Szaboveronika

Význam jména Andrew


Význam jména Andrew / Neznámá

Jméno Andrew pochází z starověkého řeckého slova "Andros", což znamená "muž", "odvážný". Po přijetí křesťanství se jméno v Rusku rozšířilo, dříve než bylo známo pouze v Byzanci. V těch dnech se jméno Andrew nazývalo pouze potomstvem vznešených rodin, pak se jméno rozšířilo mezi obyčejné lidi.

V sovětských dobách, vrchol popularity přišel v 70. letech minulého století, kdy každý čtvrtý novorozený chlapec byl nazýván Andrei. Dnes je jméno stejně populární jako před několika staletími.

Během dlouhých staletí se energie názvu Andrei stala silnější. Mnoho vynikajících osobností se zajímavým osudem a talenty nesoucím toto vítězné jméno je přímým důkazem toho. Mezi ně patří velký fyzik a teoretik Andrej Sacharov, básník a publicista Andrei Voznesensky, režiséři Andrei Konchalovský a Andrej Tarkovský, velký ruský umělec Andrej Vasnetsov, sportovec Andrej Aršavin a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Poprvé se v církevním kalendáři objevil jméno Andrew díky Andrewovi Prvotně volanému - žákovi Ježíše Krista.On byl první, kterého Ježíš povolal apoštolům (a proto je nazýván prvním volaným).

Podle legendy, Andrew první, který povolal mnohé národy na křesťanskou víru, požehnal zemi, na které byly později založeny města jako Kyjev a Novgorod. Apoštol byl zadržen pohany a ukřižován na kříži, který měl tvar písmena X. Objevil se tak známý kříž sv. Ondřeje, jehož obraz je na národních vlajkách některých zemí, na rozkazy a medaile.

V Rusku se tento svět vždycky těšil zvláštní lásce a respektu - považuje se za svatého patrona ruské státnosti a námořnictva. Císař Petr Veliký svým nařízením založil vlajku svatého Ondřeje a Řád svatého Ondřeje.

Andrey může oslavovat své narozeniny jednou za rok, vybrat datum co nejblíže k jeho narozeninám: 26. a 27. ledna; 17. a 21. února; 7. března; 28. dubna; 31. května; 3, 5, 11, 15, 23, 25 a 26. června; 3. července, 13, 17, 19, 22 a 25; 5. a 17. srpna; 1., 6., 19., 20., 23. a 28. září; 3, 5, 6, 7, 15, 23, 30 a 31. října; 9. a 11. listopadu; 8., 10., 11., 13., 15., 16. a 23. prosince.

Název funkce

Andrey má impulzivní a nepředvídatelnou povahu, je velmi horlivý osobnost a snílka. Není možné odhadnout, co se mu v příštím okamžiku projeví.Jeho vnitřní svět je velmi složitý, ale podle jeho chování je zcela nepostřehnutelný. Je to žolík a žolík, optimista a veselý člověk, který je schopen nakažit všemi kolem sebe energií. Ale nenechte se oklamat, Andrew je spíše pomstychtivý, všimne si všeho a pamatuje si všechno.

Andrei vždy usiluje o klid a stabilitu, snaží se vylézt po bouřlivých vlnách a nechodit do pochybných dobrodružství. Jeho kolegové a přátelé oceňují jeho dobrou víru a odpovědnost a dobrý smysl pro humor a reakci. S jeho kouzlem může dobýt každého.

Navzdory skutečnosti, že Andrew je zcela sebekritický člověk, často má nadhodnocené sebevědomí. Má rád lichocení, miluje, když mu lidé věnují pozornost a vystupují a absolutně nemohou obstát v soutěži. Inspirovaný úspěchem člověka může najednou být arogantní, marný a sebevědomý, který může od něho odcizit lidi.

Andrej má rád "praštit v očích" a prezentovat se v lepším světle, než ve skutečnosti. Nechce poslouchat rady, vždy obhajuje svůj názor. Dívky budou muset čelit nesouladu s Andrewem, dá mu sliby lásky a loajality vpravo i vlevo.Muž může sdělit další přítelkyni všechno o sobě, jako kdyby se přiznalo, ale neměla by se oklamat - nikdy o něm vůbec neví. Všechny jeho touhy a touhy jsou zaměřeny na jeho vlastní osobnost.

