Szaboveronika

Význam jména Kira


Význam jména Kira / Neznámá

Podle jedné z verzí je ženská jména Cyrus odvozena od starověkého řeckého jména Kiriya ("madam" nebo "suverén"), což je zase ženská verze mužského jména Kyros. Pokud věříte druhé verzi, jméno Cyrus pochází z dávného perského jména Kurush, který znamená "jako slunce" nebo "slunce".

V Rusku se jméno Cyrus rozšířilo poměrně nedávno - v minulém století. V revolučních dobách má název nový význam: "komunismus-mezinárodní revoluce". Přidal popularitu pseudonym známého politického představitele té doby - SM Kirov.

V současné době je jméno Cyrus opět v módě. On nosil a nosil tak slavné ženy jako sovětská šachistka Kira Zvorykina, krasokorčík Kira Ivanova, herečka Kira Knightley, ukrajinská režisérka Kira Muratova, televizní přednášející Cyra Proshutinskaya.

Jmenovaní a svatí patroni

Majitelé jména Cyrus patronují reverend panny Cyrus Beria (Makedonština). Ona a její sestra Marina žili ve městě Beria, kolem 4. století. Rodiče dívky byli bohatí a vznešeni, ale sestry si vybraly cestu spravedlivých a odešli z rodičů do pouště.

Na poušti postavili svůj dům, korunovali tělo řetězem a plně se zasvětili Bohu. Ve své cely nebyly sestry povoleny nikdo kromě blahoslaveného Theodorita, Kirkova biskupa. Požádal ženy, aby odstranily řetězy, protože to je velmi těžké břemeno a dívky byly fyzicky slabé. Ale oni ho neposlechli a žili poměrně krátký život mučedníka. Sestry zemřely ve věku 40 let, kolem 450.

Všichni majitelé jména Cyrus oslavují jméno jednoho z následujících termínů: 13. března nebo 17. prosince.

Charakteristický

Kira - jméno je ostré, zvučné, trochu chladné a charakter jeho majitele není jednoduchý. Je to imperiální, přísný, rozumný, uzavřený, málo mluvivý. Neocenitelná a neviditelná ubližuje její pýchu, i když má ráda překvapení a dokonce i další. Kira má hluboké potíže, ale snaží se neukázat její druh, neodpustí zločiny a zradu.

S lidmi Kira konverguje, obvykle v jejím životě je jeden nebo dva přátelé a spíše omezený okruh známých. Někdy je ve svých argumentacích příliš zásadní, což často vede ke konfliktům. Ale Kira je laskavá za lichotivé komplimenty a snaží se co nejlépe přitáhnout pozornost.

Kompromisy jsou dány Kiry s obtížemi, neví, jak a nechce vidět půlměsíc - jen černé nebo bílé! V tomto případě je její hlavní ctností vysoká morálka, v ženském životě se řídí nejen zdravý rozum, ale i svědomí. Kira bude moci sympatizovat s empatií, i když může vyvolat dojem, že je chladná a nenávistná. Pokud se zaváže, že někomu pomůže, dělá všechno, co je v její moci.

U lidí je Kira silně znepokojen nedostatkem nezbytnosti, maličkosti a neklidnosti. Jakákoli akce, která by mohla vést k porušení obvyklého pořadí věcí, jsou pro Kiry nepřijatelné. K osobnímu rozvoji někdy potřebuje změny a překvapení, které jsou horlivým protivníkem. Kira nemůže tolerovat závislost na lidech ani na okolnostech, snaží se ukázat svou nezávislost ve všem.

S věkem se Kiraova charakter trochu změkne, ale bude mít vždy jen malou sebeironii, upřímnost a otevřenost. Ale tady je paradox, protože Cyrus je všudypřítomný a nemotorný, je laskavý a citlivý, přestože touha po vedení může snadno souhlasit s podporou rolí, zejména v jeho osobním životě.

Šťastná štěňátka je její šťastný společník, takže Kira žije tvrdě, ohromen touhou stát se lépe. Závažný postoj k životu, vytrvalost, síla pomáhá Kíře v životě a povolání.

Dětství

Malá Kira je tvrdohlavá dívka, kterou je obtížné přenést. Má názor na všechno, je téměř nemožné ji přesvědčit. Aby Kira poslouchala, musí mít v očích velkou autoritu. Dívka začíná projevovat nezávislost velmi brzy, netoleruje žádnou kontrolu a v případě potřeby se může postavit sama za sebe.

Ve škole chodí Kira hladce, s disciplínou také, nejsou žádné velké problémy. Dává přednost přátelům s kluky, vztah s dívkami je více napjatý. Kira ráda čte a ona bude mít tento zvyk po celý svůj život.

