Szaboveronika

Význam názvu Milána


Význam názvu Milána / Neznámá

Milan je starobylé slovanské jméno tvořené mužským jménem Milan, často se vyskytujícím v zemích obývajících západní větve slovanských etických skupin. V letech IX-X se jméno Milana a jeho derivátů rozšířilo mezi ženy vyšší třídy, ale v průběhu doby se jméno ztratilo jeho popularitou. Mezi Slovany jsou názvy Milána, Mily, Milady a Milízy považovány za příbuzné.

Podle jiné verze pochází název Milána z názvu italského města Milán. Překlad z italštiny, jméno Milan znamená "fashionista".

K dnešnímu dni Milan - velmi běžné jméno, jeden z deseti nejoblíbenějších ženských jmen. Nosí se tak slavné ženy jako americká herečka ruského původu Mila Jovovič, ruská sportovec Milana Dudijeva, americká herečka Mylene Farmerová, italská designérka Milena Canonero, tanečnice Milana Severskaya, televizní přednášející Milana Šimonová a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

V pravoslaví není jméno Milána zařazeno do seznamu církví. Při křtu jsou dívkám obvykle dávána souzní starověké slovanské jméno Milica.

Svatá Milica byla manželkou knížete Lazara, který byl zabit během bitvy a obhajoval svatou církev od muslimských nájezdů.Milica vládla svým lidem, dokud její syn Stephen nevyrůstal, a pak šel do kláštera. Když její syn, v roce 1402 opustil zemi, ona, navzdory mnichovské hodnosti, znovu vzala otěže do svých rukou. Milica se starala o vdovy, pomáhala stavět a udržovat mnoho klášterů a kostelů.

Po smrti Milice se u jejího hrobu stalo mnoho zázraků, její památky vyléčily nemocné. Ikona srbské sv. Milice se modlí za ochranu matek mnoha dětí a vdov, žádajících dar moci k vychovávání dětí bez manžela.

Všichni majitelé jména Milána, kteří byli pokřtěni pod jménem Milica, mohou slavit svůj den jména 5. února, 1. srpna nebo 12. září.

Název funkce

Etymologie jména Milána vychází ze slova "sladká" - charakteristika, která skutečně zapadá do vzhledu svého majitele. Roztomilý, atraktivní a velmi okouzlující Milán přitahuje svou smyslnou energií a vnitřní pojistkou, která zřejmě nikdy neopustí.

Milana je vždy jasná a výjimečná osoba, která s věkem může být příliš podezíravá a citlivá. Od raného věku cítí touhu po všem tajemných a neznámoch, má tendenci uplatnit izterismus, může navštívit věštkyně a příšerky, věří v prorocké sny.

Způsob jasného a někdy extravagantního oblékání, který přitahuje pozornost, vstupuje do rozporu s její spíše tajnou povahou. Jako by Milana dala nějakou bariéru mezi sebe a lidi a nikdy se úplně neotevřela, raději jí nechala "skelety ve skříni". Nemá ráda mluvit o jejích obtížích, o to méně žádat o pomoc. Často uměle vytváří problémy pro sebe, kde nejsou prakticky žádné.

Žena je velkým fanouškem zábavy a večírků, ráda tráví čas s přáteli. Pro vztahy s jinými lidmi je trochu obtížné být temperamentní a tvrdohlavá, stejně jako narcismus, ale lidé, kteří ji dobře zná, mohou ocenit smysluplnost a odpovědnost Milana. Vždy je připravena postavit se za spravedlnost, a ne pod vlivem okamžitého impulsu, ale díky hlubokému přesvědčení. Milana je přesvědčivá, má nádhernou intuici, někdy se zdá, že vidí lidi skrze ně. Milana je velmi pozorná a pozorná osoba, její pozornost nemůže uniknout.

