Szaboveronika

Dámské boty Chloe jaro 2013


Dámské boty Chloe jaro 2013 / Móda a styl

Slavná luxusní značka Chloe představila novou kolekci dámských bot na jaře 2013. Dívky, které oceňují nejen krásné, ale i pohodlné boty, rozhodně stojí za to věnovat pozornost novým modelům této značky. Vysoká kvalita ideálně koexistuje s módními trendy, určitě vyzdvihnete pár bot.

Obuv Chloe Spring 2013 je vyrobeno v souladu se svými tradicemi - s vyváženou skromností a zdrženlivostí, má kouzlo sofistikovanosti a dobrého vkusu.. Boty z Chloe jsou politicky korektní, dobře vychované, čisté, nevykřikují samy o sobě, nezachycují oko, ale prostě přinášejí oblečení harmonii a úplnost.

Všechny modely bot jsou tak všestranné, že mohou z vašeho šatníku vytvořit řadu věcí. Nebudete mít pochybnosti o tom, co nosit boty z jarní kolekce Chloe a určitě nebudou shromažďovat prach na polici boty.

Pečlivě promyšlený design podložky umožňuje noze cítit co nejvíce pohodlně a uvolněně. Vysoké podpatky nebo plošina nezpůsobí únavu nohou. Samozřejmě, všechny boty jsou vyrobeny z pravé kůže nejvyšší kvality.Tvůrci sbírky používali lýtka, ovce, kozí kůži a také pythonovou kůži. V podstatě boty z kolekce jsou vyrobeny z hladké usně, ale v některých případech se používá semiš.

Sbírka zahrnuje pružinové boty takových modelů, jako jsou boty, sandály, sandály, baletní byty, nízké boty. Upřednostňuje se široký pata, dokonce i vysoký kohout je poněkud hustší než obvykle tenký.

Boty tentokrát mají zaoblenou špičku, velmi vysoká platforma a odpovídající široký a vysoký podpatek. Pro stejnou analogii se vyrábělo několik modelů sandálů. Barevný roztok - neutrální, bílá a béžová.

Ploché sandály jsou lakonické a jednoduché, některé modely mají skromný dekorativní závěs.

Večerní sandály jsou k dispozici ve dvou variantách, které se liší barvou: červená, černá a černobílá. Jejich charakteristickým rysem je popruh kotníku.

S modrou barvou naleznete semišové boty s vysokým podpatkem a pythonovou kůži ozdobenou plochými a baletními plochami se zvednutou hranou.

Klínové sandály jsou k dispozici v barvě ořechů, kožené vložky jsou na klínu. Nízké boty mají jemnou béžově růžovou barvu, tři spony - spony se stříbrnými kovovými prvky a samy o sobě jsou posety s malými nýty.Nejlépe články