Szaboveronika

Dámské boty Lanvin - kolekce jaro-léto 2012


Dámské boty Lanvin - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

V nadcházející sezóně, podle návrhářů Lanvin, módní ženy by měly nosit vysoké boty pouze. Pata může být navíc zdobena stříbrnými, tmavě šedými nebo černými odstíny. V tomto případě by klín neměl být zřejmý, v ideálním případě by měl být malován v pevné, korkové, hnědé nebo černé barvě.

Módní dům Lanvin věnoval velkou pozornost výrobě nestandardních podpatků. Velmi tenké patky mohou být mírně zakřivené a mají tvar oblouku. Také návrháři nabízejí opotřebení paty, rozšířené shora, ale úzce nahoře.

Většina z nich obsahuje novou kolekci několika modelů s oslnivými barvami. Hlavním zaměřením je černá, šedá, hnědá, dužina, červená barva a jejich kombinace. Nicméně Lanvin, stejně jako mnoho dalších módních domů, představil několik modelů "pod kůží krokodýla". Takové dvojice jsou však namalovány v tyrkysových a béžových barvách. A v tomto stylu ve sbírce lze nalézt jako sandály a klasické boty, doplněné o klenutý čep.

Hlavním trendem nové kolekce bude množství popruhů různé tloušťky. A. pokud se v jednom modelu používají pouze velké pásy, pak v jiných najdete kombinaci velkého tenkého, velkého středního pásku.Můžete také vzít na vědomí, že návrháři se snaží zaměřit na dekoraci kotníku. Na tomto místě je spojování pásů, použití širokých kovových vložek apod. Soustředěno v mnoha modelech.

Barevná řada Lanvin jarní-letní sbírka není bohatá, ale obecně je tu dostatek čerstvosti, kterou přináší broskvová barva. Mnoho odstínů této barvy je duplikováno na různých částech boty, včetně podpatků, klínů, popruhů atd.

Několik modelů vyrobených "pod krokodýlovou kůží" je téměř úplně zavřeno. Pro omezení obrazu jsou tyto modely doplněny hnědými nebo černými pásy. Na první pohled se takové boty mohou zdát trochu drsné, ale po pečlivém pohledu si uvědomíte, že neexistuje žádný další dotek.

Jedním slovem se v nové kolekci Lanvin jaro-léto 2012 shromáždily odvážné nápady, jasné potisky, přísnost, sofistikovanost a čerstvé dotyky. Navzdory převládající pastelové barvě vypadá každý model luxusní, takže některé z nich mohou být doplněny slavnostním oblečením.Nejlépe články