Andrejův charakter velmi závisí na tom, v jakém ročním období se narodil. Narodil se v zimních měsících, muž bude mít principiální charakter, nebude tolerovat lži a nespravedlnost, ale s dívkami bude zdvořilý a romantický.

Podzimní Andrey postaví svůj život podle jasně definovaného plánu, ve kterém nebude místo pro nehody a překvapení. V tomto bude mu pomáhat sebehodnocení, přesnost a analytická mysl.

Letní Andrewova příroda dá velký smysl pro humor, lehký charakter a vitalitu. Ten chlap bude v každé společnosti vítán.

Jaro Andrew bude jiný frivolní postoj k životu, levosti a nestabilitě. Bude se bavit dobrodružstvím a novými pocity, ale jeho rodina nebude mít žádný zájem.

Dětství

Malý Andrej je klidné a klidné dítě, velmi láskyplné k matce, kterému je jemně přiložen. Je docela energický, ale dokáže dokonce hrát klidné hry sám.Jsem rád, že jsem sestavil návrháře nebo opravil zlomenou hračku.

Andryusha je obtížné poslouchat a poslouchat, protože je naprosto tvrdohlavý a neposlušný. Může dlouho s rodiči hádat, trvá na svém.

Ve škole se Andrew učí dobře, ale ne vynikající, mezi svými vrstevníky, s výjimkou analytického myšlení a tendence k návrhu a programování. Andryusha není spokojená s dívkami, preferuje společnost chlapců. Teenager se často těší sportu, rád hraje šachy a dámy.

Chlapec má vyšší smysl pro spravedlnost, kvůli němuž může někdy konflikt s učiteli. V životě třídy se neúčastní, snaží se vyhnout se jakékoli odpovědnosti.

Učitelé a rodiče by měli pamatovat na to, že silný vliv na Andrei je naprosto zbytečný, je třeba použít odůvodněné přesvědčení, vezmeme-li v úvahu jeho vrozený smysl pro spravedlnost.

Zdraví

Od dětství může mít Andrei špatný zrak a předispozici k katarální nemoci. V dospělosti mohou být problémy se žaludkem a střevem.

Zvláštní pozornost by měla být věnována duševnímu stavu, protože stres a deprese mohou způsobit rozvoj mnoha nemocí.Důležitou roli při podpoře duchovního komfortu mohou hrát i blízcí Andrei, kteří mohou v něm vyvolat optimismus a důvěru ve svou vlastní sílu.

Sexualita

Andrewův sexuální život nezačíná příliš brzy, ale pak mladý muž vydělává za ztracený čas. On je jemný a smyslný milenec, snaží se potěšit ženu i na její újmu.

Andrei má ráda vysoké a krásné dívky, ale její postava a vnitřní svět ho téměř nezajímají. Hlavní věc pro něj - velkolepá skořápka. On je jemný a pozorný ke svému miláčku, ale častěji než on je veden touhou, ale touhou udělat dojem.

V sexu, Andrew netoleruje hrubost a násilí, stejně jako nedostatek ženskosti v jeho partnerovi. Člověk má velmi rád lichocení a komplimenty, takže pokud žena chce upozornit na sebe, neměla by se zbavit krásných slov.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Andrew si dlouhou dobu vybírá svého duševního přítele a věnuje pozornost především velkolepému vzhledu. Chce být pyšný na krásu své ženy. Takový frivolní postoj k manželství často vede k tomu, že Andrewovo první manželství je neúspěšné.

Od jeho společníka vyžaduje větší pozornost k sobě, může dokonce žárlit svým vlastním dětem. Nebude tolerovat zradu, ale on sám může snadno mít záležitost na straně (s výjimkou Andrei, který se narodil v zimě).

