Szaboveronika

Zelený čaj s mlékem pro hubnutí


Zelený čaj s mlékem pro hubnutí / Krása a zdraví

Od konce 20. století se lidé trpící obezitou po celém světě stávají stále více. Nadměrná hmotnost není jen estetickým problémem, hlavním důvodem je to, že zdraví trpí, vzniká vážná nemoc. Je zjištěno, že obezita způsobuje diabetes, aterosklerózu, která postihuje srdce a cévní systém.

Lidé chápou škodu způsobenou obezitou, a proto chtějí zachovat krásu, mládí a hlavně blaho, snaží se vést správný život - jíst vyváženou stravu a sportovat. A s cílem rychle snížit váhu se uchýlíte k pomoci při dietě.

Užitečný čaj

Dieta se zeleným čajem a mlékem se stává stále oblíbenějším, protože přísady jsou levné a cenově dostupné, nápoj je snadno a rychle připraven. Je příjemné na chuť a vůni, je velmi užitečné, protože obsahuje potraviny bohaté na vitamíny a mikroelementy, dobře bojuje s nadváhou a také:

 • posiluje klouby a kostní systém;
 • nasycený rychle, pocit nasycení zůstává po dlouhou dobu;
 • zmírňuje bolesti hlavy;
 • užitečné při léčbě onemocnění hrdla;
 • zlepšuje trávení, nedráždí stěny žaludku v důsledku mléka;
 • osvěžuje a oživuje;
 • mléko pokrývá žaludeční sliznici ochrannou fólií, minimalizuje účinek tanínu a kofeinu;
 • působí jako diuretikum;
 • zabraňuje onemocnění žlučníku.

Tento všestranný účinek je možný díky složení dietního čaje.

Mléko: kalorické mléko - 50-65 kcal na 100 gramů produktu. Obsahuje vitaminy B12, D, E, PP, laktózu, aminokyseliny a stopové prvky.

Zelený čaj: pijáci málokdy trpí obezitou. Mladé listy rostliny obsahují vitaminy, minerály a polyfenoly, které urychlují rozklad tukové tkáně a bojují proti depresi. Čaj snižuje chuť k jídlu a odstraňuje přebytečnou tekutinu, snižuje cukr.

Kontraindikace a výhody

Před použitím zeleného čaje s mlékem doporučujeme poradit se svým lékařem, zvláště pokud existují chronické onemocnění. Součásti stravy, stejně jako jakékoli jiné produkty, mají kontraindikace:

 • gastritida;
 • žaludeční vřed a duodenální vřed;
 • chronické nemoci v akutní fázi;
 • v některých případech negativní vliv na spánek;
 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • hypertenze;
 • onemocnění ledvin.

Aby byla strava výhodná, měli byste znát pravidla přípravy a způsob pití. Pokud je dávka narušena, může to vést k vysokému krevnímu tlaku, nevolnosti, zvracení, průjem a závratě. Dieta je prováděna jako zdravá výživa, odstraňuje i strusky a toxiny.

Indikace pro použití - žaludeční nepohodlí, konstantní nevyvážená výživa, nadváha.

Výsledky stravy

Počet propadlých kilogramů závisí na celkové hmotnosti člověka, jeho metabolismu a individuálních vlastnostech organismu.

Výsledky:

 • Pokud kombinujete dietu s cvičením, s jednodenní stravou je možné se zbavit 2-2,5 kg.
 • S třídenním jídlem - ztrátou hmotnosti od 4 do 5 kg.
 • S dietou po dobu dvou týdnů můžete zhubnout o 5-7 kg.
 • Při aplikaci "gejšové stravy" to trvá až pět kilogramů za pět dní. Když opakujete kurz, můžete se zbavit 10 až 14 kg.

Nápoj je pro zdravou osobu neškodný, je schválen pro použití při některých onemocněních ledvin a cévního systému.

Podmínky použití

Nedoporučuje se pít víc než 2 litry nápoje denně, přestávka mezi recepcemi ─ 2-2,5 hodiny.Rozdělte celé množství přípravku na stejné části a vezměte jej každé 2 hodiny.

Použijte mléko o obsahu 1,5% tuku nebo odstředěné. Před a po jídle by nemělo být potravina vysoko-kalorická.

Pokud je dieta vícedenní, ve stravě přidat produkty: vařené ryby, maso nebo drůbež, surová nebo pečená zelenina, obiloviny ─ s výhodou celá zrna bez másla a cukru, ovoce s nízkým obsahem cukru.

S tímhle vyloučit: Chléb a pekařské výrobky, sůl, cukr, konzervy, cukrovinky, alkohol, smažené potraviny, kořeněné pokrmy a koření.

Recepty

Příprava dietního nápoje několika způsoby:

Nalijte jednu čajovou lžičku ze sušených listů jednou sklenicí horké vody, pak se naplní 10 minut a přetvoříme. Přidejte do čaje 50 ml mléka s redukovaným obsahem tuku. Vařte 1,5 litru mléka (1,5% tuku), vložte tři lžičky do mléka. lžíce suchého čaje. Trvejte 10 minut, zatěžte. Recept na vaření "v angličtině" ─ jednu čajovou lžičku suchého zeleného čaje a nalijte 200 g horké vody. Čaj vychladnout. V parní lázni zahřejte hrnček o objemu 300 ml. V hrnci promícháme 2 díly čaje a 1 část mléka.Přikládat čaj, rožte čajovou lžičku zázvoru na jemné struhadlo, přidejte k čaji.