Od dětství v Kíře budou vůdčí vlastnosti pozoruhodné, ale rodiče by se měli snažit zmírnit její postoj, naučit je pochopit nedostatky jiných lidí. Kiraova tvrdohlavost, nelibost, blízkost - všichni pocházejí z dětství, proto charakter dospělého Kira bude do značné míry záviset na tom, jaké vlastnosti jeho rodiče mohli vnuknout v raném věku.V žádném případě nemůže cítit nedostatek pozornosti a péče od svých blízkých.

Zdraví

Kira je obvykle fyzicky silná, ale nervózní osoba. Neměla by přežít, pracovat v noci, být v dlouhodobém stresu - to vše je pro její psychiku škodlivé. Kira se může zhoršit, pokud se dostane docela nervózní a nedostane dostatek spánku. Musí se naučit odpočívat a snažit se vyhnout stresu.

Sexualita

Láska k Kire je velmi důležitá, lze říci, že ji zoufale potřebuje. Avšak její zdrženlivost a určitá chladnost při jednání s ostatními jsou důvodem, že osobní život ženy není vždy úspěšný. Nemá výraznou ženskost a kouzlo, které tak přitahují muže.

Kira neví, jak vůbec vyjádřit své pocity, mluvit o nich otevřeně a to je její neštěstí. Dokonce se zamiluje do muže, nikdy nezačne dramatizovat vztahy, neohrožovat a obtěžovat. Vnímá svou náklonnost klidně, bez úzkosti, nikdy se nebude obtěžovat s láskou. V důvěrném vztahu je citlivá a nerozhodná a pokud jí její partner určitě neodpovídá, s největší pravděpodobností mu o tom neřekne.

Vedle citlivého, milujícího člověka může žena doslova kvitnout, kvůli ní se může stát mírnější a sexuější. Láska hra, náklonnost pro ni představuje celý svět, který se jí může věnovat pozorný partner. Kira se snaží nejen uspokojit své sexuální potřeby, snaží se duchovně intimní intimitu, naplňovat ji hlubokým významem.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Kira zachází s muži s velkým podezřením, kromě toho velmi oceňuje nezávislost, takže není snadné získat srdce této ženy. Manželství uzavřené v raném věku se pravděpodobně rozpadne, ale pokud je uzavřeno ve vyšším věku, pak má všechny šance na život. Kira pouze s věkem začne oceňovat pohodlí domova, pochopit skutečnou hodnotu rodiny.

V každodenním životě je Kira trochu neorganizovaná, nemá ráda příliš mnoho domácích prací. Dokonce i když bude nekonečně milovat svého manžela a děti, bude stále potřebovat osobní prostor, do něhož nikdo nemá přístup.

Kira nepožaduje vůdčí roli v rodině, ale naopak ráda se vzdává aktivnímu a silnému partnerovi.Materský instinkt u ženy se rozvíjí velmi silně, takže se stane vynikající matkou.

Nejúspěšnější manželství je možné s muži jménem Alexei, Arthur, Valery, Semyon, Igor, Konstantin, Edward a Leonid. Vyhněte se vztahům s Eugenem, Gregorym, Michaelem, Vadimem a Jaroslavem.

Obchod a kariéra

Kira má nejsilnější odhodlání a efektivitu, stejně jako nekonvenční myšlení, díky čemuž se může stát profesionálem na vysoké úrovni v jakékoli profesi.

V týmu má zpravidla nespornou autoritu, zejména pokud má vedoucí postavení. Může být nemilovaná, takže Kira vždy postrádá diplomacii a pochoutku, ale profesionalita ženy zpravidla nepochybuje.

Kira dobře přizpůsobené profese spojené s aktivním životním stylem, cestování. Rovněž může dosáhnout působivého úspěchu ve výzkumu nebo výzkumu. Žena čeká na nepochybný úspěch v podnikání - tady může soutěžit s jakýmkoliv mužem. Organizační schopnosti Kiry jsou nepochybné.

