Szaboveronika

Dámské oblečení Burberry Spring-Summer 2013


Dámské oblečení Burberry Spring-Summer 2013 / Móda a styl

Známá anglická značka Burberry představila novou kolekci dámských oděvů jaro-léto 2013. Jako vždy, Burberry ukázala originalitu a dělala několik provokativních návrhů módním návrhářům po celém světě.

Co se stalo módním symbolem této značky? Samozřejmě, slavné trenčové kabáty Burberry jsou již nutností pro každou dívku, která chce být stylová. V nové kolekci jsou přítomny trenčiny, ale v úplně novém a neobvyklém stylu. Jejich barvy jsou spíše překvapivé: jasné, odvážné barvy nahrazují skromný a tradiční khaki a klec. Je modrá, tyrkysová, růžová, lila, vínová, olivová, černá. Ale taková chytlavá barevná paleta není vše, co se Burberry může pyšnit na jaře a létě roku 2013. Faktem je, že všechny tyto barvy jsou prezentovány v kovových odstínech, což dělá plášťové pláště velmi elegantní, originální, dokonce i trochu vesmírné. Ve stejné době se vše ostatní hodí do rámce tradice - řezání, délka, přítomnost pásu, dvě strany a další charakteristické detaily značkových trenchů. Spolu s trenčaty z lesklé tkaniny je také kožený kabát ve světlých tyrkysových barvách s jasně modrými rukávy a velmi krátkou bundou se širokými rukávy v zelené a zlaté barvě.

Více tlumený lesk má dlouhý široký plášť bez rukávů, ve tvaru pláště a malého pláště, tmavě modré a černé.

Kovové barvy se používají nejen ve svrchním oblečení - jak to může udělat večerní šaty bez toho? Sbírka má midi šaty na tenkých řemínkách a elegantním dekoletem světlé růžové metalické barvy.

Řada capes, začala dlouhým bez rukávů, pokračuje - namísto obvyklých bund, boler, značky značky Burberry nabízejí malá čepice, které jsou upevněny na krku a pokrývají pouze ramena. Kšiltovky mají stejnou barvu a lesk jako záhyby.

Hustý saténový materiál, který vede v této kolekci Burberry jaro-léto 2013. K tomu jsou šité sukně modelu tužky (černá, oranžově-červená, lila, tyrkysová), šaty, vrchy, šortky.

Při vytváření sukní s výjimkou saténového materiálu se také používala strukturovaná kůže, hrubá výroba. Lila-šedá midi sukně mírně vyletěla na dno, samozřejmě má kovový odstín.

Dámské spodní prádlo od firmy Burberry je ve vintage stylu, které zahrnuje tavení s vysokým pasem a spoustou kostí na živůtek.Nejlépe články