Pokud se Milanova láska k člověku nemůže pochlubitpak je láska zvířat v ní neodmyslitelná. Ve svém domě jsou vždy domácí mazlíčky, s nimiž se s velkou odpovědností věnuje.

Dětství

Většina dívčích, nesoucích jméno Milána, je více jako otec než ostatní. Mila vyrůstá v mobilním a velkolepém dítěti, rodiče je musí věnovat zvláštní pozornost, aby zachránili před problémy. Může snadno jít hledat dobrodružství - energie prameny z jejího klíče, a rodiče by se měli pokoušet najít pro ni hoden použití. Dívka patří k typu lidí, kteří říkají, "s ní nebudete nudit."

Ve svých studiích má Milan tendenci uspět v humanitních oborech, může úspěšně studovat v divadelních kruzích, dobře působí na veřejnosti. Dívka má upřímné kouzlo, přináší radost, je otevřená komunikaci a nové zkušenosti. Je trochu módní, špinavá a malá lhářka.

Milana, teenagerka, může svým rodičům přinést spoustu potíží, osamělost a sexualita se probudila brzy v jejím životě. Od raného dětství upřednostňuje mužskou společnost na ženu, příznivci mladé krásy nebudou dlouho čekat.Rodiče budou muset čelit rychlému zrání jejich dcery a její další osud bude zcela záviset na výchově.

Zdraví

Mladá Milana nemá žádné zdravotní problémy, ale s věkem může mít problémy s nadváhou, alkoholem a kouřením. To je případ, kdy je zdraví žen zcela v rukou. Pokud bude Milana schopna překonat své zhoubné tendence, její zdravotní stav a vzhled budou dlouho zůstat na vrcholu.

Sexualita

Milana je extravagantní osobnost a extrémně sekapilnaya, populární u mužů. Stav lásky jí dává pocit plnosti života, nepřetržité euforie. Je však vhodné, aby vztah ztratil kouzlo novosti, stal se světský a povinný, protože zájem o ně rychle zmizel. Silná energie jména umožňuje, aby se žena cítila mladá po dlouhou dobu, a proto ji často vybírá, mnohem mladší ve věku. Pro Milán bude vždycky existovat vlak světla, nezávazné romány, i když to není svobodné.

Manželství a rodina

První manželství z Milany je zřídka úspěšné, zvláště pokud se dívka oženil ve velmi mladém věku.Druhé manželství uzavřené ve vyspělějším věku má všechny šance na úspěch. Žena je velmi lákána hlučným stranám a zábavným společnostem, takže její manžel bude muset sdílet své zájmy, nebo se Milan bude muset změnit. Milán navíc žárlí, i když si sama může dovolit flirtovat nebo dokonce zradu.

Milana miluje hosty, má pověst vynikající hostesky, ale nepatří do typu žen, které se velmi zajímají o domácí práce a hospodaření. Ve většině případů to přeteká do neschopnosti vytvořit útulnou a domáckou atmosféru, i když Milana ji miluje, aby byla obklopena krásnými a drahými věcmi.

Milan se sotva může nazývat horlivou hosteskou - strávit poslední peníze na vašem oblíbeném trinketu je docela ve svém stylu. Neví, jak a nechce se popřít své rozmary.

Nejúspěšnější manželství je možné s muži jménem Anton, Ivan, Vyacheslav, Jaroslav, Artem, Alexander, Vladimír, Jevgenij, Dmitrij a Říman. Vyhněte se vztahům s Egor, Fedorem, Pavlem, Jurijem, Olegem a Mikhailem.

Obchod a kariéra

Milán je narozená obchodní žena s vynikajícím obchodním dokonalostí a schopností dosáhnout jakéhokoli cíle. Neměla by se bát, aby se vydala na vlastní cestu, určitě uspěje.Mezi majiteli Milána je mnoho úspěšných a podnikatelky.

Milana má tvůrčí schopnosti a jejich realizace závisí zcela na sobě. Je vynikajícím povoláním módní návrháře, fotografky, návrháře, novináře, herečky nebo reklamního agentu.

