Szaboveronika

Třešeň z plastelíny


Třešeň z plastelíny / Domov a rodina

Každá dívka má ráda, aby si za své panenky šikovně hodila, ošetřovala je hračkami s miniaturním jídlem. Naše lekce vám dnes řekne, jak vyrobit chutné třešně z plastu. Tvarované třešně mohou být použity k zdobení různých loutkových dezertů.

Materiály a nástroje pro výrobu třešní:

  • plastilin;
  • čistý lak na nehty nebo akrylový lak;
  • drát;
  • nože nebo stěrky.

Jak vyrobit plastinové třešně

Krok 1. Začněte hnětením poloviny červené barvy. Dále rozdělte elastickou hmotu na dvě části a přitiskněte je do koulí přibližně stejné velikosti.

Krok 2. Chcete-li vytvořit tenké stonky třešní, kromě zeleného plastelínu budete potřebovat další kus tenkého drátu, aby se detaily v průběhu hry nedeformovaly. Ze zelené hmoty role tenké klobásy. Zalomení drátěných segmentů tenkými šupinami a rovnoměrnou distribuci hmoty na povrch drátu. Vyhněte všechny klouby závitů prsty nebo stohem. Odstraňte přebytečnou hlínu od špiček drátěného rámu.

Krok 3. Před připevněním stonků k bobulím vytvořte na kuličkách plytké vroubky pomocí činky nebo prstu. Zajistěte přířezy ve výklenku.

Krok 4. Dále vytvořte list ze zeleného plastelínu.Formujte kapku ve tvaru části z kusu hmoty, vyrovnejte ji a pomocí plastového nože vysledujte malé a velké žíly na listu. Na okraji obrobku vytvořte drobné zuby.

Krok 5. Nyní připojte vrcholy stonků pomocí hnědé plastové klobásy. Natočte ji nohama a zásobníkem, abyste získali realistickou strukturu.

Krok 6. Vyzdobte také větvičku třešní s malým bílým květem. Připravte dvě koule: bílé a žluté. Vytvořte tyčinky ze žluté plastelíny.

Z bílé koule tvoří lístky. Řiďte vrchol míče na pět nebo šest kusů, vyrovnejte je a rolujte každý z nich špíz nebo párátko.

Střed díry a vložte střed květiny.

Krok 7. Pro připojení květu a listu do třešňové větve použijte kusy drátu nebo párátko.

Krok 8. Když jsou bobule úplně ztuhlé, mohou být natřeny lesklým akrylovým lakem nebo průhledným lakem na nehty.

Tak, bobule budou mít realistický lesk. A nabídněte nejmenším sochařům, aby přeměnili červené plody pomocí plastinových očí a úsměvů.

To je všechno, jsou připraveny plastinové třešně.Nejlépe články