Szaboveronika

Dámská obuv Louis Vuitton - kolekce jaro-léto 2012


Dámská obuv Louis Vuitton - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Hlavním mottem slavné francouzské značky Louis Vuitton je elegance ve všem. Sbírka dámských obuvi jaro-léto 2012 této společnosti však na vystoupení v Miláně znamenala nesmyslný dojem. Především proto, že kreativní ředitel Louis Vuitton Marc Jacobs, který je vývojářem elegantních obuvi a sandálů, se rozhodl opustit světlé a vzdorné barvy - Všechny modely jsou navrženy v tlumených pastelových barvách, od bledě růžové až po světle béžovou.. Za druhé, ve sbírce ženských obuvi jaro-léto 2012 nejsou žádné hrubé plošiny a husté podrážky. Trendem nadcházející sezóny jsou elegantní dámské podpatky o výšce nejméně 10 cm, otevřené paty a úzké nosy.

Dokončení ženských modelů se také liší speciálním chicem a zdokonalením. Tendence kombinovat různé materiály je jasně vidět ve většině prezentovaných modelů, kde je látka v souladu s kůží, a semiš s metalizovaným a velmi extravagantním dermantinem. Mnoho bot a sandálů je dodáváno s tenkými koženými řemeny, které jsou zdobené bílou perlovou knoflíkem napodobující perly.

Pěkně originální vzhled Oriental-style omezená kolekce ženských sandálů Louis Vuitton. V těchto modelech je vše neobvyklé - od tenké a elegantní podložky až po luxusní pata, která má konkávní tvar. Navíc jsou všechny dámské boty v omezené kolekci maximálně otevřené a skládají se z dvou úzkých pásů, z nichž jeden drží kotníkové sandály. Některé modely namísto popruhu jsou vybaveny koženými tkaničkami nebo kovovým náramkem.

Navzdory skutečnosti, že kamienky na botách již dávno ztratily svou důležitost, v nadcházející sezóně se značka Louis Vuitton rozhodla oživit starou dobrou tradici, která jim s nimi zdobí. Navíc některé modely prezentované Marc Jacobs jsou vybaveny originálními přívěsky vyrobenými z vícebarevných korálků, které jsou připevněny ke stranám paty a mají různé délky. Letní boty značky Louis Vuitton s otevřenou patou, elegantní uzavřené špičkou a patou, které jsou pokryté plazou, vypadají docela neobvykle.

Obecně platí, že sbírka dámských obuvi značky Spring-Summer 2012 této značky je pozoruhodná zejména díky jejímu zušlechťování a křehkosti. Proto není divu, že návrháři Louis Vuitton doporučují nosit takové boty s průsvitnými krátkými šaty z volného řezu vyrobené z tenkého cambrického pastelu.Nejlépe články