro humor ve svém synovi, což mu umožní lépe zacházet s sebou i s ostatními. V opačném případě by se Kirill mohl stát cynickou osobou, která by komplikovala komunikaci s ostatními. Nejpříznivější Cyril život se objeví v případě, že rodiče naučí snadněji léčit sebe a život obecně, je také užitečné schopnosti smát sami sobě, a to nejen zvenčí, ale i uvnitř.

Pokud by v detství stanovil určitý cíl pro Kirill, pak v jeho životě bude pro něj jednodušší navigovat. Chlapec musí vědět, na co se musí snažit.

Zdraví

Od dětství se Kirill vyznačuje vynikajícím zdravotním stavem, pro nějž člověk pečlivě sleduje, protože jeho vzhled má pro něj velký význam. Nicméně Cyril je náchylný k onemocnění trávicího systému, takže musí sledovat dietu a stravu.

Pozitivní emoce, spokojenost s prací a životem obecně mohou z Cyrilu způsobit dlouhé játra. Pokud však v sobě hromadí negativní energii, mohou se objevit nervové poruchy, rakovina a deprese.

Sexualita

Cyril jasně odděluje pojmy "láska" a "sex". Nemá rád otevřeně vyjadřuje své pocity, takže se jeho partner musí pokoušet vidět jeho smyslnost. Ale když se zamiluje, člověk se může stát velkolepým a pozorným pánem, který ví, jak pečovat o svou ženu.

Cyrilova slabost je jasná, sexy, smyslná žena, je nepravděpodobné, že bude věnovat pozornost nečinným. Kouzlo intimního života se naučí docela brzy a časem se může stát nepřekonatelným milencem, který ví, jak dát ženě potěšení. U člověka, vášeň a konzervatismus, smyslnost a chlad, vášeň a vnější klid mohou být spojeny úžasným způsobem.

Kirill ví, jak relaxovat v sexu, kombinovat romantiku s erotismu, přinést fikci, fantazii a hry. Pro něho je velmi důležité poskytnout partnerovi maximální potěšení.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Kvůli šťastnému rodinnému životu potřebuje Kirill jasnou, silně ochotnou ženu se silnou povahou, ale současně moudrým a delikátním, který nebude schopen ublížit na bolestivé marnosti jejího manžela. Také neváže svůj osud se skandální a konfliktní ženou, protože nepotřebuje mexické vášně ve své rodině.

Kirill má všechny možnosti stát se výborným rodinným mužem, který bude věrný své ženě, pomůže jí s domácími pracemi a podílí se na výchově dětí. Pochopení Kirill je v první řadě absence hádky a skandálů, klidné důvěrné prostředí.

Doma doma, Cyril, jako voják, splní všechny pokyny své ženy, ale nemůže být nazýván velmi domácí a ekonomickou osobou. Pro vedení v rodině se také nebude snažit.

Nejúspěšnější manželství je možné s ženami jménem Alla, Elena, Margaret, Natalia, Inna, Oksana, Tatiana, Daria a Elizabeth. Vyhněte se vztahům s Anastasií, Galinou, Xeniou, Larisou, Lyudmilou, Marií, Svetlanovou a Yanou.

Obchod a kariéra

Kirill je docela ambiciózní osoba, připravená dělat hodně kvůli bohatství a slávě. Je kariéristem v dobrém slova smyslu, schopen pracovat hodně, trpělivě a nezávisle. Člověk ví, jak se správně dostat do pracovního kolektivu, a proto je respektován jeho kolega.

Jako vůdce může být Kirill úspěšný, bude vždy požadovat disciplínu, zodpovědnost a produktivitu od svých podřízených.Nicméně mu mohou postrádat takové vlastnosti jako plasticita a měkkost, stejně jako tolerance vůči slabým stránkám jiných lidí.

Pokud se člověk může zbavit mladistvého maximalismu a nadměrné sebevědomí, pak je schopen organizovat své podnikání. Ale musí být jeho jediným vlastníkem, protože Cyril nechce sdílet moc.

