Szaboveronika

Hare akvarel


Hare akvarel / Domov a rodina

Při kreslení zvířete je velmi důležité, aby na papíře stavěl správný anatomický tvar zvířete. Chcete-li to provést, před nakreslením náčrtu doporučujeme mnoho odborných umělců, aby si s živými náčrty prozkoumali zvíře. Pokud to není možné, můžete použít obrázky a videa z Internetu. A kromě správného přenesení formuláře je také důležité informovat o pohybu a návycích zobrazeného zvířete. Naše dnešní lekce vám pomůže namalovat zajíce s akvarelem. Zobrazíme dva zajíčky najednou v různých pozicích, abyste viděli sekvenci a detaily výkresu z neobvyklého úhlu.

Pro kreslení budete potřebovat:

  • akvarelový papír libovolného formátu;
  • maskovací páska;
  • tablet;
  • tužka a gumu pro skicování;
  • nádrž na vodu;
  • bílý kvaš;
  • akvarelové barvy;
  • syntetické střapce číslo 18 (ploché), 3 (dlouhé), 3 a 1 (normální);
  • paletu

Stupně obrazu

Krok 1. Nakreslete náčrtek prvního zajíce. Nakreslete hlavu a ovál - tělo. Postupně nakreslete správný obrys těla a hlavy. Dokončíme přední tlapky pod prsou, níže vytvoříme nejbližší zadní nohu.Na hlavě přitahujeme uši, oko a malý nos.

Vpravo vytvořte náčrtek druhého zvířete. Začínáme, jako v prvním návrhu, s kruhem a oválem. Dále jim dáváme realistický tvar, kreslíme uši, oči a nos.

Chvost je zobrazena barevně. Nevytahujte nic jiného. Odbarvujte nasýtený obrys tužky gumou a upevněte skicu na tabletu.

Krok 2. Pro podbarvení vytvořte dávku sépie a tyrkysové. Aplikujte barvu na tmavé oblasti objektů. Na druhém zajícku vytvořte stínový obrys kolem ocasu.

Krok 3. Dále přidáme do mixu na paletě ještě tyrkysové akvarely. Zaostřuje okraje stínů a rozostřívá je příliš čistým obrysem.

Krok 4. Červený klaplak označuje vnitřní stranu uší. Základna zatemňuje tón nebo dva tmavší.

Krok 5. Nyní ze sépie a indigu vytvoříme stín, který nasytí temné oblasti obrazu. Neutrální černá předepisují oči a nosy.

Rozmazání světlé červené barvy akrylových barev uší z vnitřku.

Krok 6. Ultramarin a smaragd vytvoří bohatý vzorek pozadí. Průsvitná sépia vytváří na pozadí malých větviček a ostří trávy.

Pracujeme s bílým gvaším postříkáme celý obrázek.

Nyní, když práce je suchá páska může být unglued.

Obrázek je připraven.Nejlépe články