Talismany pro Kiry

  • Patronou planety jsou Uran a Pluto.
  • Svatý patron znamení zvěrokruhu je rakovina a střelec.
  • Lucky je podzim, šťastný den je pátek.
  • Šťastná barva je modrá, žlutá a hnědá.
  • Totem rostlina - jetel a zimolez. Čtyřlistý ďábel přitahuje štěstí, odstraňuje katastrofu a neštěstí. Clover je věřil posílit rodinné vazby, vzrušuje vzájemnou lásku, přináší stabilitu k životu. Zimolez - symbol blahobytu, vysoký duchovní a intelektuální vývoj. Květy zimolezů symbolizují upřímné a čisté pocity.
  • Totem zvíře - humr. Je symbolem dlouhověkosti, zdraví a prosperity.
  • Kamenný maskot - jantar a topaz. Amber je jasně žlutý minerál, což znamená optimismus, vytrvalost a víru v budoucnost. Naši předkové věřili, že dobří duchové žijí ve výklencích jantaru, a proto, když hrozí nebezpečí pro hostitele, do kamene se objeví praskliny a bubliny. Pokud je oranžový tlumený, znamená to, že vzal na sebe bolest druhých. Topaz - kámen odhalující tajemství. Pomáhá při uzavírání obchodů, přispívá k správnému rozhodnutí, posiluje vůdčí schopnosti člověka. Šperky s topazem se doporučuje nosit na obchodní schůzky.

Horoskop

Aries - otevřená, citlivá a citlivá žena, schopná najít společný jazyk s jakoukoli osobou. Je však podrážděná a spíše tvrdohlavá, někdy i touha stát se svým vlastním obrácenem na despotismus. Kira-Aries je špatně ovlivněna ostatními, a teplo jejích vášní nepozná hranice. Ona, stejně jako nikdo jiný, je přitahována všemi zakázanými, neznámými, nelíbí opakování, rutiny. Kira Aries nikdy nedovolí, aby se omezila na svobodu a nezávislost, často má potíže s ovládáním jejích přání. Kira Aries prostě neví, jak sedět, s nadšením přijímá všechno nové, snaží se získat v očích veřejnosti váhu a autoritu. Navzdory bouřlivému způsobu života a nezávislé přírodě se žena snaží o rodinné štěstí, přestože se zde bude snažit posílit sebe v roli hlavy rodiny. Jako milenka Kira-Aries je bezchybná, i když trochu agresivní vůči svým rodinným příslušníkům.

Taurus - diplomatická a příjemná žena v komunikaci, ale spíše utajená a nedůvěřivá. Na cestě k životu je obvykle doprovázena úspěchem, který je usnadněn tvrdou prací, trpělivostí a schopností přivést práce do konce. Je obtížné ji vyřadit z rutiny, ale Kira-Taurusův hněv je dlouhý a dlouho si pamatuje na přestupky.Potřeba harmonie ji může sladit s mnoha věcmi, žena trpělivost je skutečně nekonečná, ale pokud se jednou rozhodne, nikdy se nezmění. Jejím životním mottem je jednoduchost, praktičnost, realismus a bez větru v oblacích nebo nerealizovatelné plány. Žena je v jejích názorech konzervativní, má tradiční názory na rodinu a výchovu dětí. Miluje komfort a pohodu v domě, má vnitřní touhu vybudovat pevný základ, přikládá značnou důležitost finanční bezpečnosti rodiny. Nebude úplně šťastná, dokud necítí pevnou půdu pod nohama ve formě působivého bankovního účtu.

Dvojčata - snadná komunikace s erudovanou a snadnou osobou, s úžasným smyslem pro humor. Intelektuální svou povahou snadno vyhrává vítězství, a to jak ve sporech, tak na lásce, ale rodinný život je pro ni často zátěží. Cyrus Gemini se snaží organizovat svůj život v souladu se svými zájmy a on se nestará o problémy jiných lidí. Často selhává v profesi a v rodinném životě kvůli rozptýlení a nestabilitě, neschopnosti přinutit práce začít až do konce.Žena má proměnlivou náladu, snadno se chystá získat nové informace, je zvědavá a zvědavá, má schopnost žít dvojitý život. Její přizpůsobivost k lidem a okolnostem je obrovská, stejně jako její záliba k podvodu a dezorganizaci. V manželství není příliš spolehlivá, může se snadno vydat na cizoložství. Navíc nebyla vůbec potěšena z toho, že by mohla dělat domácí úkoly. Na druhou stranu, pokud ji muž miluje, Cyrus Gemini se stane jeho věrným přítelem a duševním partnerem, bude se aktivně podílet na svém životě, záležitostech a kariéře.