V týmu Milána je zpravidla respektováno, protože se projevuje jako kompetentní a odpovědný zaměstnanec. Její kariérní postup je rychlý, protože žena ví, jak vytvářet obchodní vztahy a být "přátelští", aby byli přátelé. Pro Milanu je velmi důležité najít prestižní a dobře placenou práci, zůstávat na okraji není o ní.

Talismany pro Milanu

  • Patronou planety je Neptun.
  • Patrona zvěrokruhu - rakovina. Milano doporučuje volat dívky narozené pod tímto znamením zvěrokruhu.
  • Nejlepší čas roku je léto, den v týdnu je pátek.
  • Šťastné světlo - zelená a žlutá.
  • Totem rostlina - růže a hrozny. U ženy, růže symbolizuje bezpečnost a štěstí a trny růží personifikují aroganci a strach. Růžová květina v domě má čistící sílu - pomáhá udržovat pohodlí a energetickou vyváženost v domácnosti.Hrozny byly vždy považovány za symbol bohatství a plodnosti, bohatství a zábavy. V křesťanském náboženství je ovoce vína symbolem znovuzrození a spásy.
  • Totem zvíře - albatros. Pták je ztělesněn duchem ducha a myšlením, je talismanem tvůrčích lidí. To je věřil, že vidět albatros je dobré znamení.
  • Kamenný maskot - topaz a akvamarín. Topaz - symbol naděje, loajality a blahobytu. Chrání svého majitele před nervózním přetížením a nespavostí, eliminuje pocit panice a strachu. Aquamarine - symbol věčné mládeže a štěstí. Pomůže zachovat lásku, posílit rodinné vazby, chránit přátele, posílit ducha a dát jeho majiteli rozumnost.

Horoskop

Aries - jasná a nikdy odradená osoba, která potřebuje pozornost veřejnosti. Male charakterové rysy Milana-Aries jí nedovolí, aby zůstala daleko od událostí a zamyká zájmy své rodiny. Během svého života je žena vystavena emocím a nebude ji schovávat. Problémy, které ji obklopují, jsou velmi znepokojující: Milana-Aries vnímá svět jako pozadí, proti níž může svítit.Navzdory vytrvalosti a neochvějné sebevědomí může Milana-Aries vzít v úvahu argumenty logiky, ačkoli ona je častěji řízena emocí a intuicí, která je v ní dobře rozvinutá. Má dostatečnou povahu, aby dosáhla velkého profesionálního úspěchu, ale někdy postrádá diplomacii a takt. Nic ženy netrpí stejně jako schopnost překonat překážky, životním cílem je být prvním ve všem. Je schopna zažít silné vášně, snadno se zamiluje, má tendenci idealizovat svého partnera. Milana-Aries je v lásce, stejně jako v životě zvyklá na hlavní roli, bude nadále prokazovat svou originalitu a exkluzivitu v manželství.

Taurus - praktická povaha, přiměřená, nevyzpytatelná, majitelka vznešeného a nezávislého charakteru. Sebevědomí této ženy může ohromit, ona je často docela jistá, že pouze její názor má právo existovat. Její životní motto je "Nepotřebuji někoho jiného, ​​ale nezapomenu si na své vlastní." Milana-Taurus se snaží získat úctu a obdiv ostatních, a proto se cítí spíše náročnější a snaží se vždy vypadat dobře.Není charakterizována ranou a krutostí, stejně jako agresivní tvrdohlavost, ale jemná vytrvalost je charakteristická: tato žena ví, jak dosáhnout svého cíle jako nikdo jiný. Jako zaměstnance je nenahraditelná, ani monotónnost práce, ani její opovržení ji nevyděsí. Tato žena může snadno zůstat klidná, být uprostřed rozruchu a konfliktu. Práce Milan-Taurus upřednostňuje odpočinek, čestná práce - chytrý podvod, rodina - místo hlučných stran. Pro ni je velmi důležité rodina a její útulné hnízdo, které nikdy nepřestane zdokonalovat.

