Szaboveronika

Dámské boty Balenciaga jaro-léto 2013


Dámské boty Balenciaga jaro-léto 2013 / Móda a styl

O poháry ženských obuvi už dávno složené. Zde si vezměte tu samou Popelku - příjemný vzhled, který představují elegantní míčové šaty, kočár, bílé koně. Byl by však princ vyrazil, aby ji našel, neboť nebyl v jeho rukou krystalický zázrak, ale něco nesrozumitelného? Možná, protože to je pohádka, ale dojem by byl zkažený jednoznačně.

Musíte se setkat s dívkami, které jsou na botách bláznivé a krmí je s chlebem, nechte je koupit nové boty. Možná jste se zasmáli v jejich fetišu v duši, ale přesto je v tomto sběru obuvi zdravý rozum. Aby byla módní a stylová, je lepší mít tři páry bot a jeden oblek než naopak. Věci mohou být věčné a univerzální - no, kdo se dívá na vaše černé kalhoty-trubky a bílou košili pod lupou? Ale módní boty nebo boty nosené s těmito věcmi okamžitě zaujmou oko a váš luk obdrží "stylový" automatický, a to i v případě, že jste koupili před 5 lety při prodeji.

Použijte tuto techniku ​​při vytváření šatníku, neukradnete za všechny nové výrobky a správné priority vám pomohou vypadat skvěle.

Takovou prioritou lze nazvat dámské boty Balenciaga jaro-léto 2013 - prezentované modely jsou poměrně jednoduché, stručné, ale bezpochyby mají chuť, výrazný detail, který je činí viditelnými a rozpoznatelnými.

Hlavní barvy kolekce jsou bílé, různé odstíny béžové, černé a fialové.

Ve sbírce dámských bot Balenciaga jaro-léto 2013 byla hodně pozornosti věnována šněrování bot a velmi široký podpatek střední výšky. Tento typ boty je prezentován jako plnohodnotná obuv a jako šašek, bez kulisy a paty. U některých modelů jsou vložky z perforované kůže, které je pohodlně nosí v létě. Půdní ostré horní hrany vyčnívají za kulisy a jejich barva může být v tónu vůči botě a kontrastu.

Uzavřené boty a návleky na klasickém jeletu jsou charakterizovány přítomností popruhů, popruhů, šňůrek a dalších detailů, které se pečlivě otáčejí kolem nohy a zvyšují stabilitu této boty.

Sandály mají vysoký a střední podpatku. Dva modely v černé a bílé barvě jsou zdobeny svislými bujnými volánky z kůže. Několik dalších modelů má složitý květinový dekor, který napodobuje prolínání větví nebo mladých výhonků.Nejlépe články