Rakovina - skromná, tichá žena, domácí bytost a příkladná manželka. Je velmi napjatá s rodinou, jejími rodiči a její práce a kariéra jsou často marginalizovány. Kira-Rak je smyslná, dotek, nositelná, dává přednost více, než si vzít. Její zhoršená intuice může dosáhnout mysticismu, ale ona ji skryje všemi možnými způsoby, protože se jí nelíbí od davu a upozorní na sebe. Žena má vynikající vzpomínku a inteligenci, ale často je využívá k sebeparkování a lítosti za ztracené příležitosti. Nespěchá, aby vyrostla a stala se více nezávislá, raději počká na osud, aby rozhodla všechno pro ni.Kira-Rak potřebuje pečlivého, emocionálně zralého muže, který ocení její bohatý vnitřní svět a dává pocit důvěry v budoucnost. Ukáže se, že je jeho oddaná manželka, která se zcela věnuje službě rodině.

Lví - aktivní a energická povaha, rodilý vůdce, usilující o získání autority jak doma, tak i v práci. Je absolutně upřímná a nevyzpytatelná ve svém úmyslu vládnout a řídit, pocit nebezpečí je pro ni neznámý. Nepřítelem ženy je pýcha, marnost a sebeobjavnost, její síla je v dobru, štědrosti a štědrosti. Kira Levová je laskavá kvůli lichotě a komplimentům, kritizuje ve své vlastní řeči extrémně bolestně a dokonce agresivně. Touží po publicitě, zaměřené na úspěch a kariérní růst. Její touha flirtovat a přitahovat pozornost nemá nic společného s licentiousness, ale manžel Kira-Lioness bude muset přijmout skutečnost, že kolem ní bude vždy mnoho mužů. Bude šťastná vdaná s bohatým a sebevědomým mužem. Píseň "s pěkným rájem v chalupě" není o Kíře Lvice, která miluje luxus a pohodlí. Její manžel může hodně odpustit, ale nikdy nebude tolerovat nevěru a nepozornost.

Pannu - inteligentní, pragmatická, vážná a odpovědná povaha, dobře známá u lidí.Je inteligentní, pozorná, schopná myslet logicky. Kira-Deva neustále usiluje o dokonalost a obvykle dosahuje dobrých výsledků ve zvolené činnosti. Z povahy je skeptická, není sklony k nadsázce, zvyklá přemýšlet o všech svých činnostech a slovech. Žena nemá ráda překvapení a překvapení, sotva toleruje napětí. Vždy věnuje velkou pozornost detailům, někdy může být drobné a otravné. Rutinní práci má ráda, ale nemusí mít kreativní představivost a schopnost přemýšlet mimo krabici. Vztahy s muži jsou často komplikovány vzájemnou nedůvěrou, neboť pro Kira-Deve je obtížné odhalit její pocity před silnějším sexem. Muž by měl mít řadu výhod, aby tato osoba přestala volit. Ale pak manželka najde v osobě Kira-Virgo věrný společník života, věrný poradce a podobně smýšlející osoba.

Váhy - otevřená, upřímná a poněkud naivní žena, která neví, jak pochopit lidi. Její život je poháněn smyslem pro krásu, spravedlnost a harmonii. Vždy se snaží zatajovat, čeká v reakci na chválu, uznání, lichocení.Cítí se podveden, pokud věří, že se mu někdo nelíbí a na tom nezáleží, muž nebo žena. Kira-Vesov má velký smysl pro kolektivismus, ale ona nemá rád odpovědnost a snaží se jí vyhnout všemi možnými způsoby. Je snadné ji ovlivňovat, ukládat svůj názor. Aby se cítila šťastná, rozhodně se musí cítit milovaná, potřebná. Může se přizpůsobit jakémukoli muži, vždy připravenému na kompromis, protože mír a harmonie jsou pro ni klíčové. Postava Kira-Vesova je taková, že pro život spolu potřebuje silného a jistého muže, který se jí stane opravdovou podporou. V takovém případě se manžel stane hlavní osobou v jejím životě, i děti a rodiče se stanou druhotnými.

Scorpion - emoční, odpovědný a pragmatický člověk, který zoufale potřebuje lásku a pochopení. Její vysoká sebeúcta hraničí s arogancí, která často odpuzuje ostatní, takže prakticky nemá žádné přátele. Je to povaha extrémů a rozporů, její touha po úspěchu nepozná žádné hranice. Často žena má špatnou pověst, ale názor ostatních nemá velký význam.Odpor Kira-Scorpia je obrovský, může se zotavit z nejtěžších zkoušek. Podstata její povahy - určení a jednání. Žena má velkou schopnost pracovat, proto je pro ni zaručena úspěšnost v profesi, ale za podmínky, že dokáže odolat svým vlastním zločinecům. Domov pro Kira-Scorpio - její pevnost a rodinu - zdroj pýchy. Dá se samému důstojnému člověku bez stopy, bude zrazena svému vyvolenému se svou duší a tělem. Se svými obchodními zkušenostmi pomůže Cyrus-Scorpio manželce, aby si vytvořil kariéru, zlepšil sociální postavení.