Dvojčata - energická, nikdy neuctivá žena, která se nechtěla obtěžovat plány do budoucna. Její heslo: "bude den, bude jídlo". Překvapivě tento postoj k životu umožňuje, aby snadno překonala mnoho překážek, aniž by to bylo příliš emocionální. Prochází životem jako skútr - bez hlubokého, ale snadno a rychle. Z negativních rysů postavy lze poznamenat duplicitu Milana Gemini - je to vynikající herečka, může hrát jakoukoli roli, pokud je tato role přínosná. Nepřetržitost a dualita jsou jejími společníky života, proto nemůže být plná důvěra v slova této ženy.Současně je Milana Twin velmi chytrá a erudovaná, snadno vycvičená a vyznačená praktickou vynalézavostí. Vrozená praktičnost ženy jí umožňuje snadno a úspěšně řešit každodenní problémy, což jí dělá příjemný a příjemný život, někdy zanedbává zájmy druhých. Její záliby mohou být spousta, ale zřídka to, co je podnikání přineseno do konce. Rodinný život Milana Gemini se zřídka vyvíjí úspěšně, protože původně nebyla připravena se věnovat jednomu partnerovi.

Rakovina - pracovitý, ale nespojitelný člověk, obdařen živou představivostí. Milana-Rak je obzvláště citlivá - dokonce i příležitostné, nešťastné slovo ji může tlačit do hlubin deprese. Současně má tak silnou vnitřní energii, že může infikovat všechny své okolí. Ráda se také smála a je obdařena dobrým smyslem pro humor. Pojem "přátelství žen" pro Milanu-Rakovinu není prázdný zvuk, vyznačuje se stálostí svých citů, zejména pro její rodinu je důležitá. Žena upřednostňuje klidný rodinný život, kariéra a zábava nejsou pro ni tak důležitá.Nemá rád riskovat peníze a náchylné k hromadění vždy snaží, aby se zásoby za „deštivý den.“ Milan-Raku zvláštní péči a empatie, protože to může být velmi šťastný rodinný život. Předcházet nalézt harmonii ve vztahu může být její vlastní tajemství, zášť, zvyk znovu a znovu vzpomenout si na své staré rány a zášť.

Lví - samostatná a nezávislá žena, trochu sobecký, která se snaží být vždy v centru pozornosti. Leo Milan je obrovská ambice a lenost současně. Touha dostat se na vrchol může sledovat celý svůj život, ale je náchylný k očekávat dary od osudu, než aby nezávislých kroků. Podařilo se to bere jako samozřejmost, a neúspěchy mají tendenci obviňovat ostatní. Lvice-Milan intuitivně přitahováni silných osobností, může neúnavně postarat se o slabé. S ohledem na okolní sám nerovné inteligence, žena se často stává obětí podvodu nebo zrady, které ji mohou ponořit do pocitů a depresi. Předcházet Milán-Lioness vybudovat úspěšnou kariéru může být příliš prostořeký postoj k penězům a úplné neschopnosti diplomacie. Od přírody působila jako vůdce, ale naslouchat názorům druhých nemůže a nechce.Osobní život ženy může být velmi bohatý - jeden román je rychle nahrazen jiným, a hledání je perfektní, a co je nejdůležitější, štědrý partner pokračuje. Sňatek a věrnost svého manžela, Milana-Lioness se stále nevzdává mužské pozornosti, kterou potřebuje.