Všechny problémy v domácnosti padnou na ramena manžela, ale Andrew převezme plnou finanční podporu rodině. Jeho vyvolená by měla zapomenout na kariéru a stát se pečující a sexy hospodyňkou. Také se bude muset postavit tvrdohlavosti svého manžela a nějaké tvrdohlavosti.

Úspěšné manželství je možné u žen jmenovaných Alevtina, Alice, Alina, Diana, Elena, Elizaveta, Irina, Klavdiya, Larisa, Lyudmila a Natalia. Je lepší vyhnout se vztahům s Oksanou, Olgou, Sofou, Julií, Věrou, Annou a Yanou.

Obchod a kariéra

Andrej přistupuje v dobré víře k nějakému podnikání, bez ohledu na to, kdo pracuje. On je přemýšlivý o podnikání, neradi riskovat. Andrey je jedinečná osoba, která je stejně vhodná jak pro kreativní profese, tak pro inženýrské práce.

Může se stát hercem, režisérem, spisovatelem, umělcem a spisovatelem, nebo se může stát programátorem, inženýrem, vědcem, návrhářem nebo manažerem.Je to vynikající umělec, ví, jak se učit od svých chyb, takže úřady ho rychle vyhodnotí podle jeho zásluh.

Nejdůležitější věcí pro Andrei je dosažení výšky kariéry, která zvýší jeho autoritu v rodině a mezi přáteli. Současně bude na prvním místě materiální bohatství.

Andrey může být docela úspěšný ve svém vlastním podnikání, který bude chovat čestně a otevřeně. Partneři si mohou být jisti, že se vždy můžete spolehnout na Andrejovo slovo.

Talismany pro Andrewa

  • Patrona planety je Slunce.
  • Svatý patron znamení zvěrokruhu je rakovina a střelec. Horoskop doporučuje volat chlapce narozené pod těmito znaky jako Andrews.
  • Nejlepší čas roku je léto. Dobrý den v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - žlutá a hnědá.
  • Totem zvířat - trůn kat. Toto je totem silných a bohatých lidí, protože ne každý si může dovolit tento dravce udržet. Reed kočka přináší sílu, sílu a moudrost.
  • Totem rostlina - sasanka a jedle. Sasanka je dekorativní květina s malým červeným bodcem, symbolizující osamělost, smutek a soucit. Jedle je symbolem hrdosti, trpělivosti a vytrvalosti.Tato rostlina ztělesňuje lidi, kteří se podařilo vzdát svých základních přání a kteří připravili cestu k ráji.
  • Kamenný maskot je jantar a ametyst. Amber je talismanem pro tvůrčího člověka, dává inspiraci a víru. Amulet vyrobený z jantaru přitahuje štěstí a štěstí Andreji. Ale jantar nemůže být nastaven ve stříbře, pro něj je nejvhodnější měděný okraj. Ametyst je kámen míru, míru a duchovní milosti. Kámen zlepšuje zdraví a chrání proti zlu.

Horoskop

Aries - Jedná se o nevyváženého člověka, zranitelného a citlivého. Je neklidný a tvrdohlavý, což dělá jeho život svěžím a veselým. Jeho nálada se často mění, může dokonce projevit agresivitu, ale všechno je jen důsledkem obrovské sebepochyby. Impulsivita a maximalismus, který je pro Andrei-Aries charakteristický, z něj činí nekomplikovanou osobu, s níž není snadné najít společný jazyk. Ale principiální ve vztahu k sobě a ostatním, schopnost shromáždit se a činit správné rozhodnutí v nestandardní situaci, pověřuje respekt týmu. Pro svou ženu bude Andrew Aries spolehlivým společníkem života, ale podvádění manželky ukončí jejich vztah. On je rychlý temperament, ale rychlý-vousat, ví, jak přiznat jeho vinu, sympatizovat a odpustit.Nejlepší společník pro životní Andrew Berana může stát ženou Střelec - že se nikdy nebudete nudit dohromady, jejich vztah bude jen silnější s časem.

