Szaboveronika

Dámské oblečení Bally - kolekce jaro-léto 2012


Dámské oblečení Bally - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Sbírka značky Bally jaro-léto 2012 byla druhou spoluprací talentovaných designérů Grahama Fidlera a Michaela Hertze. Slavní kočovníci se rozhodli mírně změnit přístup módního domu Bally k vytvoření moderních šatů. Od této chvíle se nejvíce pozoruhodné vlastnosti oblečení Bally mohou nazvat originálnost, elegantní a tvořivost. V řadě nových modelů byly použity geometrické doplňky, které umožňují úspěšně zdůraznit dráhu obrazu.

Hlavním rysem nové sbírky z Bally bude použijte k vytváření výtlačků a objemových výtisků. Ruční aplikace jsou také běžné. Vyvinout nové oblečení, flitry, pravé kožené pruhy a umělé krystaly.

Jeden z hitů sbírky lze volat A-line šaty bez ramínek, pro ozdoby, z nichž jsou použity kožené plátky. Ve stejném stylu, vyrobené a rozšířené na spodní šaty s volnými rukávy. Návrháři používají stejný materiál k vytvoření jemných svetrů a městských pytlů. Na stejném principu se vyrábí halenka s malými barvami vyrobenými z kůže, stejný materiál se používá k vytvoření kabelky, která je žádoucí nést v sadě.Pro procházky po zoufalých letních dnech se vám hodí šaty pokryté plátky a květinami z růžové kůže. Skvělý doplněk k takovým šatem by byl fialový plášť pláštěnky.

Jeden z trendů v nadcházející sezóně bude podle Ballyho bezkusný kabát. Navíc takové detaily šatníku by měly být světlé barvy, kombinace bílé a béžové je vítána. Také pláštěnky jemných barev přicházejí do módy, například modré oblečení bez límce s velkými béžovými knoflíky. Jedním z modelů kolekce Bally Spring-Summer 2012 je podobná srst světle žluté barvy.

Chcete-li vytvořit skutečně neobvyklý obraz, módní návrháři používají flitry a kameny, jejichž kombinace vytváří na šatách nějaké rozbité sklo. K této kolekci doplní halenku klasickou sukni do kolena.

Můžete vytvořit elegantní vzhled a zdůraznit styl pomocí kožených šatů se zelenou barvou. Vysoký pas, nedostatek rukávů a výstřih ve tvaru písmene "V" umožňují vytvořit exkluzivní oblečení, které jistě zapamatují i ​​jiní hosté slavnostní události.Nejlépe články