Szaboveronika

Dámské oblečení Balenciaga Pre Collection Spring-Summer 2013


Dámské oblečení Balenciaga Pre Collection Spring-Summer 2013 / Móda a styl

Italská značka Balenciaga představila novou sbírku dámských oděvů Pre Collection Spring-Summer 2013. Tato kolekce bude určitě apelovat na ty ženy, které dávají přednost elegance, sofistikovanému elegantnímu, ale nechtějí se úplně vydat na klasiku. Dámské oděvy z této kolekce nabízejí módní představitele krásné poloviny lidských oblečení pro večerní oblečení a zvláštní příležitosti v běžných dnech. V něm najdete vše, co potřebujete k vytvoření stylového luku, můžete si vybrat věci podle svého individuálního stylu a současně sledovat módní trendy příští jaro-léto 2013.

Hlavní barvy kolekce Balenciaga Pre Collection Spring-Summer 2013 se staly: bílá, černá, béžová, písek, bledě žlutá, oranžová, jasně žlutá, šedá, broskvová, tmavě modrá, světle modrá.

Večerní dlouhé šaty mají tekoucí sukni k podlaze, hlavní akcenty jsou umístěny v horní části šatů. To se týkalo štěpení složitého tvaru nebo pásové vesty nebo korzetu, což příznivě zdůrazňuje tenký pas a hrudní čáru.

Takové vesty se často nacházejí ve sbírce, jsou přítomny v lukách s kalhotami, šaty, sukně. Tento detail činí oblečení složitější a zajímavější.

Midi a mini džínové šaty mají nafukovací sukně, ve kterém je lem lehce otočen a sukně sama leží ve světlech vln a záhybů. Horní část těchto šatů je řezána ve tvaru vrcholu nebo trička, jsou zde také kudrnaté výřezy, objemná ramena a vícevrstvá tkanina.

Kalhoty ve sbírce Balenciaga Pre Collection Spring-Summer 2013 jsou uvedeny v modelech lýtek, banánů a klasiky. Jedná se o příležitostné kalhoty, ale některé z nich velmi napodobují kostým, zvláště v kombinaci s dlouhou bundou stejné barvy. Nohavice jsou navrženy k nošení s košilemi zastrčenými v pásu nebo s prostornými bundy nebo bundy.

Stejně jako lehké bundy a vesty měkkých a tekoucích látek v kolekci jsou husté a velmi objemné bundy. Jedná se o velmi krátké modely s rukávy na lokte. Jejich charakteristickým znakem jsou masivní ramena a široké rukávy, řez je sám o sobě jednoduchý, stručný - neexistuje žádná brána, žádné manžety, žádné knoflíky.

Také ve sbírce existují kombinézy nebo komplety, které je napodobují. Krátké šortky, top a vesty stejné barvy vytvářejí kostým připomínající jediný celek - kombinézu nebo naopak rozřezání kombinézy je tak složitý, že se na první pohled zdá, že se jedná o kombinaci tří nebo více druhů oděvu.Nejlépe články