Szaboveronika

Dámská obuv Fendi - kolekce jaro-léto 2012


Dámská obuv Fendi - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Většina modelů obuvi z nové kolekce Fendi je diskrétně barevná, ale elegantní ve výkonu dvojice. Návrháři Fendi se ujistili, že ženy módy si při každé příležitosti z této řady mohou vybrat boty, sandály, žabky nebo sandály. Nicméně Zvláštní pozornost byla věnována botám se středními podpatky, protože ženy dávají přednost nošení takových dekorací nohám. Pata však může mít různé tvary: ve tvaru obráceného kužele ve tvaru zkrácené pyramidy ve tvaru přesýpacích hodin nebo ve tvaru klasického tenkého čepu.

Když mluvíme o barvách, lze si uvědomit, že boty s uzavřenou špičkou jsou namalovány buď černé nebo masité. Takové páry jsou nejlepším doplňkem obchodního oblečení. Dá se také poznamenat, že některé modely jsou vyrobeny z určitých materiálů, na povrchu kterých je logo módního domu.

V nové kolekci Fendi byly představeny spousty modelů s vysokými podpatky a širokými klíny. Horní část takových párů může být provedena propletením tenkých pásů, malovaných v béžové barvě, širokých chlopní, které vypadají jako tmavý semiš nebo imitace kůže krokodýla.V každém případě jsou takové boty skutečně nádherné, takže se mohou určitě stát elegantním doplňkem téměř jakéhokoliv oblečení.

V malém množství v nadcházející kolekci představovaly boty na ploché plošině. Snad s takovým gestem se Fendi snaží ukázat, že brzy jen pata a vysoký klín budou použity k ozdobení ženských nohou. Navzdory tomu mnoho módních žen jednoduše nemůže dělat bez obuvi na ploché podešví, protože to je v tom, že můžete pohodlně strávit rušný den.

V nové kolekci najdete jednoduché černé baletní byty zdobené nízkým klínem. Tam jsou také přivázané sandály, které vypadají jako semiš. Tato páska je vázána kolem nohy, a to nejen pro fixování páru, ale také pro zlepšení vzhledu nohou. Navíc mezi novými modely najdete pantofle, jejichž patou je kulatý stojan o výšce nejvýše jeden centimetr.

Bez ohledu na tvar jsou téměř všechny modely namalovány v klasických barvách: černá, béžová a maso. Existuje však několik jasných vzorků, hlavní barvy jsou červené, fialové, oranžové a modré.Nejlépe články