Szaboveronika

Dámské boty Chloe léto 2013


Dámské boty Chloe léto 2013 / Móda a styl

Chloe je jednou z nejlepších francouzských módních domů, která se vyznačuje schopností kombinovat jednoduché, elegantní a odvážné řešení, které vytvářejí exkluzivní boty, ve kterých je nepravděpodobné, že by nějaká dívka zůstala bez povšimnutí. V kolekci ženských obuvi v létě roku 2013 se Claire White Keller, nová kreativní režisérka, rozhodla učinit zaujatost vůči romantice. Vzhledem k jedinečné harmonii jednoduchých linek a neobvyklých materiálů, módní dům Chloe představil v nové sezóně exkluzivní kolekci, která přitahuje značný zájem vysokých fanoušků módy.

Většina nových modelů známých značek jsou boty s tenkou podrážkou nebo masivní klíny.. Také návrháři módních domů Chloe nabízejí doplnit letní šaty s uzavřenými podpatky a širokým kotníkem kotníku. V nové kolekci si budou moci vybrat ty správné boty pro sebe a ženy módy, které dávají přednost baletním baletům. Materiálem pro výrobu baletních obuvi byly materiály jako kůže a satén. Také v módě léta 2013 budou zahrnuty i baletní byty s otevřenými patymi.

V nové sezóně, stejně jako v předchozích, zůstávají klínové sandály zdobené vnější tkaní relevantní.Nicméně na rozdíl od modelů, které byly oblíbené v loňském roce, budou považovány za nejvíce stylové vysoké tankety s plošinou nejméně pět centimetrů.

Steady pata - léto 2013 hit sezony

Podle návrhářů Chloe, sandály na široké patě se stanou módní novou sezónou. Pro zajištění větší stability v módních modelech je k dispozici zesílená vnitřní plošina. Horní část stylových sandálů musí být doplněna elegantním širokým popruhem, který se hodí k kotníku. V létě 2013 přijdou do módy různé typy bot s pevnou patou, včetně modelů s otevřenou a uzavřenou stranou. Pokud jde o tvar ponožky, měl by být v každém případě kulatý.

Pokud jde o barvy, pak módní dům Chloe se rozhodl opustit jasné barvy a složité výtisky. Nejmódnější budou považovány za ztlumené klasické barvy: černé, červené, hnědé a světle růžové. Nicméně v nové kolekci Chloe existuje několik modelů a pro milovníky vytvořit extravagantní obraz. Návrháři významného módního domu vytvořili několik modelů odolné tkaniny, jejíž povrch napodobuje vzácný kov.V nové sezoně přijde do módy zlatá barva - v takových botách můžete snadno zachytit pozornost ostatních.Nejlépe články