Szaboveronika

Dámské oblečení Chloe podzim-zimní 2013-2014


Dámské oblečení Chloe podzim-zimní 2013-2014 / Móda a styl

V nové kolekci ženských oděvů na podzim-zimu 2013-2014 představila slavná značka Chloe nové módní trendy v klasickém stylu.

Chloe jako vždycky vidí přísné linie, stručné siluety, diskrétní styly. Ale podle tradice je v každém úkolu vyzdviženo. Ve srovnání s loňskou kolekcí je jaro-léto 2013-2014 jemnější, mladší a lehčí.

V této kolekci můžete vidět stručné oblečení, jakýsi jednoduchý styl.. Žádný dekolt, bohaté dekorativní prvky, složité a vícevrstvé siluety, vše je velmi jednoduché. Kulatý výstřih halen, šatů a kabátů vytváří velmi intimní a elegantní náladu. Výjimkou jsou večerní šaty, jsou o něco upřímnější a méně frivolní.

Obyčejný rukáv, převážně tři čtvrtiny, lze pozorovat v kabátech, mikiny, šatech a bundách. Rukáv v plné délce dostal halenky, bundy, bundy a některé modely kabátů.

Paleta barev ženského oblečení Chloe podzim-zimní 2013-2014 se provádí převážně v pastelových a tlumených barvách.. Hlavní barvy jsou: bílá, barva vajec, slonovina, šedo-modrá, bledě modrá, růžová, žlutá hořčice, bledý korál a černá. Navíc se používá burgundy, ořech a béžová.

Nádherné pastely dodávají kolekci radostnou náladu krásné a bohaté mladé ženy s jemnou chutí. Stejně jako všechny kolekce Chloe je to velmi politicky korektní dojem, dobré chování, dobrý vkus, dobré oblečení jsou hlavní linie.

Vlna, kašmír, bavlna, hedvábí, kůže a kožešina se používají v tkaninách.. Mnoho modelů ve sbírce má velmi strukturovanou a strukturní tkaninu, která je dělá elegantní a zajímavou.

Coats v kolekci Chloe podzim-zima 2013-2014 mají nepopiratelnou výhodu. Jsou působivé s neobvyklými kombinacemi tkanin, barev a stylů.

Srst pastelově modré barvy pod stehna na třech tlačítek má velmi jemný a svěží vzhled, je to jako první sněženka, která kvetla v únoru v předvečer nadcházejícího jara. Spodní část srsti je vyrobena z bílého texturovaného materiálu, což z něj činí složitější a elegantnější.

Také v modré barvě se prezentuje dvouvrstvý kabát se dvěma knoflíky. Je to teplejší a uzavřená verze, barva je tmavě šedo-modrá. Světlé kapsy a oříznuté rukávy jsou hlavními prvky tohoto kabátu.

V kolekci jsou také černé a bílé barvy, čisté černé a žluté barvy hořčice.

Šaty z této kolekce Chloe jsou jednoduché a stručné.. Například šaty ze slonoviny mají tri čtvrtiny rukávu, výstřih a střední stehenní délku. V dolní části sukně je uvolněný a rozjasněný vzhled s lehkými flouncemi. Jednoduché, ale neuvěřitelně elegantní.

Nejjasnější šaty této kolekce je tříbarevný model s jho. Kombinuje tři barvy - béžovou, šedo-modrou a bílou, které se navzájem ohraničují hladkými, zaoblenými, jasnými liniemi. Jediný vertikální záhyb, který sestupuje z kokety, dává šatům ještě geometrický vzhled.

Večerní šaty se rozhodly překvapit své fanoušky s holými rameny a flounces jdou diagonálně. Flounces jsou sbírkový trik, jen oni, stejně jako všichni ostatní, mají velmi zdrženlivý, zkrocený a správný vzhled.

Kolekce obsahuje mnoho sukní až na koleno a těsně nad kolenem, široké ozdobné a úzké dlouhé kalhoty, halenky s obručami a kontrastními manžetami, které lze vidět z podprsenky, bund a bund.Nejlépe články