Taurus - smyslný a sentimentální člověk, pro kterého je hlavní hnací silou láska a touha po hmotném blahu. Ví, jak čekat, analyzovat a porovnávat fakta, nikdy ve spěchu. Zvenku se může zdát pomalý a dokonce hloupý, ale ve skutečnosti Andrei-Taurus myslí velmi hluboko a volumetricky. On je vždy objektivní, jeho názor a rada by měla být věnována pozornost. Nikdy se nepohne a nebude poslouchat drby, nechce pověřit a nikomu neposlouchá. Muž se snaží vytvořit kolem sebe harmonii, netoleruje huráček. Jeho láska se rodí pomalu, mexická vášeň není pro něj. Ale pokud se člověk zamiluje, může zničit všechny stěny a bariéry. V lásce Andrey Taurus majetnický a žárlivý, ale jeho rodina bude vždy hmotný blahobyt, a jejich děti se stanou starostlivý otec. Nejlepší dvojice pro Andrei-Taurus bude žena-Libra - budou se dokonale doplňovat.

Dvojčata - zvědavý, společenský člověk, který hledá bezproblémové způsoby života. Vyhýbe se jakýmkoli potížím a únavné práci, často nemůže dokončit práci. Andrew Twin trpí bolestivou citlivostí, dokonce se může dostat špatně ze zkušeností o maličkém hádku. Pro něho je velmi důležité, aby o něm lidé mysleli, velmi kriticky trpí kritikou. Člověk je ve svých myšlenkách a činech nekonzistentní, nevidí v podvodu velký hřích. Oba kolem sebe i on sám trpí nadměrnou emocionalitou. On může být urazen při každé příležitosti, stejně jako radují o drobnosti. Jeho egocentrism způsobuje, že člověk "přetáhne přikrývku nad sebou", kde je to možné. Vlastnictví je jeho hlavní pohroma, která brání rozvoji a pokroku. Současně je Andrew-Twin obdařen pozoruhodnou inteligencí a inteligencí, je to talentovaná a různorodá osobnost. Dobrým párem pro Andrewa-Geminiho může být žena z Berana - bude to harmonická unie, ve které budou role rovnoměrně rozděleny.

Rakovina - sentimentální a citlivý Andrew, ale nechce to ukazovat externě. On je ztracen v neznámém prostředí, snaží se vyčlenit z davu.Člověk potřebuje emocionální podporu velmi, v životě vždy hledá péči a teplo, bez kterého prostě nemůže existovat. Má fenomenální intuici, ale trochu jí důvěřuje a často dělá hloupé věci. Andrei-Rak se snadno dostává do panice a zoufalství, je to pro něj ruda, aby vstoupil do nových vztahů, je ještě obtížnější radikálně změnit něco v životě. Ale přesto se může rozhodnout a cíleně se pohybovat směrem k cíli, zvláště pokud se za ním zajímá spolehlivá záda ve formě lidí, kteří ho milují. Poté, co získal důvěru, je Andrei-Rak schopen v životě dosáhnout hodně. On je velmi zaměřen na rodinu, pro kterou je připraven pro cokoli. Venku, Andrew - rakovina vypadá sebejistě a silně, než má žena. Snadno se zamiluje, ale také rychle ochlazuje. Scorpionská žena může pochopit jemnou povahu svého vybraného - bude schopna udržet vztah na smysluplné a důvěryhodné úrovni.

Lví - temperamentní, vznešený a zdvořilý člověk, zvyklý vždy a ve všem, aby byl nejlepší. Je si jistý, že celý svět by se měl otáčet kolem něj, a ne jinak. Má jasné charisma, které z něj činí prominentní osobu v každé společnosti.Andrej-Lev má laskavost, ale nedokáže kritizovat, proto se snaží obklopit lidi, kteří se s ním podělí. Rovnost člověka někdy hraničí s hrubostí a neúspěchy a chyby ho nikdy nezamlouvají. On je rodilý vůdce, nikdy se neomezuje na krátkodobé cíle, vždy usiluje o globální perspektivy. Upřímnost a velkorysost vedou Andrew-Lev do otevřeného souboje, spíše než vykreslování machinací za zády. Je stejně milý v lásce, přátelství a nenávisti. Jako životní partner Andrej Lev bude hledat velkolepou ženu, s níž není škoda vyjít. Bude to skutečná hlava rodiny, jemná a pečující, ale rychle temperovaná a žárlivá. Nejlepším párem pro něj může být samičí tele - probudí jeho smyslnost a uklidní nadměrné ambice.

