Szaboveronika

Dámská obuv Kenzo - kolekce jaro-léto 2012


Dámská obuv Kenzo - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Boty by měly být nejen stylové, ale také velmi pohodlné. To je pravidlo po mnoho let dodržuje slavnou japonskou značku Kenzo. Poté, co kreativní ředitel Antonio Marras opustil společnost, designéři Kenzo nezměnili svůj základní princip. To potvrzuje i sbírka dámských obuvi Spring-Summer-2012, kterou v Paříži představili Carol Lim a Umberto Lyon.

Elegantní věc je jednoduchá a nenáročná. Tato axiom je použitelná pro inovace Kenzo pro boty. Nadcházející jaro a léto, namísto obvyklých uzavřených bot s vysokými podpatky, návrháři značek nabízejí dámy, aby se o to pokoušely lehké a pohodlné sandály minimalistické. Otevřená patka a špička, dva nebo tři kožené lišty, stabilní a poněkud masivní platforma - to vypadá botka značky v nové sezóně.

Pokud návrháři Kenzo nenavrhovali kolo v návrhových otázkách a nabízeli ženám velice jednoduchou a jednoduchou verzi sandálů, pak z hlediska barvy více než kompenzovali minimalismus. Nová kolekce byla vytvořena především v ultramarinových, oranžových, růžových a salátových tónech.. K dispozici jsou také kombinované modely s převahou bílé barvy, které jsou doplněny ozdobnými šifonovými kravaty, luky nasýtených kyselých odstínů. Je třeba poznamenat, že na jaře a v létě doporučuje značka Kenzo sandály nosit nejen lehké šaty a obleky, ale i sportovní oblečení, které se až donedávna považovalo za známku špatného vkusu. Dále boty mohou být doplněny rozsáhlými šifonovými ponožkami světlých barev, které jsou zachyceny v kotnících pomocí kožených řemínků a téměř zcela zakryjí nohu.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat Kenzo kožené černé pantofle na nízké plošiněkteré dokonale odpovídají všem oblečením. Jsou tak jednoduché a elegantní, že jsou vhodné jak pro pláž, tak i pro kancelář, aniž by narušovaly harmonii obleku. Trend sezóny však slibuje, že jsou sandály s neobvyklým pozadím propojených kožených pásů na masivní podrážce o rozměrech 10 cm a pevné podpatku na klínu. Je pozoruhodné, že samotná podrážka je zdobena tkaním z hrubých vláken a kontrastů v barvě černé kůže, což dává obuvi mimořádnou sofistikovanost a eleganci.Pro ty, kteří netrpí venkovním stylem, návrháři značek nabízejí podobnou verzi tohoto modelu na podrážce z černé gumy.Nejlépe články