Szaboveronika

Dámská obuv Burberry Prorsum - kolekce jaro-léto 2012


Dámská obuv Burberry Prorsum - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Dolů s knoflíky a tenkými podrážkami! To bylo pod tímto heslem v Londýně, že v roce 2012 jaro-léto 2012 sbírka slavné britské značky Burberry Prorsum byl ukázán. Tato společnost nikdy nepřestává překvapovat zástupce slabšího pohlaví s neobvyklými designovými řešeními, bezvadným stylem a vynikající kvalitou svých výrobků.

Podle Christophera Baileyho, tvůrčího ředitele společnosti Burberry Prorsum, chtěl na jaře potěšit ženy s jasnými a nezapomenutelnými modely. Proto Nová kolekce je navržena v etnickém africkém stylu.. Vysoké boty s otevřenými prsty, stejně jako elegantní sandály tkané ze slámy zdobené dřevěnými korálky jistě zajímají ty, kteří milují extravagantní, ale velmi pohodlné a praktické boty.

Zvláštností kolekce Burberry Prorsum jaro-léto 2012 je odmítnutí knoflíků a plochých podrážek.. Téměř všechny modely dámských obuvi mají poměrně vysoké podpatky, které nejsou kratší než 12 cm. Designové řešení pro boty a sandály jsou velmi originální: mnoho z nich je hotové ručně. Za prvé, jsou to tkané slámové popruhy a paty s fantazijními africkými vzory, stejně jako množství dřevěných vícebarevných korálků náramky, které současně slouží jako šněrování a spony.Trend sezóny však slibuje, že je chytlavým černým a žlutým klínem, který zdobí módní kotníkové boty se šněrováním, vyrobené z tenkých kožených proužků prokládaných šachovnicí.

Navzdory zjevné masivnosti jsou obuv kolekce Spring-Summer 2012 Burberry Prorsum obzvláště lehké. Christopher Bailey připouští, že k dosažení tohoto efektu bylo nutné téměř úplně opustit používání kůže, nahrazením látkou látkou nebo tkanýma slámovým plátnem. V kolekci najdete však docela elegantní kožené boty, které jsou ideální pro nevlídné deštivé počasí, nebo si můžete koupit pohodlné kotníkové boty pro tyto účely. V žáru stejných slaměných sandálů, stylové a elegantní, budou prostě nepostradatelné.

Nová kolekce dámských obuvi jaro-léto 2012, kterou představila Burberry Prorsum, byla provedena v jasných a sytých barvách. Přirozeně to nebylo bez černobílých klasiků, nicméně upřednostňují žluté, jasně červené a modré barvy, které budou v letošním roce nejvýznamnější.Nejlépe články