Szaboveronika

Dámská obuv Louis Vuitton - kolekce podzim-zima 2011-2012


Dámská obuv Louis Vuitton - kolekce podzim-zima 2011-2012 / Móda a styl

Ve světě módy vládnou jejich zákony, které však občas stále porušovaly. A příkladem toho je poměrně jasná a extravagantní sbírka obuvi pro sezónu podzim / zima 2011-2012, kterou představila módní značka Louis Vuitton. Autorkou většiny modelů je kreativní ředitel společnosti Marc Jacobs, který vyhlásil návrat období hustých podpatků a masivní podrážky.. To je v tomto smyslu, že podzimní boty a kotníkové boty od Louis Vuitton jsou udržovány, které, zatím, vypadají stále docela elegantní. Výška patek se pohybuje od 10 do 12 cm, ale je poměrně stabilní a spolehlivá a pohodlná obuv umožňuje snížit zatížení nohou a necítí se nepříjemně při chůzi.

Tlustá jednostranná a masivní pata jsou také charakteristický rys boty od Louis Vuitton v nové sezóně. Ve sbírce není jediný model na elegantní klasické podrážce nebo ploché podrážce. Zároveň jsou téměř všechny boty vyrobeny z kompozitních materiálů. Obvykle se jedná o stylové lakované kožené dno s poměrně jasnými a náročnými barvami a měkkou špičkou z látky, semišu nebo kožešiny.

Trendem sezóny jsou samozřejmě luxusní černé boty kolena vysokéjehož horní část je vyrobena z tenkých pásů krokodýlí. Obecně platí, že ve sbírce zimních a podzimních obuvi 2011-2012 Louis Vuitton převažuje replika pleti, což společnosti umožnilo vytvořit velmi stylové, reliéfní a originální boty.

V nové sezóně nebude nic méně relevantní dámské boty Louis Vuitton zdobené pozlacenými sponamikteré jsou v dokonalé harmonii s kožichy z přírodní kožešiny nebo stylovými kabáty klasického řezu. Šňůra, která zdobí nejen boty, ale i některé kotníkové boty kolekce zima-podzim 2011-2012 od Louis Vuitton, zůstává módní. Modely se navíc používají výhradně kožené tkaničky v tónových botách.

Kombinace několika barev je také charakteristickým rysem nových modelů. této značky. Černá a bílá klasika - jedna z nejběžnějších barev předkládané sbírky. Nicméně, avantgardní obdivovatelé, Marc Jacobs nabízí zkusit boty, ve kterých se dají dohromady jasné šarlatové a bílé barvy, bohaté fialové a béžové, smaragdové a šedé. Monochromatické boty od společnosti Louis Vuitton jsou navíc v červených, hnědých, fialových, žlutých, černých a akvamarínských odstínech.Nejlépe články