Szaboveronika

Ženy cestující osaměle


Ženy cestující osaměle / Domov a rodina

Mnoho filmů a knih představuje ženy jako bezmocné oběti. To není úplně pravda.

Většina žen však považuje za nejdůležitější bezpečnostní otázku, když cestuje sám. S výběrem, 79% žen raději cestuje s přítelem nebo přítelem.

Ale příležitost cestovat je tak atraktivní, že tyto ženy by raději jely samy, než aby vůbec nebyly. V tomto případě vás můžeme ujistit, že s výhradou určitých pravidel získáte od výletu maximální zobrazení a stále můžete být v bezpečí.

Za prvé, samozřejmě, musíte být opatrní. Neoprávněné riziko přináší nikomu prospěch. Jediná žena, která cestuje, může být sexuálně obtěžována, hrubá a podvodná. Ženy se pravděpodobně stanou oběťmi krádeže.

Pro ženy, které cestují samy, je moudré rozhodnutí požádat o pokyny pouze od jiných žen nebo žen s rodinami a ne od mužů. Vnímání žen, že se tato bezpečnost výrazně liší od myšlenek mužů.

Je zřejmé, že by hotely měly být v přeplněných místech, v blízkosti dopravních cest a veřejné dopravy, s dobře osvětlenými parkovacími místy a sálem.Někteří odborníci v této oblasti doporučují ženám, aby nosili snubní prsteny, aby odtrhli zbytečnou pozornost od mužů, zejména v zemích s výraznou dominancí mužů. Jiné ženy věří, že se jedná o sexistickou radu, která představuje ženu jako "bezbranné stvoření". Rozhodnutí vás vzít.

Nejlépe, když cestujete, existuje politika, jak se vyhnout problémům - být klidný, ne udržovat kontakt s očima, odklonit se od zdroje podráždění.

Pamatujte si, že to, co nosíte doma, na party s přáteli, může vypadat provokativně na jiných místech a zemích. Zeptejte se předem, jak se ženy oblékají v oblasti, kde cestujete. Přemýšlejte o tom, co je standardní v oblečení pro ně.

Pokud se rozhodnete pro sebe, že je to příliš obtížné a nechcete se zapojit do takového dobrodružství, stačí se obrátit na internet. Nyní mnoho stránek pomáhá najít společníka. Můžete také projít místním městem nebo se obrátit na cestovní kancelář za pomoc.

Bon plavba!Nejlépe články