Szaboveronika

Krájení se zakysanou smetanou


Krájení se zakysanou smetanou / Vaření

Pudink se zakysanou smetanou - skvělá volba pro dort nebo dort. Výhodou tohoto krému je, že ho to stává trochu chladné a stává se hustým a velmi hustým. Chcete mezi krémovými vrstvami vytvořit krémovou vrstvu? Pudink se zakysanou smetanou - to, co potřebujete. Chcete-li však smetanu položit na dort, neměli byste ji ochladit nebo dlouho čekat - musíte to udělat okamžitě a teprve potom odeslat hotový dort (suchar) do ledničky. Tento krém, kromě koláčů, je vhodný pro trubky, eclairs, košíky ovoce.

Seznam složek:

  • 200 gramů másla,
  • 0,5 šálku cukru
  • 300 ml zakysané smetany,
  • 2 polévková lžíce. l. pšeničná mouka,
  • 20 g vanilkového cukru
  • 1 kuřecí vejce.

Vaření

1. Vložte cukr do misky (100-120 g) a vlepte do kuřecího vejce. Začněte míchat, můžete vzít šlehání. Bít pěnu není nutné.

2. Nalijte prosetou pšeničnou mouku do misky na hmotu vaječného cukru a pokračujte v míchání.

3. Nyní přidáme kyselou smetanu s malým obsahem tuku, promícháme dále.

4. Položte misku smetany na vařič a pokračujte v míchání. Po několika minutách by měla hmota zesílit.

5. Maso musí být předem vyjmuto z chladničky tak, aby se mírně roztavilo.Odměřte kousek másla v 50 g a pošlete do mísy, promíchejte, až se roztaví.

6. Zbytek zbývajte olejem pomocí směšovače. Je lepší zakrýt misku víkem nebo ručníkem, protože olej může začít rozptýlit v kuchyni.

7. Do másla postupně přidáme kyselou smetanu. Mělo by to být velkolepé. Pudr se zakysanou smetanou, můžete ji nyní použít podle svého uvážení. Závěrem lahodného krému je dobré máslo, je žádoucí použít 82,5% tuku nebo domácí - chutná sladce.Nejlépe články