Szaboveronika

Victoria's Secret dámské boty - jarní kolekce 2012


Victoria's Secret dámské boty - jarní kolekce 2012 / Móda a styl

Značka Victoria's Secret je symbolem ženskosti a sexuality, prokázání takových vlastností lze vidět v každém modelu této značky. Můžete si ji znovu ujistit tím, že si prohlížíte jarní kolekci dámských bot Victoria's Secret. Jeden z hlavních důvodů série jarních bot může být nazýván květinovými výtisky.. Malé vícebarevné květiny opravdu vypadají velkolepě na pozadí černé nebo béžové látky, přitahujíc celou pozornost ostatních k nohám. Také v nové kolekci nebyla bez monofonní obuvi, zde byly vybrány hlavní barvy: tyrkysová, modrá, fialová, černá a hnědá. Také existují kombinace modro-černé a fialové černé. A většina modelů jsou sandály s podpatky a vysokou platformou.

Mezi dámské boty, které přicházejí do módy na jaře roku 2012, najdete modely na vysokém pevném klínu a plošině s číselnými zářezy. Pro výrobu horní části těchto obuvi se používá především koženka, pokrytá odolnou látkou.

V příští sezóně se produkty módní barvy kůže krokodýlů stanou také módní. Hlavní trendy příští sezóny lze nazvat kombinací červené a vínové a také žluté s hořčicí.

Podle předpokladů Victoria's Secret se v nové sezóně stane módní sandály se širokými popruhy, jejichž tloušťka může přesáhnout 2-3 centimetry. Takové popruhy mohou být jak v klasické verzi, tak i zdobené kamenem. Když mluvíme o kování, tak téměř všechny nové modely budou vypadat klasickým směrem - velké a malé spony, kovové spony nebo dlouhé pásky střední tloušťky se používají jako spojovací prvky.

Pro milovníky bot s tenkou podrážkou jsou vytvořeny modely s množstvím umělých kamínků, kamenů, korálků, flitrů a peří. Hlavní barvy těchto dvojic jsou hnědé, béžové, červené, černé a stříbrné.

Tenké řemínky a úhledné řetězy černé, zlaté, stříbrné a měděné barvy mohou být použity pro zdobení žabky. Boty na rovině mohou být zdobeny malými květy a luky. V nové sezóně přicházejí do módy žabky šedé, bílé a černé barvy. V těchto botách nebudou použity pestré barvy. Jedinou výjimkou jsou černé žabky, zdobené lukem fuchsie.Nejlépe články