Szaboveronika

Dámská obuv Donna Karan - kolekce podzim-zimní 2011-2012


Dámská obuv Donna Karan - kolekce podzim-zimní 2011-2012 / Móda a styl

Ženy se zpravidla připravují na důkladné zchlazování, získávají elegantní teplé oblečení a praktické a pohodlné boty. Nicméně známá americká značka Donna Karan se rozhodla prolomit stereotyp, že zima by měla být nutně studená.

Sezónní sbírka obuvi, která byla představena v Miláně, je tvořena především elegantními botami a kotníčkovými botami, u kterých se podle návrhářů značky každý člověk bude cítit pohodlně.

Trend nové sezóny je tlustý jediný.která zdobí všechny modely Donna Karan bez výjimky, ať už jsou to elegantní lodě nebo módní boty s otevřenými zády. Tenká a stylová patka nejméně 12 cm vysoká, úzká, ale zároveň velmi pohodlná obuv - boty kolekce podzimu-zimy 2011-2012 od firmy Donna Karan jsou jednoduché a stručné, postrádají luxusní povrchy a je nepravděpodobné, že přitahují pozornost na ulici. Současně se však vyznačuje zvláštní elegancí a zdokonalením, které se nemusí pochlubit všemi módními značkami.

Téměř všechny nové modely od Donny Karan jsou navrženy v tlumených a měkkých tónech - od šedé a béžové až po karamelové.. Obuv je vyrobena převážně z pravé buvolí kůže, ale na podzim-zimní kolekci 2011-2012 najdete boty vyrobené z drahé reptile kůže.Kožené boty pastelových barev vypadají docela originální, které dokonale padnou do nohy a prakticky se spojí s tlustými pletenými punčochy, které se k nim přizpůsobí. Neméně stylovou volbou jsou kombinované kožené boty s koženými, semišovými a koženými vložkami, stejně jako večerní modely z bílého, béžového a černého saténu.

Ti, kteří stále raději nosí více praktických bot v chladném počasí, značka Donna Karan navrhuje, aby se tato zima snažila elegantní modely lakové kůže na ploché podešvi a pata- "podkova". Alternativou k takovým zkráceným jackbootům jsou měkké a velmi elegantní boty, semišové punčochy s kožešinovým trimem, které mají stabilní klínový podpatek. Ti z dám, kteří jsou považováni za přesvědčených příznivcům minimalismu, by měli dávat pozor na elegantní a pohodlné polobotky až do středu kotníku semiše nebo kůže s kožešinovým lemem. V ideálním případě budou vypadat nejen s kožešinovým kabátem, ale také s dlouhým kabátem a dokonale se hodí jak na sukni, tak na kalhoty.Nejlépe články