Pannu - sebevědomá a pragmatická žena s aktivním životním stylem. Vždycky trpělivě pečlivě přistupuje k jakýmkoli činnostem, které dělá, protože je naprosto jistá, že pro dosažení úspěchu musíte hodně pracovat. Podle jejího názoru by měl být pryadok všude - jak v myšlenkách, tak v kuchyni. Je neobvykle pozorná a nedobrovolně zaznamenává jakékoliv nedokonalosti v okolním světě, na které je velmi kritická. Milana-Deva netoleruje vulgaritu, hrubost a nevědomost, ale sama je skromná a plachá, zatímco má silnou vnitřní energii a rozvinutý smysl pro povinnost. Milana-Deva může mít obtížný temperament, nemůže však být odmítnuto jasnosti mysli, vynikající chuti a vášně duše. Externí úzkost ženy skrývá silnou úzkost a příliš rozvinutý pocit odpovědnosti může být pro ni opravdovou pohromou.Milana-Deva je velmi oddaná své rodině a dokonce i když je manželství nešťastné, je nepravděpodobné, že se rozhodne pro rozvod kvůli silnému smyslu pro odpovědnost za partnera. Z toho se objeví krásná milenka a žena, na které se lze spolehnout v obtížné chvíli.

Váhy - mírumilovná, intelektuální a sofistikovaná příroda, která miluje pořádek ve všem. Nedbáří se na drobnosti a snaží se ubližovat svým blízkým, ale za lehkým charakterem ženy je vždy pevná, ne-li drsná povaha. Občas se stává rozrušující a nervózní, pás aktivit dává přednost úplné apatii, namísto aktivního boje, upřednostňuje útěk k sobě. Žena skutečně postrádá schopnost důvěřovat své vlastní intuici, a proto podléhá vlivu někoho jiného. Je to muž poháněný, i když poměrně tvrdohlavý. Milana-Libra má zájem o finanční zajištění, protože miluje pohodlí a potěšení. Fyzická práce je pro ni kontraindikována, takže žena bude pravděpodobně ráda, že využije příležitosti, že vůbec nebude pracovat. Hlavní postava v rodině pro ni bude manželem, a ne dětmi, jak tomu bývá.Tato jemná, diplomatická a trpělivá žena bude dobrou podporou jejího manžela a vynikající matky.

Scorpion - rozhodná, impulzivní, je schopná podřídit každému, kdo je v jejím zorném poli, a zároveň působí dojmem slabé a křehké ženy. Má nejsilnější intuici, vidí lidi doslova, ale někdy může zápasit se svými vlastními zločiny. Popírá se, co kvůli vzdáleným vyhlídkám nebude, protože trpělivost není zahrnuta do seznamu jejích ctností. Milosrdný Štír není pro svou sobeckost postaven na lidskosti a sentimentality, ví, jak být věrný a pečlivý, zejména ve vztahu k svým blízkým. V práci je tato žena schopná obcházet mnoho mužů - díky ostré mysli a obchodnímu dokonalosti. Jakákoli složitost to jen provokuje, vzbudí vzrušení. Navíc se liší schopností jemně cítit situaci a využívat ji ve svůj prospěch. Žena tohoto znamení je velmi lhostejná vůči penězům a moci, proto se bude snažit se svou mohutnou úspěšnou kariérou. V lásce, stejně jako ve všem ostatním, Milano-Štír má tendenci jít do extrémů - ví, jak milovat tolik, kolik nenávidí.Vidí-li lásku a oddanost své vyvolené osoby, odpoví mu stejně, a dá se sobě rodině bez stopy.

Střelec - otevřená, uvolněná a aktivní povaha, bolestně vnímána jakákoli omezení. Celistvost a upřímnost Milana-Strelec je vyvažována svou impulzivitou, často nadměrnou. Jedná se snadno do extrémů, zejména pokud jde o spravedlnost a obranu práv druhých. Zároveň je tak přesvědčena, že ignoruje jakoukoli kritiku a nepovažuje dobré rady za naslouchané. Milana-Střelec je aktivní k neklidnosti, může se snadno rozhodnout o zoufalém jednání a její dekadentní nálady vůbec nejsou pro ni zvláštní. V profesionálních činnostech Milana-Střelec může obcházet mnoho mužů - má vynikající organizační schopnosti a skvělý výkon. A ačkoli je obtížné tuto ženu přeměnit v domáčku, která se bude věnovat úplně domově a rodině, udělá skvělou matku a ženu připravenou na sebeobětování za blaho své milované. Klidný optimismus pomáhá klidně se vztahovat k nevyrovnanému životu a neschopnosti řídit domácnost Milana-Strelets.

