Szaboveronika

Dámské módní boty jaro-léto 2012


Dámské módní boty jaro-léto 2012 / Móda a styl

Boty jsou jedním z nejdůležitějších prvků vytváření módního obrazu. Jedná se zejména o výběr vhodného jarního nebo letního páru. Co se týče barevné konstrukce, v aktuální podobě jako v minulém roce zůstává paleta nejširší. Tentokrát však získává největší popularitu několik odstínů modré (modré, tyrkysové, tmavě modré). Také většina návrhářů použila žlutou, červenou, zelenou, oranžovou a fialovou, aby vytvořila jaro-léto kolekce. Dále budou v módě jak jednobarevné modely, tak dvojice se smíšenými barvami. Upozorňujeme, že boty a sandály v klasických barvách (černé, bílé, béžové) jsou stejně populární jako kdykoli předtím.

Hairpin, klín nebo plošina?

Jak víte, módní ženy dávají pozor nejen vzhled bot, ale také pohodlí svých ponožek. To je důvod, proč takové podložky jako klín a plošina stále zaujímají nejvyšší postavení. Mnoho návrhářů se soustředilo na uvolňování modelů s proutěnou botou, zatímco horní část je obvykle vyrobena pomocí tenkých pásů.Také pro čalounickou podložku je často používána hustá hustá tkanina. U nízkých tanků je horní část obvykle tvořena tlustými, silnými pásky.

Pokud mluvíme o botách s podpatky, pak je možné poznamenat, že na jaře roku 2012 bude nejen móda, ale i nepravidelně tvarované podpatky. Také v kolekcích jaro-léto se často nacházejí vysoké podpatky různé tloušťky, ale klasický kulatý tvar. V nové sezóně budou nejen monochromatické podpatky, klíny a plošiny, ale také budou použity vícebarevné verze podešví.

Vnější dekorace jarní a letní obuvi mohou být velmi odlišné, včetně čalounického plátna a použití barevných výšivek, flitrů nebo korálků. Brzy se obléknou boty se stuhami, které dávají nohám eleganci. Také neobvyklé tendence, řetězce a nestandardní sponky se stanou trendem. Jeden z největších akcentů návrhářů udělal na kotníky. Na této části ženských nohou budou různé ozdoby. Použitím takového kurzu mohli návrháři vytvořit dokonalou obuv pro dokončení svůdného obrazu.

Boty s plochou podešví

Samozřejmě, každý modelista by měl mít boty v patě, protože tyto modely mohou dělat nohy delší, štíhlejší a atraktivnější. Tento typ boty však není vhodný pro každodenní použití. Takže ženy módy by měly věnovat pozornost sandálem nebo botám s plochou podešví. Zvláštní místo na módním podstavci je vyhrazeno pro boty ve stylu 70. let. Tyto boty se už léta a roky těšily úspěchu, tentokrát však nejdůležitější mohou být nazývány holografické modely. Velké brože mohou být použity jako dekorace, ale takové boty by neměly být příliš bláznivé. Nejlepším obchodním řešením v nové sezóně budou holé boty s lesklým leskem.

Pro venkovskou procházku nebo piknik je lepší vybrat si sandály, protože lze úspěšně kombinovat s šortky, šaty, sukně a sukně. V sezóně jaro-léto 2012 budou sandály v módě, kombinující tmavé a pestré barvy. Pro jejich dekoraci lze použít velký nebo malý řetěz, který dokáže zdůraznit eleganci tenkých pásů.

Party Shoes

Když mluvíme o botách, které by se měly stát součástí večerních šatů, pak se nejdůležitější v nadcházející sezóně mohou nazývat boty "stříbrné", "kovové", "bronzové" a "zlaté".

Podle návrhářů budou boty s extravagantními vazbami tlustých a tenkých popruhů nejvhodnější pro párty. Použití stuh a šněrování je možné. Bílé kovové nýty lze použít ve společenských botách. Kromě toho se na slavnostních modelech obuvi, které se stanou módou na jaře a v létě roku 2012, nacházejí elegantní řetězy doplněné o rhinestones. Nejoblíbenější budou podobné modely zlaté nebo šampaňské barvy.

Designéři se s jejich pozorností nezajímali a krajka - boty se šedo-černými krajkami budou obzvláště oblíbené.

Gumové boty

Clogs a croxes se staly módní poměrně nedávno, ale již se jim podařilo stát jedním z nejoblíbenějších typů bot pro ženy. Neuvěřitelná popularita těchto modelů spočívá v pohodlí jejich ponožek. Těm módním ženám, kteří udělali alespoň pár kroků v croškách nebo dřevách, by se shodli, že tyto boty se téměř necítí na nohou.Navíc se zdá, že chůze naboso. Takové boty jsou dnes považovány za jednu z nejmódnějších. Zvláštní pozornost v nové sezoně by měla být věnována dřevákům a kroketům červené, šedé a tyrkysové.Nejlépe články