Pannu - jemná, inteligentní osobnost s vysokým výkonem a hlubokou inteligencí. V týmu může být neviditelný a jen blízcí lidé mohou vědět, jak jasný a originální člověk je. Andrej Deva je jemný stratég, bude vždy schopen najít nejlepší způsob, jak se vyhnout jakékoli situaci.Je velmi čistý a čistý, dělá bezproblémově práci. Nebude tolerovat lidi, kteří jsou v životě líní a choulostiví, ale nadměrné podezření a vybíravost se často stávají příčinou konfliktů. Andrej Deva je velmi nezávislý, má svůj vlastní názor na všechno, je téměř nemožné ho přesvědčit. Sotva dělá kompromisy a arogance a emocionální chlad může vést k tomu, že Andrew-Deva tráví svůj život v samoty. Pouze pravá láska ho přiměje k kompromisu a odpuštění svých milovaných nedostatků. Láska, láskavost a smyslná láska mohou dát Andrei-Virgovi ženu, která se narodila pod stejným znamením zvěrokruhu - s touto jednotou bude prostě dokonalá.

Váhy - Jedná se o vážnou, pragmatickou a důkladnou povahu, jejíž slova se od případu nikdy neodchýlí. Je temperamentní a horko, ale může být nerozhodný, pokud je třeba udělat důležité rozhodnutí. V člověku je mnoho protirečení, stále hledá harmonii, velmi oceňuje svobodu a usiluje o nezávislost. Všude a ve všem hledá něco, co mu dá stabilitu života.Andrej-Libra může vyvolat dojem slabě ochotného člověka, protože často nemůže člověku odmítnout a pak se obává. Když vzniknou potíže, člověk preferuje ticho počkat na okraji, než spěchat do otevřené bitvy. Velice oceňuje přátelství, vždy rozšiřuje pomocnou ruku a zcela nezaujatě. Ale nebude tolerovat žádné ponížení jeho důstojnosti - v tomto případě Andrew-Libra bude moci ukázat neobvyklou tuhost a tlak. V lásce má člověk neobvyklý temperament, miluje flirtování a adoraci žen. Ideální volbou pro dlouhodobé vztahy může být žena-Aquarius - tento pár bude moci dosáhnout hodně v životě dohromady.

Scorpion - sentimentální snílka, poslední romantická a dámská. Jeho intuice je dokonale rozvinutá, je téměř nemožné ho oklamat. Ze strany se zdá, že jde na okraji propasti, bezúhonně riskuje, ale ve skutečnosti Andrey Scorpio nikdy nepokračuje nad okrajem racionální, vše je počítáno a řízeno jím. Z povahy není agresivní, ale smrtelný vůči svým nepřátelům.Pokud Andrei Scorpio nastavil gól, bude se k němu při přestávce pohybovat. Je vynikajícím zaměstnancem a manažerem, odpovědným a spravedlivým. Člověk má magické účinky na lidi, je věřil a následoval ho. Přes silnou povahu má Andrew Scorpio velkou potřebu lásky, ale ne každý partner dokáže vydržet rozmar, tvrdohlavost a někdy agrese tohoto muže. Pro manželství je nejvhodnější pro ženu - Pisce, protože je trpělivá, inteligentní a smyslná - to je to, co tento mimořádný člověk potřebuje.

