Szaboveronika

Dámská obuv Louis Vuitton jaro-léto 2013


Dámská obuv Louis Vuitton jaro-léto 2013 / Móda a styl

Ženská polovina lidstva pískne s potěšením - francouzská značka Megazenny představila novou kolekci dámských bot značky Louis Vuitton jaro-léto 2013.

Sbírka této sezóny je velmi bohatá a všestranná, je bohatá na barvy a modely bot.. V něm můžete snadno vyzdvihnout pár pro každou příležitost života.

V horní části parádní hit - sandály. Tento druh obuvi je nejoblíbenější, každá módní značka s tím souhlasila a v kolekci prezentovala sandály v jakékoli sbírce a způsobu. Louis Vuitton není žádnou výjimkou, sandály jsou boty, které se v létě budou nosit stylové dívky.

Sandály mají nutně na kotníku nebo patě kotník, malou nebo střední plošinu a vysokou podpatku - pevný, široký nebo tenký elegantní. Materiály a barvy jsou nejrozmanitější - je matná a laková kůže, textilie, semiš. Barva sandálů je poměrně mírná, ale existují jasné výjimky. Jedná se převážně o černé, nahé, hnědé, zlaté, stříbrné, růžové, modré. Spony a ozdobné prvky z kovu a různé odstíny. Obecně platí, že tato kolekce dámských bot Louis Vuitton jaro-léto 2013 je hodně zlata a stříbra, je také v plné barvě sandálů a bot, v jejich prvcích a detailech.Navíc se do kolekce přidávají flitry - v kolekci můžete vidět mokasíny plně zakryté černou nebo šedou jiskrou.

Glitter byl přidán k botám - laková kůže a dekorativní prvky z velkých kovů z nich činí velmi elegantní a elegantní. V kolekci jsou modely otevřených i uzavřených rovin, proutí. Barvy jsou různé: modrá, fialová, červená, hnědá, síra, nahá. Pata má hlavně formu klasického čepu.

Několik modelů sandálů a bot má vysoký klín, ale bez plošiny. Sandály růžové barvy a černé v kombinaci se zlatem vypadají obzvláště působivé.

Kromě otevřené obuvi kolekce Louis Vuitton Spring-Summer 2013 má letní boty vyrobené z měkké přírodní kůže světle béžové barvy. To je ideální volba pro dlouhou, prašnou cestu.

Kromě obuvi s podpatky, plošinou, klíny jsou také modely na ploché podrážce - sandály a baletní byty. Baletky jsou vyrobeny z tkaniny a mají květinovou výzdobu a sandály se skládají z mnoha řemínků a vazeb, jejich hlavní barva je jasně modrá a kovová.Nejlépe články