Szaboveronika

Dámské oblečení Balenciaga Capsule Spring-Summer 2013


Dámské oblečení Balenciaga Capsule Spring-Summer 2013 / Móda a styl

Italská značka Balenciaga představila novou sbírku dámských oděvů Capsule Spring-Summer 2013. Je to sbírka pro mladé dámy, které jsou dostatečně demokratické, aby si mohly dovolit vypadat originální, ale příliš vychované a nemohou jednoduše ignorovat módní trendy. Tato sbírka z Balenciagy je poměrně skromná, slušná, ale přesto má určitou výzvu - duch vzpoury, který je pro mladé lidi tak charakteristický. Dámské oblečení Balenciaga Capsule Spring-Summer 2013 je skvělý způsob, jak zachytit módní vlnu a současně svítit s její odlišností.

Sbírka obsahuje všechny typy oděvů, které nabízejí každodenní i večerní lučiště. Oděvy se snadno kombinují, vytvářejí různé komplety.

Hlavní barvy kolekce Capsule Spring-Summer 2013 jsou: černá, bílá, modrá, námořní, khaki, tmavě béžová, ocelová, světle žlutá, měkká růžová.

Sbírka obsahuje mnoho modelů šatů, především ve dvou podobách. Jedná se o krátké široké a prostorné šaty z krepového, vlněného, ​​šifonového, hedvábného materiálu, s objemnou úpravou ramen, rukávů, výstřihů nebo vestavěných pletenin. T-shirt šaty, které je třeba nosit přes vrcholy a trička jsou také velmi populární.

Co je kolekce oděvů pro mládež bez kalhot? Balenciaga navrhuje na jaře a v létě nosit banány, kalhoty a trubky. Volné uložení v bokech by mělo zdůraznit nebo napodobit hubení, pás - nosit pás, jako by kalhoty byly příliš velké pro vás. Horní košile z lehké tkaniny, trička nebo vícevrstvé spojování několika podobných věcí dokonale doplní kalhoty těchto modelů.

Spolu s kalhoty v kolekci jsou legíny - tkanina je lesklá, napodobuje přírodní kůži.

Šortky jsou krátké nebo střední délky, spíše objemné, mají kapsy a měkký pás, který je svázán s lukem. Sukně s vysokým pasem midi délky a prostorným řezem, existuje několik modelů mini délky.

Blůzy jsou lehké, tekoucí, většinou jsou prezentovány jako součást složitého složení košile nebo vesty, horní, dlouhý pás, bunda.

Ve sbírce ženského oblečení Balenciaga Capsule jaro-léto 2013 existuje několik modelů bund a kabátů. Charakteristický společný detail lze nazvat přítomností zámků, hadů na rukávech, bočních a hrudních kapsách, stejně jako vložky z prošívaného materiálu.Nejlépe články