Szaboveronika

Promluvme si o našich dětech


Promluvme si o našich dětech / Domov a rodina

Mnoho rodičů přemýšlí o léčbě dítěte, o tom, jak být s ním a co dělat v této situaci. Vaše pocity a obavy jsou zcela normální. A takové problémy se vyskytují u mnoha lidí. Je dobré, že uvažujete o komunikaci s dítětem. V tomto věku mají děti konflikt zralosti a dětství. Odcházejí od mateřské pupku a snaží se prosadit se v dospělém světě bez zkušeností.

Proto chyby, které nás obtěžují. Navíc je otravné to, že včera poslušné dítě najednou přestane brát odpadky z domu, ve schodišti, dokud neuslyšíte, začne kletět, možná už jste získali sexuální zážitky nebo se k němu rychle blížíte. Bohužel mnoho věcí propaguje média, televize, strašidelné univerzální svobodu vztahů, názorů, voleb, akcí Tento konflikt je dále zhoršován faktem, že jsme my a naše děti tohoto věku zcela vychovány v různých systémech.

Existuje pouze jedna cesta - dialog. Existuje jediný způsob - touha pochopit jeho názory a přijmout jeho okolí, ale současně přijmout okolí, si vyhrazit právo mít svůj názor na své chování, činy, koníčky, ale někdy je třeba dívat na dítě v tomto věku více než kdy jsou to rok nebo dva staré.Nejlépe články