Szaboveronika

Dámské oděvy Brioni - kolekce zimní-jaro 2011-2012


Dámské oděvy Brioni - kolekce zimní-jaro 2011-2012 / Móda a styl

Zpočátku se módní italská značka Brioni postavila výhradně jako výrobce pánského oblečení. V posledních letech se však pod touto značkou vyrábějí docela originální a stylové předměty dámské šatny, které mohou zdůraznit individualitu každé ženy.

Zimní a jarní kolekce oděvů 2011-2012, vytvořená předními designéry této značky, se vyznačuje překvapivou harmonií a zdrženlivostí. Především je to pískově zbarvené luxusní kašmírské pláště, které se již staly trendem sezóny. Pro ty, kteří upřednostňují přirozené kožešiny, doporučuje Brioni věnovat pozornost elegantním kabátům z norkových kožešin a stylovým krátkým kožešinovým bundám z lišky, barvené lišky, rysa a stříbrné lišky. Modely dámského vrchního oblečení pro jaro nejsou ani méně elegantní a sofistikované. Takže návrháři značek nabízejí dámy všech věkových kategorií, aby se pokoušeli o oříznuté kožené bundy a bundy, stejně jako teplé a měkké kašmírové kolenní dýky.

Přes chlad Brioni zimní šaty pro ženy naznačují přítomnost klasických sukní v šatníku - rovný, úzký, kolenní, který lze šit nejen z vlny a kůže, ale také ze světlejších látek, jako je hedvábí nebo gabardin. Dlouhé sukně dlouhé, načechrané a vícevrstvé jsou také vhodné. Kalhoty představované značkou v kolekci zimní a jarní 2011-2012 se vyznačují přísným mužským řezem a dokonale se hodí k číslu. Teplé modely cashmere mají manžety o šířce nejméně 10 cm.

Ti, kteří si v chladnějších sezónách roku dávají přednost šatům, by měli dávat pozor na luxusní modely ultramarínové barvy s hlubokým V-krkem a bočními skrytými kapsami. Doporučuje se nosit tenké šifonové šátky nebo pletené blejzry s vysokým hrdlem. Neméně významné budou i krátké šaty s krkem, stejně jako pletené pletené šaty, pletené z poněkud hrubé a husté vlny.

Barva preferencí značky Brioni v nové sezoně se ukázala být docela tradiční a většina modelů je navržena v barvách béžové, hnědé, černé a šedé. Výjimkou jsou některé docela světlé šaty a nohavice ultramarínové a lilacké odstíny.Nejlépe články