Szaboveronika

Ochranné krémy na ruce


Ochranné krémy na ruce / Krása a zdraví

Velká skupina kosmetiky chrání jemný a tenký obal před agresí z mnoha vnějších faktorů. Ochranný krém se aplikuje před praním a mytí nádobí, opravy a dacha práce, jít ven na ulici v mrazivých a větrných časech. Krycí fólie slouží jako překážka a zabraňuje vzniku dehydratace, odlupování a podráždění.

Silikon a glycerin se staly tradičními součástmi, které vytvářejí neviditelné "rukavice". Složení přípravku dodává přírodní oleje, které udržují tukovou rovnováhu, stejně jako vitamíny a rostlinné extrakty, které podporují obnovu kožní tkáně.

Nivea "Ochranné"

75 ml za 80 rublů.

Rozpočtové řešení společnosti Nivea, prostředku proti včelímu vosku, vytváří nejen spolehlivou ochrannou bariéru, ale také bojuje proti nedostatku vlhkosti a svědění prasklin, změkčuje a vyhlazuje hrubé oblasti.

Po kontaktu s vodou zůstává pocit vlhkosti. Pravidelným používáním vaše ruce nebudou trpět, i když vyjíždíte za studena, zapomenete si rukavice doma.

Organická Calendula Bioluxe od LLC "První řešení"

40 ml za 20 rublů.

Bioluxe mini-verze neobsahuje syntetické oleje, SLS, umělé konzervační látky a je více než cenově dostupná.Základem produktu je extrakt z léčebného neplodu, který odstraňuje toxiny a záněty, uklidňuje a omlazuje.

Pohodlně, tento krém poskytuje poměrně dlouhotrvající výsledek: dokonale chrání před podrážděním během mytí a vystavení pracím prostředkům.

Belita-Vitex "Silikon"

75 ml za 60 rublů.

Běloruská verze kosmetického přípravku zahrnuje Dimethicone, silikonový olej, který vytváří lehký inertní film, který odpuzuje vodu, ale prochází vzduchem. S pomocí Dimethicone ruce "oblékají" neviditelné rukavice. Jemná skořepina chrání pokožku před agresivními klimatickými jevy a domácími chemikáliemi.

Prostředky s neplodem léčí malé rány, dávají hladkost a sametovou, aniž by opouštěly lepkavé nebo mastné značky.

"Divoká Kamčatka sněženka" Divoká Siberica

75 ml za 280 rublů.

Přírodní suroviny jsou základem produktu Natura Siberica. Trvalá bylina, která dala jméno krému, se skládá z komplexu složitých cukrů. Natírají povrchové vrstvy pokožky vlhkostí a udržují ji uvnitř buněk. Efekt je doplněn příznivými účinky jiných cenných rostlin: Amur korku, angelice a sněžného lišejníku, stejně jako karitelové oleje, mléko z losu a včelí produkty.

Bohatá kompozice poskytuje nejen ochranné, ale i hodné pečující vlastnosti. Aktivní složky tónu a zlepšují strukturu pokožky, odolávají působení volných radikálů a bakterií, zpomalují procesy blednutí.

"Sněženka" se vyrovná s křečemi, suchostí a těsností, aniž by zanechal smysl pro mýdlo. Krém má dlouhodobý účinek, nikoliv proplachování po prvním opláchnutí vodou.

Bez síranů a parabenů.

Intenzivní péče Oriflame

50 ml pro 240 rublů.

Bamové máslo a mandlový extrakt z léčivé arniky jsou přírodní ingredience, které jsou součástí přípravku Oriflame.

"Intenzivní péče" je poměrně hustá v konzistenci, ale je snadno distribuována po povrchu kůže. Zbavuje podráždění a kompenzuje nedostatek vlhkosti, vylučuje reliéf a barvu přepracovaných rukou, chrání je při domácí práci.

"Ochranný" z dílny Olesya Mustaeva

45 ml za 330 rublů.