Cyril je nepravděpodobné, že se stane opravdu bohatým mužem, ale nikdy nepotřebuje mnoho peněz. Nejčastěji se majitelé jména Cyril stávají programátory, právníky, designéry, lékaři, finančníky. Pokud Kirill má takové vlastnosti jako šarm a výstřednosti, nebude nižší poptávky v kreativních profesích.

Talismany pro Cyril

  • Patron planety - Saturn.
  • Patronem zvěrokruhu je Kozoroh a Štír.
  • Lucky sezóna je zima, šťastný den v týdnu je sobota.
  • Šťastná barva - červená, hnědá, žlutá.
  • Totem zvíře - maral a pečeť. Maral symbolizuje rychlost, poustevníka, milost a intuici. V křesťanské tradici jeleň je symbolem Ježíše, spojený s lidskou duší, snažící se slyšet Boží slovo.Pečeť je symbolem ochrany rodičů, upřímnosti a dobré povahy.
  • Totem rostlina - kukuřice a jedle. Kukuřice je symbolem plodnosti, jednoty rodiny a porozumění. Jedle je mocný strom, který personifikuje spolehlivost a důvěru v budoucnost. Také jed je symbol krásy, zdraví a dlouhověkosti.
  • Kamenný talisman je žlutý safír. Kámen je symbolem věrnosti, cudnosti, moudrosti, čistoty a stálosti. Chrání Cyrila před strachem a podvodem, přispěje ke konsolidaci manželství a lásky, pomůže zbavit se lenosti a získá sebevědomí.

Horoskop

Aries - příroda je energetická, složitá a náročná. Snaží se o trvalé jednání a vedení, může být někdy temperamentní a agresivní, ale sebevědomí nikdy nedovolí, aby Cyril-Aries udeřil do záda - je zvyklý bojovat tváří v tvář. Touha vládnout všude a ve všem činí člověka chamtivý k lichocení, což je pro něj silným stimulátorem, a to jak v práci, tak v osobních vztazích. Velmi často, vztah Kirill Aries postrádá jemnost a srdečnost, schopnost poslouchat partnera a najít kompromis.Žárlivá povaha tohoto člověka ho často tlačí na vyděšené činy a spontánní nesmysl. Kirill Aries vždycky naplňuje své potřeby, aniž by přemýšlel o tom, jak to může mít vliv na ostatní. Ale on to neudělal účelně, v něm není absolutně žádná zlovolnost, krutost a neupřímnost - Kirill Aries navždy zůstane velkým dítětem. V manželství bude vždycky ovládat, protože ve své podstatě neposlouchá. Všechno bude mít k dispozici, je důležité, aby držel peněženku v rukou, ale nemůžete volat chamtivého muže.

Taurus - osoba, která je nesmírně citlivá, skrývá svou tenkou duši a bojuje se svými vlastními slabostmi. Povaha této osoby je protichůdná: nemůže bez hmotného bohatství, ale může si dovolit plýtvat, milovat pohodlí, ale může být nedbalý. Cyril-Taurus je tvrdohlavý o drobnostech a rozmaru, ale obecně je ohebný a trpělivý. Ve svých vášních je neustálý a proto předvídatelný. Je těžké ho prohýbat, ale pokud se to stane, bude jeho hněv hrozný a nezapomenou na urážky. Cyril-Taurus má jednu vynikající kvalitu - tuhost ducha pod úderem osudu a mimořádnou trpělivost.V rodinném životě je hlavní kvalitou Kirill-Taurus spolehlivost a praktičnost. Nesnáší jakoukoli nejistotu, zejména v osobních vztazích. Tento muž je tedy horlivý oponent rozvodu a vždy se pokusí zachránit své manželství. Kromě toho nikdy nebude litovat pro své příbuzné a přátele v nouzi.

