Szaboveronika

Dámské boty Bally - kolekce jaro-léto 2012


Dámské boty Bally - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Každá žena ví, že nejúspěšnější verze bot kombinuje nejen elegantní styl a eleganci, ale také pohodlí. Právě tato pravidla dodržuje známá švýcarská značka Bally, která již více než 150 let potěšila ženy s luxusními botami a sandály, která se vyznačovala nejen kvalitou, ale i praktičností.

Nová kolekce dámských obuvi Spring-Summer 2012 od Bally je velmi rozsáhlá a různorodá, takže každá žena, bez ohledu na věk a chuťové preference, si může snadno vybrat pro sebe model, ve kterém se bude cítit co nejpohodlněji. Trendem nadcházející sezóny jsou samozřejmě kožené sandály na vysoké patě 12 centimetrů, ozdobený krokodýlovou kůží a ozdobnou vazbou. Tyto modely jsou co nejvíce otevřené a elegantní kožené pásky pevně upevňují boty na nohou. Těm ženám, které se v každodenním životě cítí velmi nepohodlně, stojí za to zastavit výběr na podobném modelu sandálů s 5-centimetrovým patem, které při chůzi nevytváří další stres na nohou.

Můžete však upřednostňovat více obyčejných kožených sandálů na ploché podešve, které jsou ideálně kombinovány s jakýmkoli druhem oblečení, s výjimkou případných večerních šatů. V tomto případě však kolekce Bally jarní léto zahrnuje elegantní, uzavřené boty s velmi pohodlnou a stabilní botou, stejně jako originální sandály na vysoce perforované plošině, vyrobené z kombinace koženky z dvojitého tónu, přizpůsobené tónu.

Současně je základem nové kolekce Bally dámské boty bez podpatků - měkké kožené mokasíny na polyuretanových podrážkách, baletních plochách, pumpách, stejně jako tenisky, které jsou v každodenním životě nepostradatelné. Za chladného počasí, módní kožené kotníkové boty na 7 cm stálé patě umožní každé ženě, aby se cítila pohodlně.

Většina modelů nové kolekce je vyrobena z měkké kůže nebo semišu a má vložky z elastické rep kazety, což je značka značky. Co se týče barevné palety, je to velmi bohaté a rozmanité. Kolekci dominují modely světlé a bohaté růžové, lila, burgundské, zelené,ultramarínové a salátové odstíny, ale pokud si přejete, vždy si můžete vybrat boty, které jsou udržovány v tradičních černobílých a béžových tónech.Nejlépe články