Szaboveronika

Svrbená muška v mukách


Svrbená muška v mukách / Krása a zdraví

Bolestné podráždění pokožky v mužské svalovině způsobuje značné problémy. Člověk zažívá nepříjemné a bolestivé pocity. Pokoření kůže nepřináší úlevu. Svědění je často známkou vážné nemoci. Proto neodkládejte návštěvu lékaře, zvláště pokud existují další příznaky: vyrážka a peeling.

Svědění svalů a hygieny

Nezáleží na tom, jak je to trite, ale často je příčinou svrbení ve slabinách nedostatečná osobní hygiena.

Tělo je pocení, pokryté exfoliovanými kousky kůže, prachu. Tato směs může rychle ucpat excesy mastných žláz. Než reagují se záněty, vyrážkami nebo akné, objeví se ve svalech svědivé pocity.

Dráždí pokožku a moč. Pokud se nezbaví genitálie, objeví se opět bolestivé pocity lechtání.

V takových situacích je nápravou teplá voda, mýdlo a houba. Nemůžete stát ve sprše dvakrát denně, ale dolní část těla je stále třeba umýt denně. Navíc musíte koupit a nosit kvalitní kalhoty.

Příčiny svědění ve svazích - hlavní patologie

Každá choroba je nepříjemným stavem a zvláště pokud je přijata jako "dárek" od sexuálního partnera během důvěrného vztahu. Tento druh onemocnění zahrnuje:

 • Genitální herpes - onemocnění charakterizované výskytem bublin naplněných tekutinou na intimním místě. Pokrývají nejen svaly, ale také genitálie, boky, hýždě.
 • Chlamydia - Infekční pohlavní nemoc. Je generována intracelulárními patogeny - chlamydiemi. Ovlivňují hlavně urogenitální systém. Proto se přítomnost patogenů projevuje nejen svěděním, ale také bolestivým močením, pocity pálení na hlavě penisu. Člověk cítí všeobecnou malátnost a ráno si všimne stopy výtoku na spodním prádle.
 • Ureaplasmóza - onemocnění způsobené nejmenšími bakteriemi - ureaplasmy. Raději se zabývají mukózními pohlavními orgány a močovým traktem. S doprovodem málo a průhledných sekretů, které člověku přinášejí velké nepříjemnosti. Nemoc může způsobit neplodnost.
 • Pubicová pediculóza (ftiriáza) - parazitní onemocnění způsobená všemi (pubikem). Preferují genitální oblast,i když se mohou usadit ve vlasech v blízkosti řiti. Vůně parazitů je zaměřena na apokrinní žlázy, které jsou ve svazích poměrně početné. Vejce se živí krví a místo kousnutí je nesnesitelně svědí a svědí.
 • Scab - onemocnění způsobuje roztoč rození. Může být zvednut nejen sexuálně, ale i v každodenním životě. Známky nemoci se jasně projevují v noci. Šťastní parazité nejsou příliš aktivní. Ale s nástupem temnoty, ženy začnou tvořit pohyby v epidermis. Radši se usadí v kůži penisu a mezi prsty. Proto je snadné odhalit parazity, stejně tak zjistit příčinu svědivých pocitů ve svahu.

Nepohodlí se stává výraznější kvůli výskytu vyrážky, krevních kostí a svrabů. Bakteriální flóra - pyogenní koky se mohou spojit s bolestivým a svědícím poškrábáním. V důsledku toho se zvyšuje pravděpodobnost pyodermie, purulentní léze epidermis. Jedná se o jednu z běžných kožních onemocnění, které musí dermatolog ošetřit.

Kromě pohlavně přenosných infekcí jsou další svědění a bolestivé stavy zodpovědné za svědění:

 • Inguinální dermatomykóza (atlet) - Vyvolává to houba rodu Epidermophyton. Toto onemocnění je pojmenováno jako příčinný činitel. Choroba je doprovázena vzhledem růžových skvrn. Ve slabinách, na povrchu šourku a stehen bublin tvoří. Ale na penisu vyrážka se téměř nikdy nerozšířila. Při kontaktu s jinými lidmi a zvířaty může dojít k infekci. Stačí, abyste se dotýkali věcí, na kterých patogen přežil. Snadno proniká vlhkou a párou pokožkou ve vaně, sauně, posilovně. Je možné, že se dostanete na nemocnici v nemocnici přes ložní prádlo, loď.
 • Alergické onemocnění - další důvod svědění. Mezi nimi je třeba zaznamenat kopřivku a dermatitidu. Abychom se zbavili nepříjemných pocitů, je třeba zjistit, které alergeny je vyvolávají.

Další možné příčiny

Bolestné podráždění klepání se často vyskytuje, když diabetes. Onemocnění je charakterizováno hojným močením, žízeň, nepohodlí v místě pohlavních orgánů, protože moč a krev obsahují příliš mnoho cukru. Svrbivé pocity se vyskytují nejen ve slabinách, ale také v břiše, mezi koleny, lokty a hýždě.

Diabetes má odrůdy, takže se s nimi jedná individuálně.S pomocí léků předepsaných lékařem může být onemocnění úspěšně kontrolováno a zabráněno jeho vývoji a možným komplikacím.

