Szaboveronika

Dámské oblečení Chloe jaro 2013


Dámské oblečení Chloe jaro 2013 / Móda a styl

Pokud chcete vědět, jak vypadá jaro, měli byste se podívat na novou jarní kolekci ženského oblečení Chloe 2013. Na jaře se vše probouzí z hibernace, včetně pocitů. Krvácí se krev, emoce jsou divoké a motýli se usazují v žaludku. Jarní sbírka Chloe ztělesňuje takové pocity, ale není to vášnivá vášeň nebo šílená láska. Je to tichá něha, dotýká se romantiky.

Tato sbírka je stejně čerstvá jako první jarní kapky, čistá jako duše dítěte a jako světlo jako procházka dívky v lásce..

V oblečení z nové kolekce Chloe 2013 se budete cítit obnovení, a zanecháte všechny vaše starosti a jistě se budete pohybovat směrem ke setkání plné štěstí do budoucnosti.

Takový dojem vyvolává sbírka díky harmonicky kombinovaným stylům oblečení, tkanin a vybrané paletě barev.

Dominuje to světlé odstíny.: bílá, světle šedá nebo perla, béžová, broskvová, růžová, korálová, bledě modrá, levandule. Z těch temných jsou hořčice, modrá, vínová, ořechová a černá, což není zřídka prezentováno ve formě kontrastních detailů nebo má světlé skvrny.

Používají se přírodní tkaniny, většinou krepové v různých variantách, vlna, hedvábí, bavlna, kašmír, satén, gabardin.

Sbírka dámského oblečení Chloe Spring 2013 je velmi bohatá a pestrá.Představuje takové druhy oděvů jako jsou šaty, šortky, sukně, blůzy, svetry, kalhoty, kombinézy, vrcholy, džíny, pláště a kabáty. Navíc každý typ oděvu byl ztělesněn v zcela odlišných variantách. Zde nenajdete opakování nebo typiku, všechny modely jsou jedinečné a originální.

Například, šortky našel výraz v mini modelech, a široký vzplanul do střední-stehna, a ve formě mostu nebo sukně-šortky.

Nohavice jsou volné a krátké, většinou haremové modely s elastickým nebo kotníkem nebo středním lýtkem.

Sukně jsou lehké, prostorné, létající.. To se týká i flirty mini, skromného midi a bujného maxi.

Charakteristickým rysem vrcholů jsou široké ramena s volánky. Silueta blůzky je volná, tekoucí, také s flouncemi nebo záhyby na rukávech a výstřihu. Svetry a svetry mají zajímavé barvy nebo textura pletení.

Šaty a sundrace mají volný řez, jsou vícevrstvé, vypadají přirozeně a v pohodě. Neexistují žádné přísné a jasné linie - vše je hladké a prostorné. Večerní šaty jsou velmi dlouhé, tkanina je položena nahoře s objemnými záhyby a plášť je vyroben ve formě lehkého zvlnění.Nejlépe články