Szaboveronika

Dámská obuv Jimmy Choo jaro-léto 2013


Dámská obuv Jimmy Choo jaro-léto 2013 / Móda a styl

Je dokončen - nová kolekce Jimmy Choo Spring-Summer 2013 byla vydána! Ženské módy si osvěžovaly oči a jako by kouzlem udělaly místo na polici boty. Pro někoho a pro sandály Jimmyho Choo je vždy místo a čas pečlivě prozkoumat novou sbírku a vybrat to nejlepší pro sebe.

Samozřejmě, sandálky převzít leví část kolekce dámských bot pro jaro-léto. Zbytek boty je rozdělen mezi boty, otevřené boty, sandály, baletní boty, mokasíny a tenisky.

Sandály jsou prezentovány ve zcela odlišných modelech. - vše je jiné: výška a tvar paty, přítomnost plošiny, popruhy, vazby, zipy a stahovací šňůrky na šikolotke, tvar špičky, stupeň otevřenosti obuvi, použití dekorace, barvy, vzhledu a struktury pokožky. Takové množství modelů vám umožní vybrat optimální pár bot pro kteroukoli ženu, aniž byste ohrozili vaše touhy a preference. Pravděpodobně díky této skutečnosti dívky značně milují značku Jimmy Choo.

Materiál je převážně přírodní kůže, matný, lakovaný, s hadem, jiskrami, kovovým nátěrem, různými abstraktními a květinovými vzory.Také ve velkém množství ve sbírce dámských bot od jara-léto 2013 je semiš: oba jsou kompletně semišové modely a v kombinaci s kůží. Několik modelů sandálů má krajky v bílé, béžové a černé.

Sandály mají jeden společný detail - popruh, který je připevněn k kotníku. Také tam jsou vysoké pletené sandály se šněrováním, stejně jako lehké sandály-dřeváky s dlouhým šňůrkou, který musí být vázán kolem kotníku nebo po celé délce nohy na koleno.

Kolekce obsahuje večerní, neformální, pracovní obuv: elegantní čerpadla s tenkou patou, elegantní sandály se zavřeným špičatým nosem a popruhem na patě, proutěné sandály s klíny, ploché boty nebo štítky s plošinou. Baletní obuv, mokasíny a tenisky jsou originální, ale jsou docela vhodné pro každodenní oblečení, ale kvůli chuti mohou být nasazeny a vyjížděny.

Paleta barev je velmi bohatá. Velká pozornost je věnována pastelovým a přírodním odstínům - bílá, béžová, hnědá v různých projevech, černá, šedá. Živé barvy lze rozlišit fialově, modře a žlutě a jak Jimmy Choo bude dělat bez kovových barev? Sbírka obsahuje boty v barvě stříbra, zlata, bronzu a jejich kombinace.Nejlépe články