Szaboveronika

Dámské oblečení Chloe Spring-Summer 2012


Dámské oblečení Chloe Spring-Summer 2012 / Móda a styl

Milost a elegance, která je součástí oblečení 90. let minulého století, se odráží v nové ženské kolekci jaro-léto 2012 slavné francouzské značky Chloe, která byla představena na Pařížském módním týdnu. Vyrobené v klasickém stylu s jemným odstínem retro, jednoduché a zároveň velmi ženské modely slibují, že jsou hodnou výzdobou šatníku každé moderní dámy.

Zbývající v souladu s tradicemi minulých let se značka Chloe opět rozhodla použít tenké přírodní tkaniny jako bavlna, batiste, hedvábí a šifon pro šití šatů a halen, sukní a kalhot. Proto je oblečení z nové kolekce obzvláště lehké a vzdušné. Trend sezóny slibuje, že jsou volné kalhoty klasického střihu s vysokým pasem, které se doporučuje nosit se širokým pásem.. Důraz na kožené řemeny je však vyroben v šatech. Drsné a spíše masivní, dokonale zastírají průsvitnou látku a vytvářejí tak zvláštní kontrast, který dokáže zvýraznit individualitu každé ženy.

Klasika ve sbírce oblečení jaro-léto 2012 od Chloe koexistuje s inovativními nápady, které nový kreativní ředitel Claire Waite Keller skvěle přinesl k životu. Navrhuje, aby se ženy pokusily krátká verze manžety, která je doplněna krátkými sukněmi, trapézou nebo širokými šortky. Otevřené pletené svetry vypadají neméně stylově a originálně, které se doporučují nosit přes elegantní kalhotové blůzy, kombinující šaty s volnými kalhotami nebo úzké kolenní délky tužkových sukní.

Hlavní zaměření ve sbírce ženských oděvů jaro-léto 2012 značka Chloe dělal na šatech, které jsou charakterizovány měkkými čarami a smyslnost siluety. Fanoušci svobodného střihu budou jistě upřednostňovat moderní interpretaci sundry na tenkých špagetových pásech s neobvyklými vertikálními vložkami vyrobenými z smaragdové a oranžové bavlněné látky, stejně jako stylové šifónové košile s elegantní skládanou sukní. Navíc, transparentní a beztížné tuniční šaty, které jsou doporučovány nosit přes bílou košili a úzké krátké šortky, vypadají velmi neobvykle.

Fanoušci praktických a pohodlných capri kalhot se mohou rozmazlovat s elegantním bavlněným šaty Chloe, doplněním šatníku s volnou košilí, zdobenou jasným potiskem ve formě květinového ornamentu.Nejlépe články