Střelec - sentimentální, citlivá, zranitelná a emocionální osobnost, přehlížející všechna omezení a pravidla. Jedná se o ženu s chlapcovým charakterem, její hlavním charakterem je rovnost. Všechna jednání Kiry-Strelec jsou diktována duchem duše, ne mysli, všechny její emoce jsou naprosto upřímné. Je to neúnavná optimistická příroda, její dekadentní nálada je vzácná. Cyrus-Střelec je velmi obtížné se proměnit v domácí a modelovou hostesku, v profesionální sféře je schopna obcházet mnoho mužů. Žena nemůže odolat rutině, projevuje velký zájem o tvůrčí profese.Osobní život Kiry-Střelec je obvykle velmi bohatý a v něm může být několik sňatků. Velice oceňuje svobodu a velký společenský okruh a po svatbě pravděpodobně nebude chtít změnit svůj životní styl. V takovém případě její manžel nemůže pochybovat o své věrnosti a důvěřovat jí úplně.

Kozoroh - silná, nezávislá žena, zvyklá spoléhat na svou vlastní sílu ve všem. Ona zachází s lidmi s nedůvěrou, ale zároveň je spolehlivá, pravdivá a vždy upřímná. Ze strany Cyrus-Capricorn se může zdát chladné a arogantní, ale je to jen obranná reakce, ve skutečnosti je vždy připravena poskytnout pomocnou ruku. Je pro ni těžké vyjádřit své pocity slovy, a proto raději vyjádří je dobrými skutky. Moderování a omezení Cyrus-Capricorn používá jako instinkt pro sebeobstájení. Vždy se usiluje o vrchol, duchovní a světskou, proto se nebojí žádné práce, ani nejtěžší. Opravdu chce stát se uznávanou a bohatou ženou a je připravena tvrdě pracovat. Ve vztazích s muži je Kira-Capricorn opatrná a obezřetná, ale touha prostého ženského štěstí není pro ni cizí.V manželství zůstává stále uzavřená a tajemná, náchylná k pesimismu, a to i při absenci viditelných důvodů.

Vodnář - excentrická a nezávislá příroda, anděl a ďábel v jedné osobě. Nenávidí divadelní a neurčitost, ale zároveň ráda šokuje ostatní, je cizí k úmluvám, ale pouze ve vztahu k ostatním, a upřednostňuje tradiční rodinné hodnoty. V životě Cyrus-Aquarius láká zvědavost, je charakterizován věčným výkyvy mezi myslí a instinktem. Přísná disciplína a poslušnost k pravidlům jsou v rozporu s její svobodou milující povahou, ale to neznamená, že Cyrus-Vodnář bude celý svůj život postavit ve vzduchu. Pokud mluvíme o vážných záležitostech, pak se dokáže setkat, stát se přemýšlivým a rozumným člověkem. Jeho rozhodnutí se bude vyznačovat tvořivostí a nestandardními, stejně jako pragmatismem a zaměřením se na výsledky. Ten, kdo bude žít vedle této ženy, se nebude nudit, je schopna mu dát celou řadu zážitků. Bez ohledu na to, jak moc Cyrus-Vodnář miloval svou rodinu, bude vždycky žárlivě hlídat svůj osobní prostor, který zoufale potřebuje.

Ryby - laskavá, nekomplikovaná a sympatická žena s dobrou intuicí a jemnou duševní organizací. Cyrus Pisces je na jedné straně upřímný a pracovitý, ale na druhou stranu je snový a vnímavý. Uvědomuje si, že život není zdaleka dokonalý, může zažít hluboké zklamání, s hlavou se vrhnout do depresivního stavu, z něhož vystupuje velmi tvrdě. Materiální hodnoty pro tuto ženu nejsou ve srovnání s duchovními hodnotami nic, hledá ve všem všechno krásu a duchovní harmonii. Tváří v tvář skutečnému nebezpečí, Kira Pisces s největší pravděpodobností nezachrání, ale snadno se může panic od nejmenšího nesmyslu. Může uspět, kde ostatní selžou, a nemohou se vyrovnat s tím, co ostatní bez problémů zvládnou. Cyrus Pisces je schopen vytvořit domácí pohodlí, potěšit s teplem a kulinářskými schopnostmi. Rozhodnutí o finančních otázkách se však zcela změní na ramena mužů. Uložit ženu nemůže a miluje luxusní život. Mimořádné vztahy jsou pro ni zcela možné, i když v rodině vládne mír a harmonie.Nejlépe články