Szaboveronika

Dámské oblečení Chloe léto 2013


Dámské oblečení Chloe léto 2013 / Móda a styl

Sbírka letních dámských oděvů Chloe 2013 osloví dlouholeté příznivce této značky, stejně jako ty, kteří ji předtím sledovali nebo ji ignorovali. Pokud byste letos v létě chtěli vypadat elegantně, dražší a stylově, pak bude správné obrátit se na vyhledávání takového oblečení do letní sbírky Chloe.

Tvůrci oblečení této značky se netýkají pouze dokonalého vzhledu věcí, ale také uvažují o pohodlí žen. Kombinace stylu a komfortu není tak snadná, že na jedné straně je možné bez obětí řídit, ne každý návrhář to dokáže. Ale zakladatelé této sbírky musí dostat svůj nárok, vypořádali se s touto úlohou sto procent.

Žena v oděvu z nové letní kolekce vypadá elegantně, snadno, jistě. Neexistuje žádné místo pro unisex, moderní dívka se na sebe pyšná a všemi možnými způsoby zdůrazňuje její rozdíl od představitelů mužského pohlaví. Letní šaty Chloe jsou velmi ženské, jsou tak harmonické a kompletní, že dokonce mohou dokonce znovu vychovávat svou hostesku. Nosením šatů z této kolekce se záda okamžitě narovná, hladká chůze a pohled plný důstojnosti se objeví.

Hlavní barva kolekce je bílá, lví podíl modelů je prezentován v této barvě. Zředí se četnými odstíny růžové, béžové, práškové, modré. Černá a hořčičná jsou v jasných barvách. Tkaniny se používají v luxusní třídě, a proto i velmi jednoduché a nekomplikované modely oblečení vypadají elegantně. V podstatě je to žakár, hedvábí, krep a jeho odrůdy, organza, bavlna.

Pokračování v tradici, Chloe oblečení této kolekce má lakonické styly, ale originální dekorativní detaily jim nedovolí jít do plného minimalismu. V této sezoně je věnována velká pozornost ramenům, výstřihu a výstřihu. V šatách a halenkách se nacházejí flunky, krajkové okraje, záhyby a objemné rukávy. Často se používá velké oko, které vypadá jako ptačí klec a celé okraje obrovských barev, které úplně zdobí celou sukni nebo kalhotovou nohu.

Spolu s takovými romantickými modely jsou košile vyrobené z tlusté tkaniny s mimořádně jednoduchou siluetou: naprosto rovný řez na stehno, hladký výstřih a velmi široké tri čtvrtiny rukávů.

Sbírka letních ženských oděvů Chloe 2013 pro 80 procent tvoří šaty a sukně, několik modelů kalhot mírně zředí tuto ženskou extravaganci vysokého stylu.



Nejlépe články