Szaboveronika

Dámské oblečení Chloe podzim-zimní 2012-2013


Dámské oblečení Chloe podzim-zimní 2012-2013 / Móda a styl

Navzdory skutečnosti, že jaro stále přichází do své vlastní, módní francouzská značka Chloe se již postarala o oblečení pro ženy v nadcházející sezóně podzim-zimu, nedávno představila svou novou kolekci v Paříži vytvořenou kreativní ředitelkou Claire Waite Keller. Návrhářka přiznala, že chtěla ve svých modelech promyslet svůj pohled na skutečnou angličanku v mírném francouzském klimatu a zprostředkovat pocity související s hladkou změnou ročních období.

Zdá se tedy, že nová kolekce ženského oblečení podzim-zimní 2012-2013 od Chloe je navržena v nenápadných pastelových barvách a Tenká vlna, kašmír, bavlna, hedvábí a boucle se používají jako tkaniny.. A samy modely jsou pozoruhodné jejich jemnými liniemi a úžasnou elegancí, jako by připomínaly, že moderní pařížské ženy nejsou v žádném případě horší než rafinované anglické dámy v jejich milosti a křehkosti.

Trend nadcházejícího podzimního a zimního období je nepochybně teplý teplý kašmírový a vlněný kolenní nátěr, který je osazen nebo s volným řezem. Zvláštní pozornost je věnována vývoji detailů značky, s důrazem na velké kapsy, objemné obojky a kapuce.. Fan sportovního stylu by měl vzít na vědomí teplé kašmírového saka délkou Chloe do půli stehen, které kombinují dokonale s volnými gabardén kalhot a bundy ostříhanými bundy v kombinaci s úzkými kalhotami a pletených šatů.

V nové sezóně oblečení se vrací do módy ve velkém koberciproto značka Chloe nenechala ujít příležitost zdobit elegantní kabáty, sukně a obleky s ní. Ale kalhoty zahrnuté v podzimní a zimní kolekci jsou naopak navrženy v monotónní nenápadné šedé a béžové tóny. Je pozoruhodné, že modely nohavic se liší od volných, s nízkým pasem až po velmi úzké, vybavené pletenými manžetami. Elastické legíny, které značka Chloe doporučuje doplňovat s prostornými vlněnými pletenými svetry, stejně jako různé doplňky ve formě měkkých šálků a elegantních šifónů šifonu, budou velmi důležité v nadcházející sezóně.

Šaty na podzim od zimy od Chloe jsou vyrobeny převážně z tenkých pletenin., ale současně přinášejí do palety barev kolekce značnou rozmanitost, protože jsou udržovány v jasně červených, zelených, žlutých a modrých odstínech.Nejlépe články