Dvojčata - osoba netrpělivá, vyměnitelná a proměnlivá, s rychle se měnící náladou. Cyril Twin s ostrým a ostýchavým myslem může vyjít vítězně z nějaké slovní bitvy, ale z přírody je přátelský člověk, jen zřídka trčí a zlo. Vše, co se rutinně rutinně kategoricky nelíbí, způsobuje, že se cítí v kleci. Pro rutinní práci nemá ani vytrvalost ani trpělivost. Nutnost, nestálost a zapomnění jsou negativní znaky charakteru této osoby. A ačkoli není znechucen občas chválit a ozdobit realitu, je velmi upřímný a srdečný člověk, který ví, jak se snadno přizpůsobit lidem a okolnostem. Nicméně, posturing, inherentní v Twin Cyril, může způsobit odmítnutí u ostatních.Z finančního hlediska je chytrý a praktický a většina jeho přátel je užitečným a potřebným lidem. Šťastné manželství s tímto mužem je možné pouze tehdy, pokud ho jeho manželka neudělí do pevného rámce a omezí svobodu.

Rakovina - laskavý a okouzlující člověk, emocionálně závislý na rodině. Je velmi zranitelný, potřebuje "ochranné brnění" ve formě chápavé a milující ženy, pocit, že je zbytečný, je pro něj katastrofální. Taková citlivost činí tuto osobu opatrnou a tajnou, a jen s věkem se stává moudřejším a tvrdším, učí se nereagovat na kritiku. Nicméně Cyril-Rak se vyznačuje vytrvalostí a přilnavostí, nastaví si pro sebe cíl, ale pomalu, ale jistě jde k němu. On je skutečný vlastník a to, co padlo do jeho "drápů", nebude nikdy propuštěno. Finančně, Kirill-Rak je praktický, ale ne chamtivý. Pro něho je důležité nejen vydělávat peníze, ale také být respektovaným člověkem v jeho prostředí. Je nepravděpodobné, že se stane opravdovým workaholicem, protože jeho rodina bude vždycky první. V manželství může být Kirill-Rak velmi žárlivý, protože se velmi bojí zrady a zrady. On sám může dobře jít k cizoložství, ale pečlivě skryje své dobrodružství.

Lví - pyšný člověk, obdařen nádherným osobním kouzlem. Nemůže být sám, ale je to hrdost a pýcha, která mu často brání budovat silné vztahy. Vždy se snaží vyniknout z davu, aby přilákal pozornost. Podle přirozenosti je rodilý vůdce, charismatický, silný a silný. S klidem v klidu je v něm vždycky vidět dravce a jeho hněv může být strašný. Ale v Cyril-Leu není kapka nerozumnosti, pokrytectví ani lži, ve svém srdci je rytíř, vždy připravený přijít na pomoc slabým a urazeným. Pouze přirozená lenost, stejně jako rutina a potřeba poslouchat, mohou zasahovat do jeho úspěšné kariéry, ale pokud je to žádoucí, Kirill-Lev se dokáže vypořádat s absolutně žádnou prací. Tento člověk má však velmi obtížné vztahy s finančními prostředky, často žije nad jeho prostředky. Zvyk luxusu a klidového života z něj činí doslova zarostlý dluhy. V rodině bude Cyril-Lev vyžadovat hodně pozornosti, je to skutečný tyran a manipulátor, takže potřebuje imperiální ženu, která není soběstačná, ale také soběstačná není zvlášť poddajná, protože se tak rychle nudí.