Střelec - veselý, optimistický muž s nevyčerpatelným kouzlem. Podívá se na filozofický život, nikdy nechodí do extrémů a vždycky zůstává slušný a klidný. Andrey-Střelec miluje učit se a učit se, rozdávat rady vpravo i vlevo. Má otevřenou a širokou duši, mnoho přátel a známých, koho je ochoten pomoci orálně a finančně. Nikdy neleží, nepřizpůsobuje se a nehraje, vyžaduje stejný postoj od ostatních. Je známým bojovníkem za pravdu a spravedlnost, vynikajícím diplomatem, schopným usměrňovat jednání správným směrem.On je přímočarý a energický ve všem - v práci, přátelství a lásce. Muž, který dlouho hledá perfektní společníka života, takže manželství vstoupí pozdě. Ve svém srdci je romantický tramp, který se vůbec neusiluje o usazený rodinný život. Lze říci, že nebyl vytvořen pro rodinu, a zřídka se mu podaří udržet ji dlouho. To se může stát u ženy s rakovinou, ale pouze v případě, že člověk, unavený tím, že je sám, cítí potřebu klidného, ​​útulného přístavu.

Kozoroh - ambiciózní, obezřetná a praktická osoba, pohybující se pomalu, ale jistě. Nikdy neohrožuje marnost, ale přesně vypočítává situaci a svou vlastní sílu. Nemá rád nepořádnou, impulzivní aktivitu, vždy pečlivě plánuje vše. Je vynikajícím organizátorem a umělcem, s důvěrou cestou po kariérním žebříčku. Jako vůdce je pozorný vůči lidem, ale současně náročný a přísný. Přináší lidem příznivý dojem, ale pod maskou nádhery může někdy ukrýt cynismus, aroganci, nespokojenost se všemi a všemi. Podle přirozenosti je Andrew melancholický kozorožec, vždy připravený jít do hysteriky a deprese, pokud se něco pokazí.Má strach z lásky, protože se bojí utrpení a duševní agónie. Je schopen jasně oddělit lásku a sex, preferovat druhou. Silná rodina může být spárována se ženou - Vodnáře - mají jasnou budoucnost.

Vodnář - nepředvídatelná, osobnost milující svoboda, s vysoce rozvinutou intuicí. Neustále se mění, snaží se na různých maskách, experimentuje jak v práci, tak v komunikaci. Myslí si abstraktně - je to skutečný vynálezce, který ví, jak vidět mimo krabici a kreativně. Někteří ho považují za otrokáře a velkého pedanta a někteří jsou geniální. Velmi často se člověk zdá, že skutečný svět je šedý a nudný, a pak se vrhá do svých snů do svého smyšleného světa. Nicméně, Andrey-Aquarius je velmi společenský, umělecký a vždy má mnoho přátel a soudruhů kolem něj. Netrpí kariérismem a nejprve reaguje na pomoc potřebným a zcela nezaujatým. Člověk často idealizuje svého zvoleného člověka, prezentuje ho v lepším světle než skutečně a zavře oči k jeho nedostatkům. Z tohoto důvodu často dělá chyby při výběru a je nešťastný ve svém osobním životě.Andrey-Aquarius může vytvořit silnou rodinu se ženou Leo - budou si navzájem respektovat nezávislost, ale budou se muset naučit dělat ústupky.

Ryby - měkký, zasněný muž s dobrou představivostí, který se nikdy nudí sám. Je to zajímavá osobnost, ale má jednu zvláštnost - vždy se snaží ozdobit realitu, proto se často stává předmětem posměchu. Dobrý smysl pro humor pomáhá Andrewovi Piscesovi přežít v tomto cynickém světě. Líbí se mu, že nikdo neumí poslouchat a vcítit, ale snaží se ve společnosti přilákat pozornost. Muž nepočítá, není ambiciózní a není arogantní, a proto je pro něj těžké dosáhnout výšky kariéry. Ale absolutně nepotřebuje pomoc, protože často obdivuje svou oběť a nepotřebuje žádný jiný život. Získat srdce Andrei Pisces je velmi obtížné, ještě těžší ho držet, přizpůsobit se obrazu, který maloval v jeho fantaziích. Snaží se vyhnout se přímému vlivu na sebe, přestože potřebuje podporu a porozumění a také se těší ženám. Stát se ideálním společníkem života pro tohoto nejistého muže se může stát ženou Kozoroha - nebude spěchat a nervózní nad drobností, být příkladem klidu a sebevědomí.Nejlépe články