Szaboveronika

Dámská obuv Christian Louboutin jaro-léto 2013


Dámská obuv Christian Louboutin jaro-léto 2013 / Móda a styl

Pro většinu módy - boty jsou drogy, vášeň, kterou nemohou odmítnout. Projděte kolem obchodu s novou kolekcí bot na výložníku - mimo jejich sílu. Obuv je nejlepší lék na depresi a špatnou náladu. Když kočky škrábejí duši - není nic lepšího než nákup bot.

Dámské boty Christian Louboutin ze sbírky jaro-léto 2013 potěší všechny ženy bez výjimky. To je jen extravaganza barev, tvarů a materiálů.! Šílená a odvážná barevná kombinace vypadají velmi jasně, ale ženská a půvabná. Není těžké vyzvednout boty podle výšky paty, kolekce zahrnuje modely na podpatcích, klínech, plošině, středních, malých podpatcích a na ploché podrážce.

Hlavní trend této sbírky křesťanské Louboutin je kombinace různých podstat a struktury materiálů: kůže s různým zpracováním, tisky, plasty, plasty, semiš a tkanina.

Ve velkém počtu existují dekorativní prvky, jako jsou nýty, hroty, luky a květy.

Sbírka harmonicky kombinuje základní a jasné barvy.

Ve sbírce dámských obuvi Christian Louboutin jaro-léto 2013 dominují tyto barvy jako béžová, masivní, černá, bílá, jasně modrá, tyrkysová, fuchsie, červená, stříbrná a zlatá. V některých modelech jsou lila a žluté odstíny.

Součástí boty jsou průhledné plastové vložky. Vypadá trochu kosmické, ale velmi zajímavé. Tyto vložky poskytují pohodlné uchycení a fixaci nohy s maximální vizuální otevřeností.

Mnoho modelů má pro tuto sbírku ještě jeden charakteristický detail: . Tenké pásky se používají jako dekorace na uzavřeném špičce nebo kotníku polních kotníků a jako spona nebo jen dekorace na kotníku sandálů nebo kotníků.

Různé modely obuvi v kolekci vám umožňují vybrat pár pro každou příležitost. Kozačky Christian Louboutin Spring-Summer 2013 zahrnují klasické modelové pumpy, otevřené obuvi s vysokým podpatkem s tlustou, tenkou patou s nebo bez plošiny, kotníkové boty a boty s otevřenými prsty, baletky a sandály s plochou podešví se zadní nebo tenkou páskou , šněrovací boty a boty s vysokým podpatkem, boty klasického vzhledu, vysoké klínové sandály a tenisky.Nejlépe články