Pannu - přátelští a přátelští, ale diskrétní lidé.Není ve spěchu, aby odhalil svou duši i svým blízkým lidem, jeho chování je podmíněno logikou, opatrností a předpokladem. Ve svém srdci je konzervativní, neradi riskuje, takže se zřídkakdy dostává do potíží. Cyril-Virgo je vždy pevně přesvědčen o tom, že má pravdu, a proto neuznává argumenty a kritiky ostatních, ale je vždy připraven říct pravdu v očích. Kvůli této složité povaze má člověk jen málo přátel, ale tím, že má, je nekonečně oddaný. Charakter Cyril-Virgo se nejlépe projevuje v práci, v níž může déle pokrývat hlavu a práci. Je to hluboký materialista, proto je pro něj velmi důležitá důstojná mzda - nebude pracovat jen na slávu a nápady. Přírodní skromnost může člověku zabránit v lezení na vrcholu kariéry, ale bude vynikající pedant, spolehlivý a svědomitý. V manželství Cyril-Virgo hledá především stabilitu a úctyhodnost, netoleruje lži a vulgaritu ve všech svých projevech. Jako manžela potřebuje věrného bojovného přítele a duševního kamaráda a pouze druhotně vášnivého milence.

Váhy - přátelský, laskavý, jemný člověk, který ví, jak udržovat stejné vztahy s každým. Zřídka vstupuje do otevřených hádky a konfliktů, je obvykle oblíbený ve společnosti a milován v rodině. Tento člověk ví, jak filozoficky zacházet s každým ve filozofickém životě, a to jako špatné a dobré události. Hlavní věcí pro něj je vnitřní harmonie a láska milovaných. Z negativních vlastností lze poznamenat nerozhodnost a podezíravost, kromě toho, že Kirill-Libra nerad přebírá odpovědnost a snaží se jí vyhnout. Někdy se může zdát slabý a bezbranný a kvůli své nerozhodnosti často ztrácí úspěšné životní šance. Snadno zanechá hodně platu a slávy, pokud za to musíte převzít zodpovědnost za velký tým. Cyril-Libra je týmový hráč a vynikající umělec, může také dosáhnout velkého úspěchu v kreativitě. Je centrem hmotného bohatství a zachází s penězi s péčí. Ženatý Kirill Libra není spolehlivý, může snadno jít do cizoložství. Emocionální oddělení člověka může být také problémem, neví, jak dát teplo a netoleruje zásah do osobního prostoru.

Scorpion - muž autority a nespojitelnosti, se silnými zásadami a životními cíli. To může být jak chladné a vášnivé, odporné a přitažlivé. Je nesmírně pomstychtivý a nikdy nezapomíná - zlo a dobro. Vně je tento člověk vždy klidný, ale vždycky je nějaká nervozita a připravenost k útoku. Důležitým rysem charakteru Cyrila-Štíra je touha po úplné kontrole. Podle jeho povahy je vůdcem a role druhého houslí je mu s obtížemi dána. Nebojí se žádné zodpovědnosti, trestu a hanby, je mu jedno, co si o něm myslí jiní. Ve své práci se může stát nepřekonatelným profesionálem, může udělat absolutně vše. Oženil se s tímto mužem nikdy nebude klidný a pohodlný, protože všechny existující rozdíly se vždy stanou skandály. Cyril-Štír nebyl zvyklý na to, aby změnil svůj názor, čím více se nikdy nebude poslouchat za ženu. Může pokarhávat, žárlit a najít chybu na drobnosti, ale smíření bude stejně násilné a vášnivé jako hádky.

Střelec - příroda je protichůdná a nezávislá, s pevnými zásadami života.Jednoduché a příjemné mluvit, přitahuje si přátele a lidi s podobným smýšlením, ví, jak udržet rozhovor téměř na jakémkoli tématu. Tento muž má často štěstí v loteriích, obchodních a každodenních situacích, obvykle prochází životem a silně reaguje na jakékoliv překážky. S jasnou aurou, Cyril Střelec je schopen přijímat a dary, a vyfukuje se stejným klidem, kromě toho, že infikuje všechny optimismus a štěstí všem, kteří jsou v blízkosti. Nicméně, kvůli neschopnosti uchovat si ústa zavřené, konflikty s ostatními nejsou neobvyklé, taková inkontinence může také zasahovat do budování úspěšné kariéry. Další nevýhodou Cyril-Staggiona - odmítnutí jakýchkoli omezení a děr, které někdy způsobí, že ignoruje i obecně přijaté normy morálky. Bytí pod Cyril-Střelec je pro někoho velmi obtížné, a tak se všemi prostředky bude vyšplhat na kariérový žebřík. Člověk obvykle vstupuje do manželství více než jednou, protože dokonce i kvůli nadpozemské lásce není připraven stát se domácí bytostí. Pouze s věkem se stává více vstřícným a útulným člověkem.

