Szaboveronika

Dámské oblečení Diane von Furstenberg na jaře 2013


Dámské oblečení Diane von Furstenberg na jaře 2013 / Móda a styl

Sen o jasné a barevné jaro? Když příroda kolem barvy a potěší vzpouru barev, je hřích, aby se postavil stranou a spokojený s nudnými a nudnými barvami. V této sezóně, pokud hledáte barvy, barvy, výtisky, je to jen na jarní kolekci dámského oděvu Diane von Furstenberg 2013.

Ženy módy, které jsou otevřené k experimentování, nejsou uvězněny v rámci svých oblíbených barev a stylů, hledají nové a čerstvé, prostě nemohou zadržet vykřičník radosti, když se seznámí s oblečením z této sbírky. Je to opravdová extravagance, která opravdu stojí za to vidět alespoň jednou, než stokrát slyšet.

Hlavní barvy kolekčního návrháře si vybraly: bílá, světle šedá, černá, čokoládová, kanárská, limetková, broskvová, červená, korálová, oranžová, okrová, tyrkysová, tmavě modrá a kovové.

V této sbírce roku 2013 Diane von Furstenberg nenajdete monofonní a skromné ​​věci: začne se párová sezóna a pávy odmítají své barevné ocasy. Každý luk je jedinečný a charakteristický: světlo šokující a extravagantní - to je "trik" této kolekce dámského oděvu.

Upřednostňuje se hustá a velmi tenká tkanina s mírným leskem. Sbírka je hojně přítomna taft, krep, satén, hedvábí, šifon. Tkaniny s jasným potiskem byly použity k vytváření oděvů, např. Sundresses a kombinézy jsou prezentovány v tak pestrém vzoru.

Blůzy jsou prezentovány ve dvou verzích - obdélníkové a široké tlusté tkaniny a tekoucí, plynoucí z nejjemnějšího hedvábí. První z nich mají zpravidla kontrastní vzory nebo dekorativní geometrické vložky ve formě pruhů nebo kruhů. A druhá - monofonní, stručná nebo silná.

Takové bundy a halenky, které vycházejí z myšlenky Diane von Furstenbergu, by měly být kombinovány s kontrastními kalhotami, šortky nebo sukněmi. Ve své sbírce se často nacházejí kombinace oděvů na horní a spodní části: buryuz + čokoláda, citron + modrá, béžová + broskvon + zlato, vápno + fuchsie.

Ale také můžete setkat se všemi soupravami složenými ze tří věcí jedné barvy. Například, kalhoty banány, vrchol a pláště v námořnictvu modré.

Sbírka zaujímá velké místo zúžené vícevrstvé sukně s štěrbinou, stejně jako kalhoty kalhoty a banány. Jsou představeny společně s hrudníkem a bundou nebo halenkou s velmi dlouhými a širokými rukávy, sestavenými na zápěstí v manžetách.Můžete také vidět několik orientálních luků, které kombinují ořezané kalhoty a velmi dlouhou tuniku.

Návrhářka věnovala velkou pozornost tvorbě šatů - představila několik koktejlových a večerních modelů.Nejlépe články