Svědění je také pravděpodobné kvůli onemocnění ledvinkteré jsou doprovázeny zvýšením koncentrace dusíku v krvi. Začíná jít ven spolu s potem a dráždit pokožku, plnou potních žláz. To se plně vztahuje na tlusté záhyby.

Mezi běžnými pachateli svědění by se mělo zdůraznit:

 • hormonální poruchy;
 • onemocnění jater;
 • virové hepatitidy;
 • pankreatická patologie;
 • duševní problémy;
 • některé křehké utrpení;
 • HIV infekce.

Jak se zbavit svědění ve slabinách

Pokud svědění trvá déle než jeden den, nebo jsou vedle něj i jiné viditelné příznaky, pomůže vám pouze lékař. Může to být dermatolog nebo venerolog. Je jim to nejprve řešit. Léčba závisí na zjištěné patologii.

Pokud zjistíte genitální herpes, nemůžete to udělat bez použití antivirotik - acyklovir, foscarnet, famciclovir. Přicházejí v nejrůznějších formách, takže léčba je pohodlnější.

Denní ošetření mýdlem a vodou je nezbytným doplňkem k léčbě.

Léčba chlamýdií se obvykle vyskytuje s použitím léků, které zvyšují imunitu, antibakteriální terapii a lokální léčbu. Léčba je nejúčinnější, pokud začíná v počáteční fázi onemocnění, kdy je akutní. Mezi imunomodulátory jsou preferovány tacvitin, lysozym, methyluracil, decaris. K ochraně střevní flóry je předepsáno mezim, festální, pansinorm.

Pokud je příčinou svědění ureaplasmóza, předepisuje se antibakteriální léčba, která může trvat déle než jeden měsíc. Předepsány jsou ornidazol, spiracinim, doxycyklinové přípravky. Zobrazování a fyzioterapie.

Léčba všedních vší je prováděna s antiparazitárními mastimi. Chcete-li zabránit opakované infekci, musíte:

 • prádlo a oděvy k mytí a žehlení;
 • holení před holením;
 • aplikovat proti parazitům přísně podle pokynů;
 • procesní koberce, čalouněný nábytek a jiné předměty pro domácnost, které člověk používá v každodenním životě (toto musí být provedeno, protože parazité jsou velmi houževnatí).

Chcete-li se zbavit roztoče svrabů, jsou předepsány Lindane, Spregal a Crotamiton.Tyto léky zničí patogen a vejce, které jsou položeny.

Nezávisle se snažte ukončit klíšťata pomocí lidových prostředků - prostě strávíte čas.

Inguinální dermatomykóza je léčena antihistaminiky, antimykotickými mastimi a speciálními lotiony.

Pro období eliminace infekcí je nezbytné upustit od sexu, ukončit špatné návyky a sledovat speciální menu. Vše v komplexu pomůže porazit onemocnění a již nebudete mít nepříjemné příznaky v oblasti svalů.

Pokud léčbu užíváte vážně, může se slepé svržení po týdnu zastavit. Jeho opakování závisí na tom, jak vážná byla patologie, což způsobilo takový nepříjemný příznak.

Lidové prostředky nepoškodí

Mnoho léčivých bylin a rostlin může, pokud ne odstraní svědění, a přinejmenším snížit jeho intenzitu. Zde jsou některé recepty:

 • Vaříme ve stejném množství oregano, šalvěj, heřmánek, dubová kůra. Směs a oddělit tři lžíce. Dejte je do hrnce a nalijte 0,6 l vroucí vody. Odcházíme na jeden den, aby byly bylinky infundovány. Filtrujeme přijatou drogu. Použitá infúze ve formě lotionů.Musí být uchovávány na bolavých místech po dobu nejméně půl hodiny.
 • 100 gramů posloupnosti nalijte litr vody a vaříme čtvrt hodiny. Výsledný odvar je přidán do lázně, který je lepší užít před spaním.
 • Připravte šest čajových lžiček tupé kopřivy a nalijte je dvěma sklenicemi vody. Bujón se vaří asi deset minut a použije se na vodu.
 • Dvě lžíce kořenů devyasila (dříve nasekané) nalijte? sklenice vody. Varujte zařízení nejméně 20 minut. Pak napněte vývar a promíchejte s lžící čerstvého sádla. Přijatá kůže masti musí být mastěna každý den.
 • Připravte tinkturu na alkohol z máty peprné. Jedna polévková lžíce suché rostliny nalijte alkohol nebo vodku (100 ml). Nechat dva týdny. Připravený znamená vypustit. Měl by mazat pokožku na těch místech, kde je svědění nejpozoruhodnější.
 • Pomůže a odfarbení lopuchu. Její kořeny je třeba brousit a dát 150 gramů do hrnce. Nalijte půl litru vody, vaříme asi půl hodiny. Z výsledného bujónu se připravují a aplikují na kůži komprese.

Svědění je jen symptom, ale není nemoc. Identifikace jeho příčin nemůže bez pomoci odborníka.A pokud pocit neprojde, i když je vše v pořádku s osobní hygienou, je zapotřebí účasti lékaře.Nejlépe články