Metody hubnutí

Strava na 1 den

Pro jednodenní stravu, která je vlastně půst, se čaj připravuje bez vody.

Složení - 500 ml mléka, zelený čaj ─ 2 čajové lžičky.

Přiveďte mléko k varu, přidejte dvě čajové lžičky. Obal nádobu zakryjte víkem, po 15 minutách vypijte polovinu objemu kapaliny.

Den vykládky se provádí nejvýše jednou za sedm dní. Je povoleno používat pouze čaj s mlékem (nejvýše 2 litry) a vodou (1,5 litru), což urychluje metabolismus.

Dieta na tři dny

S třídenní dietou můžete přidat některé potraviny ─ nízkotučný tvaroh, ovoce a vejce.

Nabídka vzorku:

 • Snídaně - jedna sklenka zeleného čaje s mlékem, hruškou, jogurtem.
 • Oběd - sklenici mléka.
 • Oběd ─ salát z rajčat a okurek.
 • Večeře ─ dietní čaj se dvěma lžičkami medu.

Každé dvě hodiny vypijte jednu sklenici nápoje.

Dieta na 7 dní

Během týdenní stravy můžete jíst vejce, pomeranče nebo mandarinky, nízkotučný tvaroh, zeleninu.

Nabídka vzorku:

 • Snídaně - 150 gramů nízkotučného tvarohu, jeden toast z žitného chleba.
 • Druhá snídaně je pomeranč nebo jablko.
 • Oběd ─ salát, 150 g vařené ryby.
 • Svačina - míchaná vejce, salát.
 • Večeře - 200 g čaje s mlékem.

V těchto dnech byste měli pít vodu a čaj s mlékem v doporučených množstvích.

Druhy stravy

Půst dne s ovocem

V den můžete konzumovat 1 kg ovoce, s výjimkou hroznů a banánů. Rozdělte všechny ovoce na několik recepcí, mezi jídly pijte 1 sklenici nápojů a vody.

Půst dne s tvarohem

500 g nízkotučného tvarohu konzumovaného během dne. Mezi jídly pije zelený čaj s mlékem a vodou.

Strava s rýží

Dietní rozmanitost se nijak neliší, ale nedává člověku hlad, takže člověk není pod stresem. Tato technika japonských geishas byla vždy velmi populární v Asii. V posledních letech se používá v jiných částech světa. Jsou požadovány pouze tři produkty ─ čaj, neleštěná hnědá (nejlépe) rýže a mléko. Chcete-li s těmito výrobky efektivně zhubnout, potřebujete znát pravidla pro přijetí a přísně dodržovat:

 • Na snídani pijte zelený čaj s mlékem ─ 350-400 ml.
 • Na oběd jíst vařenou rýži (250 g) bez soli a mléka (200 ml).
 • Na večeři ─ 250 gramů rýže, pijte šálek čaje.

Mezi jídly byste měli vypít jednu sklenici čaje s mlékem a minerální vodou.

Tato strava se používá po dobu 5 dnů, v důsledku jejího použití se pohybuje od 5 do 7 kg.

Chcete-li získat stabilnější výsledek, měli byste opakovat průběh hubnutí za 10-12 dní. Opakovaná strava může ztratit 10-14 kg! Takové významné výsledky - silná motivace k zahájení stravy. Ale musíte vědět, že ztráta hmotnosti je možná s jeho přísnou implementací a s velkou nadváhou. Ale výsledek je stále působivý.

Pokud byla strava dlouhá, měl by být návrat k normální stravě postupně, aby se výsledky zachovaly déle. Například po 10-denní stravě potřebujete 5-6 dní k jídlu vysoce kalorických potravin.

Dieta je absolutně neškodná zdravému člověku, který je schválen pro použití při některých onemocněních ledvin a cévního systému. S ním můžete nejen snadno zhubnout, ale také díky fluoridům zesílíte zuby, vaše vlasy jsou svěží a zdravé a vaše pleť se zlepšuje.

Hodnocení žen, které užívaly dietu, pouze pozitivní:

Marina, žena v domácnosti, 24 let: Před šesti měsíci se narodila moje dcera. Zotavil jsem se o 10 kg, přísné diety mi kvůli krmení neposkytly rady. Pomohl zelenému čaji s mlékem.Jednou týdně jsem na půdě a pomalu, ale jistě jsem ztrácel váhu, jsem za měsíc ztratil tři kilogramy. Bez únavného půstu. Zkuste, nebudete litovat. Nina Nikolaevna, 57 let: Odjel jsem do důchodu a okamžitě jsem získal 5 kg. Informovali o tom zelený čaj s mlékem. Po třech dnech aplikace ztratila 4 kg najednou. Pozoruhodný výsledek. Doporučuji všem.

Nejlépe články