Szaboveronika

Dámské oblečení Diane von Furstenberg - kolekce před dnem 2013


Dámské oblečení Diane von Furstenberg - kolekce před dnem 2013 / Móda a styl

Americká návrhářka a módní návrhářka Diane von Furstenberg překvapila své fanoušky. Mistrovsky čerpá z barev, tkanin a dekorativních prvků, vydává špičkové stylové a neobvyklé oblečení. Ale ne všechny sbírky této značky mohou být rozpoznány jasnými barvami, složitými kombinacemi, tisky. Ve sbírce dámských oděvů Diane von Furstenberg 2013 jsou dosti omezené barvy a styly oblečení určené pro každodenní příjemný život.

Průběžné sbírky Pre-Fall a Resort se samozřejmě liší od hlavních, protože představují praktické a relevantní věci v každodenním životě. Diane von Furstenberg se s tímto úkolem dokonale vyrovnala a prezentovala ženám z celého světa nádherné luky pro práci, studium a volný čas..

Při vytváření této intersezonální sbírky byly použity tkaniny různých hustot, včetně vlny, kašmíru, žakáru, šifonu, saténu, hedvábí, pleteniny a některých dalších.

Paleta barev je omezena, dokonce i jasné barvy jsou mírně ztlumeny s nepatrnou nečistotou šedé. Hlavní odstíny kolekce jsou: černá, šedá, bílá, vínová, červená, čokoládová, žlutá a modrá.

Tato sbírka Diany von Furstenbergu je bohatá na šaty.. Jejich řez je prostorný a lakonický, vrcholem je buď krajka, nebo proutěné šperky na krku, ramenou, pasu, lemu nebo kontrastním potažení art deco tkaniny.Šaty jsou prezentovány ve volné a přímé podobě, když není vůbec zdůrazněn pas a jsou opatřeny tenkým popruhem nebo pásem přísně podél pasu. Délka šatů je většinou nad kolenem.

Saka této kolekce Pre-Fall 2013 mají zkrácený styl. Jsou nabízeny v sadě s krátkou sukní nebo oříznutými banánovými kalhotami z téže látky, které odpovídají bundě.

Zvláštní pozornost by měla být věnována blůzkám. Jsou přítomny ve sbírce v různých variantách, ale jsou sjednoceny tím, že jsou všechny šité ze světla a průsvitné látky - hedvábí nebo šifonem. Některé modely jsou stále doplněny krajkou. Takové halenky se doporučují nosit s vícevrstvými košilky vyrobenými z lehké tkaniny nebo krajky nebo skládaných sukní.

Součástí sbírky jsou také šortky, kombinézy, vesty, kabáty a košile. Všechny dámské oděvy kolekce Diane von Furstenberg Pre-Fall 2013, i když patří do vysokého stylu, ale je ideální pro vytvoření perfektního dne nebo nožních večerních šatů.Nejlépe články