Szaboveronika

Dámské boty Etro jaro-léto 2013


Dámské boty Etro jaro-léto 2013 / Móda a styl

Radujte se a žertujte, ženy módy celého světa! Italská značka Etro představila divákům novou kolekci dámských obuvi jaro-léto 2013.

Fanoušci značky se vždy dívají vpřed a zvědavě na novou módní sezónu a Etro je nikdy nesklame s jejich výtvory. I když se zdá, přísné dodržování jednoho směru by se mohlo vyčerpat, avšak návrhářova představivost je neúnavná. Boty Etro jsou nadčasové, a to vše kvůli tomu, že relevance má pevnou základnu nadčasových klasik.

Obuv této značky ztělesňuje luxus, svobodu, nestandardní myšlení o čechách, pouze tvůrčí lidé ocení věci, které vytvořili návrháři Etro.

To je také věřil, že oblečení a doplňky této značky jsou vybírány lidmi, kteří mají vynikající smysl pro humor. Jak jinak, jestliže značka sama nikdy nezmešká příležitost ochutnat své výtvory ironií.

Dámské boty Etro jaro-léto 2013 je nádherné! S pečlivým studiem sbírky chci křičet "Bravo!". Obávám se, že v této sezoně budou módní ženy muset přestoupit, protože bude nesmírně obtížné vybrat jednu věc.

Kolekce zahrnuje sandály, sandály s vysokými, nízkými podpatky a klíny, otevřené a uzavřené boty s různou výškou patek.

Barvy této kolekce jsou černé, bílé, hnědé a různé odstíny fialové a zelené.. Jedná se o hlubokou bažinu, celadon, tyrkysovou, lila nebo lila.

Některé modely bot mají dekorativní vložky nebo detaily červené, oranžové, vínové barvy. Používá se také kovové stříbro.

Dámská obuv Etro jaro-léto 2013 má šperky ve formě malých kovových dýh, pletené prýmky, ryté přívěsky značky, výtisky a vzory na kůži.

Otevřené sandály jak na patě, tak na ploché podešve mají jeden společný detail - béžový tkaný popruh, který je připevněn k kotníku.

Sandály jsou velmi pestré a pozitivní, vyrobené v etnickém stylu. Jsou charakterizovány přítomností vzorků, komplexním tkaní, množstvím řemínků, dýky.

Ploché sandály mají širší pásky na špičce a kotníku. Klín, který je prezentován ve spojení s plošinou, je celková výška paty velmi působivá.

Sbírka obsahuje fialové mokasíny s hadí tiskem a uzavřené kovové boty s nízkými podpatky.Nejlépe články