Organický produkt bez parabenů, barviv, příchutí a vonných látek vytvořených speciálně pro citlivý typ, trpící suchostí, odlupováním a mikrotrauma.

"Ochranný" posiluje bariérové ​​funkce, zvyšuje odolnost vůči agresi domácích chemikálií, chladu a větru.

Komplex účinných látek pracuje nejen v obranném režimu.Biokrem úspěšně plní úkoly výživy, hydratace a regenerace.

Příjemná volná struktura biokremu se rychle vstřebává a začíná intenzivní práce, při které se aktivně účastní:

  • kombinace vitamínů, ceramidů a aminokyselin;
  • makadamie, bambucké máslo a rýže;
  • rostlinné suroviny - houbové zelí, zimolez, heřmánek, rakytník a aloe.

Produkt je schopen reanimovat pokožku a vypořádat se s opomíjenými případy. Zklidňuje a léčí pokožku, zabraňuje jejímu růstu.

"Zima" od Faberlica

75 ml za 100 rublů.

Faberlic Winter Hand Cream chrání a stará se o kůži v nejtěžším období roku. Zvyšuje elasticitu a nasycuje vlhkostí a patentovaný vzorec kyslíkového komplexu zlepšuje lokální krevní oběh, stimuluje obnovu buněk.

Silné a ekonomické složení obohacené o malinové, kakaové a kariteové oleje se vyznačuje jemnou strukturou. Skvělý pomocník, krém "Winter" poskytuje pohodlí během zimy, odolává povětrnostním vlivům a vzhledu mikrotrhlin, dává hladkost a samet.

"Pán Chister" hydrofobní z "kosmetiky Neva"

100 ml za 60 rublů.

"Pán Chister" se používá jak v každodenním životě, tak ve výrobě - ​​kde je potřeba chránit pokožku před škodlivými účinky kyselin, zásad a vodných roztoků.

Nástroj má klasické působení, po použití opouští ochranný silikonový film, funguje na principu "kapalných rukavic". Účinek je zajišťován vazelínou a vosky různých původů a vitamín E odstraňuje toxické látky a zabraňuje stárnutí pokožky.

Defenzivní mise je úspěšná: i přes hojnost drsné práce zůstává kůže měkká a vlhká.

"Silikon" z obavy "Kalina"

70 ml za 40 rublů.

Ve staré a známou značce "Silicon" se jednalo o metodu podobnou v případě "pana Chishera". Bariéra vytvořená pro chemikálie jemně obaluje pokožku. Na konci domácích prací je krém omýt běžným mýdlem, aniž by došlo k narušení přírodní hydrobalance.

"Silikon" je obohacen extraktem z neplodu, retinolem a slunečnicovým olejem. Jeho působení bylo vysoce ceněno spotřebiteli: fanoušci skromného výrobku ji používají po celá desetiletí.

"Japonský jasmín" Kaori SPA z Masury

150 ml za 630 rublů.

Pěkná sklenice z matného skla a světle uklidňující vůně - "japonská jasmína" stojí na pozadí svých analogů s lakonickým a drahým designem. Krém je součástí linky Masura SPA-care, ale může být použit samostatně.

Cenný jasmínový olej, který se stal základem krému, uklidňuje, tónuje a omlazuje suchou, zánětlivou pleť. Proces obnovy je podporován jojobovými a kariteovými oleji. Extrakt z citronu odstraňuje vrásky, extrakty z aloe vera a skořápky z vlašských ořechů léčí poškození. Vitamíny vyživují nehtovou desku, čímž eliminují křehkost. Hojivý účinek se rozšiřuje na pokožku: vypadá hydratovaná a čistá.

Jemný "japonský jasmín" působí rychle: pohodlné pocity přetrvávají po několik hodin a po styku s vlhkostí nezmizí.

Pokud používáte nástroj pravidelně, postupně se hromadí pozitivní výsledek. Staré problémy zmizí bez stopy, záhyby a praskliny. Jsou nahrazeny čerstvostí, dobře upravenými a atraktivními.Nejlépe články