Kozoroh - pečlivá, extrémně přísná a ambiciózní povaha, s vysokými morálními zásadami. Vyznačuje se velkou vitalitou a snahou pacienta o dobrý výsledek ve všem. Je jednou z těch lidí, kteří se mohou během svého života učit. Pod vnějším klidem ženy může být touha po moci, ale skryje její ambice a zkušenosti velmi hluboce a nesdílí je s nikým. Milana-Kozoroh má zpravidla zcela jasné životní cíle, které dříve či později dosáhne. Všechny její sny jsou svázány s každodenním životem a materiální stranou života - budování hradů ve vzduchu a sní o nerealizovatelném, ne ve stylu této obchodní a praktické ženy. Kariéra a společenské postavení jsou pro ni velmi důležité, ale také potřebuje svou rodinu. Ve sňatku Milána s Kozorodem zůstanou stále stejné tajné a uzavřené, náchylné k pesimismu, a to i bez viditelných důvodů. Žena se pokusí dělat vše, co její manžel dosáhl vysokého postavení a děti dostaly dobré vzdělání.

Vodnář - milá, sympatická a velmi nezávislá osoba s dobrým smyslem pro humor.Je nudná vůči ostatním, upřímně věří, že předsudky jsou spousta slabých. Budoucnost v jeho chápání je prostě nucena být krásná, Milan-Aquarius se vyznačuje vrozenou zvědavostí a schopností mít zájem o všechny aspekty života. Vždy preferuje, aby jednal svým vlastním způsobem a neradi poslouchá radu jiných lidí. Žena miluje být mezi lidmi, je téměř vždy vůdcem v týmu. Milana-Aquarius může být věrným přítelem a soupeřem, její kruh přátel je velmi široký. Ví, jak pracovat v dobré víře a vytváří skutečné výhody vlastním rukama. Profesionální povolání je nejvhodnější pro ni, kde žena může uplatnit svou kreativitu a inovativní myšlení, ale je lepší, aby se nezajímala rutinní, opakující se práce, která vyžaduje pozornost a velkou koncentraci. V rodině Milána - Vodnář bude stále potřebovat osobní prostor a je připraven poskytnout to vašemu partnerovi.

Ryby - citlivou, romantickou, tajnou a sofistikovanou přírodou, schopnou přilákat lidi. Milana Piscesová je velmi neuspokojená, zamyšlená, nelíbí žádný tlak, někdy působí dojmem slabé a bezmocné ženy, ale jen málo lidí si uvědomuje, že je vynikající manipulátor.Neměli by se od ní očekávat odvážné a rozhodné činy, spíše půjde s tokem, než vstoupí do otevřeného boje. Žena dokonale ví, jak udržet pokoj v duši a neumožňuje úzkosti a pocity narušit komfortní emocionální rovnováhu. Není připravena na tvrdou realitu, a proto často přebývá ve svém vlastním, vytvořeném světě. Má zvláštní vztah s jejím dílem, nejčastěji preferuje roli "jen ženy" a doufá, že její manžel ji ušetří před tím, než si bude muset vydělat na živobytí. Vytvoření svého vlastního domova, příjemné s teplem a pohodlí je sen o jejím životě. Ale ani snubní prsten na prstu nemůže nic dělat s výraznými sexuálními přáními ženy, která může vyprovokovat Milan-Pisces za cizoložství, dokonce i s úplně šťastným rodinným životem.Nejlépe články