Szaboveronika

Dámská obuv Fendi Spring-Summer 2013


Dámská obuv Fendi Spring-Summer 2013 / Móda a styl

Italská značka Fendi vydala novou kolekci obuvi pro jaro-léto 2013. Fanoušci módní značky nemohli čekat, až se objeví modely bot a sandálů z nové kolekce. Fendi byl vždy příjemně potěšen, obdivován, překvapen stylovou obuví, každá módní sezóna začala s klasikou a novými výrobky, které byly zcela poraženy svou krásou a sofistikovaností. Stalo se to tentokrát.

Sbírka obuvi Fendi jaro-léto 2013 je velmi početná, v něm byly desítky modelů klasické boty, sandály, sandály, baletní boty, nízké boty, mokasíny a mnoho dalších typů.

Paleta barev je různorodá, ale obsahuje převážně základní a pastelové barvy. Boty červené, fialové a žluté barvy vyčnívají proti jejich pozadí.

V kolekci je hodně sandálů a v podstatě se liší výškou a tvarem paty. Sandály s vysokým podpatkem a platformou, které jsou v této sezoně módní, jsou prezentovány v pozitivních barvách, mají výtisky, barevné kombinace, kontrastní paty.

U mnoha obuvi a sandálů se zvýraznila průhledná patka s barevnou vrstvou uvnitř.

Stiletto sandály jsou elegantnější, potěší klasickou kombinací barev a zajímavým propletením tenkých pásů.

Žabky v průměru širokém podpatku a také monochromatické kůže a zdá se, prostě ideální pro procházky v nich celý den.

Boty nezaostávají za sandály. Sbírka obsahuje klasické lodě - semiše a lakované kůže s cvoky různých výšek, možností večerního s otevřenou špičkou, platformou a velmi vysokým podpatkem, pohodlné mokasíny a mnoho dalších.

Velká pozornost byla věnována nízkým podpatkům a plochým botám. Sbírka obsahuje mnoho modelů baletní obuvi, obuvi s nízkými klínů Oxfords, mokasíny, pantofle. Nízké boty jsou vyráběny jak v každodenním, tak ve večerním stylu. Z použitých materiálů kůže: matný lak, s potiskem na python, semiš, metalické barvě.

Pro letní odpočinkovou dovolenou v kolekci Fendi jaro-léto 2013 probíhají pantofle a sandály na nízké klíny a sandály na platformě s popruhy z průhledného plastu.

V oddělené skupiny může rozlišit boty (a boty a sandály a baletní byty), které mají vlastní zbarvení. Černá písmena F, skládané ve složité struktury na hnědé pozadí v kombinaci s malinovou a černé vytváří vynikající barevný celek.Nejlépe články