Szaboveronika

Dámské Burberry Prorsum - kolekce jaro-léto 2012


Dámské Burberry Prorsum - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Vzrušení barev a fantazie - tak lze charakterizovat sbírku ženského oblečení jaro-léto 2012, který byl představen na tradičním módním týdnu v Londýně slavnou britskou značkou Burberry Prorsum. Kreativní ředitel společnosti Christopher Bailey byl inspirován tvorbou slavného anglického umělce Henry Moore. Proto je kolekce navržena v pestrém afrického stylu s použitím ručně ořezaného, ​​spíše originálního a neobvyklého.

Na jaře značka Burberry Prorsum doporučuje, aby se ženy oblékaly v módních trencích, tenkých parcích nebo krátkých krátkých safari. Také jasné pláště s ruční výšivkou a obrubníky z umělé kůže budou velmi relevantní. Výběr barvy svrchní oděvy v kolekci Burberry Prorsum jaro-léto 2012 je tak rozmanitý, že může uspokojit chuť jak konzervativních lidí, kteří jsou zvyklí na uklidňující tóny, tak i mladých módních žen, které se chtějí vyjádřit. a ručně tkané tkaniny s pletené krajky, stejně jako vynikající namontované pláštěnky z pravé kůže s neobvyklou aplikací a tkaní.Fanoušci exotiky by měli dávat pozor na model pláště z bavlny se syntetickými přísadami a objemnými kapsami na náplast, jejichž rukávy jsou vyrobeny ze složitě tkaných kožených pásů.

Navíc pro jarní značku Burberry Prorsum nabízí krásné dámy sukně - poloviční délka středního lýtkakteré jsou na pásu dodávány s koketní výškou s ozdobnými knoflíky. Tyto modely jsou perfektně kombinovány se stylovými halenkami, zdobenými etnickými výšivkami a aplikací, stejně jako špičkami, které se nosí pod lehkými oříznutými bavlněnými bundami. Neméně důležité v nadcházející sezóně budou světlé a velmi upřímné šaty bez rukávů s bočními štěrbinami až do středního stehna a hlubokým štěpením, které jsou kombinovány s krátkými sakry a bundami. Ale fanoušci kalhot jsou zklamáni, jelikož návrháři Burberry Prorsum na jaře doporučují, aby je úplně opustili a věřili, že i ten nejúspěšnější model džíny nemůže konkurovat svůdné sukni, i když je šitý z běžného praní.Nejlépe články