Kozoroh - nekomunikující a tajemná osoba, která skrývá svou citlivou povahu za maskou klidu a lhostejnosti.Praktický Cyril-Capricorn, který je založen na zemi, může být romantický a pečlivý, potřebuješ být schopen rozpoznat tyto vlastnosti ve své tajemné duši. Pokud dítě v dětství vyrostlo v příznivém, milujícím prostředí, pak bude v budoucnu snadnější se vyrovnat s těžkými záchvaty melancholie a deprese. Silný charakter a neschopnost změnit vlastní přesvědčení se často stávají překvapujícím tvrdohlaváním a neschopností přiznat své chyby. Péče, praktičnost a nezávislost mu však umožňují uspět ve všem, bez ohledu na to, co podnikl. Současně mohou selhání tlačit do propasti deprese. Cyril-Capricorn usiluje o materiální blaho, velmi často se jedná o peníze, které se stávají jeho prioritou života. Muž je přitahován ženami charisma, spolehlivostí a silou, která ho může odtáhnout určitým oddělením a neschopností vyjadřovat své pocity. Rodina Cyril-Kozoroh může trpět nedostatečnou pozorností, kterou bude kompenzovat hmotným bohatstvím.

Vodnář - osobnost uzavřena, s výrazným zatížením osamělosti. Zdá se, že je otevřený pro celý svět, ale nejlépe se cítí sám se sebou.Vždy si váží své osobní svobody nad hmotným bohatstvím nebo láskyplnými vztahy. Cyril-Aquarius se svou silou odolává všemu, co mu může zabránit žít tak, jak chce. Je nepravděpodobné, že se stane bohatým člověkem, protože jeho seberealizace a psychické pohodlí jsou pro něj mnohem důležitější a nevydělává peníze. Obvykle člověk často mění své místo práce a povolání, ale nikdy nenajde jeho povolání. V lásce ocení přátelství, protože Cyril-Aquarius nebude tolerovat žádné scénáře žárlivosti a pokouší se změnit svůj obvyklý způsob života. Nemá rád rutinu a nudnost v cokoliv, takže život s ním bude bohatý a nudný. A ačkoliv je sám člověk čistý, nedojde ani k úklidu, a tak nedá obvinit manžele za nedostatek večeře či nepořádek v domě.

Ryby - praktická osoba, která spojuje střízlivou mysl a intuici. Venkově otevřený a přátelský, vždy tajně sleduje ostatní a snaží se za těchto okolností prospěch pro sebe. Vždycky se radí se silnými a spolehlivými lidmi, prázdné rozhovory ho moc nezajímají. Cyril-Pisces se zároveň vyznačuje citlivostí a dotek, jeho zranitelná povaha je plná talentů a skrytých schopností.On je velmi náchylný k stresu a deprese, vnímavý a pomstychtivý. Změna nálady Cyril-Pisces je obtížné vysvětlit, ale je vždy taktný a zdrženlivý v komunikaci. K vybudování dobré kariéry člověk často postrádá aroganci, rozhodnost a bezohlednost nezbytnou k tomu, aby se stal vůdcem. Zná dobře lidskou psychologii, ví, jak vytvářet důmyslné obohacovací systémy, ale nemá rád tvrdou, tvrdou práci nebo fyzickou práci. V manželství si člověk cení především stability a jistoty, role lídra v rodině pravděpodobně půjde na svou ženu. Pokud je člověk hezky, pak pro sebe-potvrzení může "jít doleva" a dělat to pravidelně.Nejlépe články