Szaboveronika

Dámské boty Christian Louboutin - kolekce jaro-léto 2012


Dámské boty Christian Louboutin - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Kolekce Christian Louboutin jaro-léto 2012 nabízí různé typy bot, včetně páru klínových podpatků, podpatku, ploché, tenké plošiny a malého paty. Navíc tato sbírka má také byty, tenisky a tenisky, takže ženy, které dávají přednost různým stylům, si budou moci vybrat ty správné boty.

Snad nejsvětlejší zástupci sbírky jaro-léto 2012 mohou být voláni vysoké plošinové boty s tenkou patou. Pro takové boty v nové sezoně budou módní takové barvy: tyrkysová, světle béžová, růžová, olivová a tlumená vínová. Kamínky, korálky, dekorativní kameny a výšivky s lesklými lesklými nitěmi slouží k ozdobení obuvi na plošině. Malé části by měly být navíc aplikovány nejen na horní části boty, ale také na zadní straně paty a na straně plošiny. Kontrastní materiály se používají k ozdobení takových bot, díky nimž jaro-léto páry získávají elegantní vzhled.

Pro zdobení některých modelů používaly lesklé flitry a malé perly. Jeden z nejchytřejších párů ve sbírce lze volat obuv, plně zdobená průhlednými kamienkami, včetně nástupiště a paty po celé délce.

Také v nové sezóně se sandály na tenké plošině s hustou stálou patou stanou módní. Horní část stylových dámských bot je vyrobena z kombinace širokých pásů, vestavěných do jedné řady, od základny prstů až po horní část kotníku.

V sandálech sezóny jaro-léto 2012 je také dávána přednost tomu, aby se popruhy navzájem překrývají. Tyto boty by však měly mít neutrální barvy (béžová, hnědá, tmavě modrá a khaki). Klasické kovové spony jsou používány jako spojovací prvky. Pokud mluvíme o žabkách, pak zde pro výzdobu lze použít velké barevné luky. Boty tohoto typu by měly být na malé patě bez dalších dekorací.

Jedna z nejpozoruhodnějších detailů kolekce Christian Louboutin jaro-léto 2012 může být nazývána tenisky. Mnoho jasných barev se zabývá designem takových bot, včetně žluté, růžové, modré, fialové, zelené, červené, mrkvové atd. Pro zdobení přední části tenisky se používají vícebarevné hroty různých výšin. Měkké růžové barvy jsou doplněny tímto živým stylem.Nejlépe články