Szaboveronika

Dámské oblečení Balenciaga jaro-léto 2013


Dámské oblečení Balenciaga jaro-léto 2013 / Móda a styl

Italská značka Balenciaga představila novou kolekci dámských oděvů jaro-léto 2013. Tato kolekce je bohatá ve večerních šatech, obsahuje mnoho šatů, kalhoty, sukně, stejně jako oděvy.

Večerní šaty se rozhodně staly centrem kolekce Balenciaga jaro-léto 2013. Je dokonce obtížné nazývat to jen oblečením - je to umělecké dílo. Dívka ve večerních šatech z Balenciagy 2013 bude samostatným uměleckým objektem, ale dokonale se vejde do jakékoliv oslavy nebo recepce. Šaty jsou neobvyklé, ale poměrně nositelné, jsou pro život, ne pro molo. Některé modely jsou prezentovány ve formě sukně a nahoře, zatímco pas zůstává otevřený. Ale jelikož takovou sukni lze nosit pouze se stejným vrcholem, budeme je považovat za jediné večerní šaty. Sólo je černé, ozvějí se mu - bílá, koketně vypadá zevnitř, leží na obrubě a detailech.

Sukně večerních šatů sestávají výhradně z velkých kyvadlovek, přední strana je miniaturní, zadní část zůstává dlouhá. Na šatech je lem také zkroucený, ale ne tolik. Topy jdou se sukní - velmi jednoduché, lakonické, ve tvaru čtverce nebo obdélníku, mají černé nebo bílé barvy.

Kolekce dámské Balenciaga jaro-léto 2013 bylo místo, a další formy asymetrických sukní. Tento mini sukně, která byla zahájena po stranách nohy co nejvíce, a o úhel mid-konvergující. Tyto sukně jsou vyzváni, aby nosit s lehkými halenky nebo topy, sukně by měl sedět v pase.

Spolu s takovými originálními věcmi jsou ve sbírce také jednoduché mini sukně nebo kolena. Mírně rozkrojený řez, vysoký pas a pestrý malý tisk v šedé, modré, černé barvě.

Spolu s nimi existuje několik dalších modelů šatů - rovná, střední délka, bez výstřihu. Jejich vrcholem je abstraktní jasný potisk a kudrnaté řezání na tkanině.

Tisky jsou také přítomné v jiných modelů oblečení - neexistuje žádný základní vzorec nebo směr, jsou odlišné, velký, melenkie, geometrické a abstraktní, různých barev a odstínů.

Sbírka obsahuje oříznuté vrcholy - široký a volně střižený a také krátký, otevřený a těsný. Topy a blůzy jsou většinou vyrobeny z lehké tkaniny - hedvábí, šifon, krep.

Bundy zkrácené, full-length a dlouhý rukáv, spolu s panašovanými sukně, tvoří tandem zajímavé, protože mají stejné zbarvení.

Součástí sbírky jsou kalhotové modré, béžové a černé a prodloužené kabáty, široko - černé a béžové.Nejlépe články