Szaboveronika

Dámské oblečení Donna Karan jaro 2013


Dámské oblečení Donna Karan jaro 2013 / Móda a styl

Fanoušci značky Donna Karan se těší na uvolnění nové kolekce ženského oblečení na jaře 2013. Všechny nové položky jsou velmi feministické a elegantní. Sbírka může být nazývána svazkem ledu a plamene, pouze to není násilná a agresivní opozice prvků, je to bohatství vnitřního světa skutečné ženy. Její schopnost současně být přísným vůdcem a pečující matkou, rovnocenným partnerem v životě a svůdnou krásou.

Tento trend lze nalézt jak v kombinaci různých texturních tkanin, odlišných v detailech toalety, tak i ve všeobecné barevné paletě celé nové kolekce dámského oděvu Donna Karan jaro 2013.

Hlavními barvami kolekce byly vybrané klidné, mírně tlumené odstíny šedé, béžové, burgundské.

Šedá, jako by se protáhla do barevného grafu., můžete vidět šaty bílé, světle šedé, šedo-modré, ocelové, kouřové a černé. Také prezentovány a oblečení jiných barev.

Béžová barva v této kolekci je vyjádřena v bohatých a neobvyklých odstínech: barvy vaječné skořápky, první sluneční paprsky, písečné, barva pálení, maso, žluto-hnědá, světle oranžová, broskvová, prášková barva.

Třetí barva je akvarel vínová a jeho odstíny: víno, třešeň, korál. Nejsou jasné a jako by byly zředěny mlékem.

Co se týče tkanin, kolekce úspěšně představuje kombinaci lehkých, létajících a vzdušných materiálů s hustým, udržujícím tvar. Vedou spojení vícevrstvého monochromatického šaty-maxi na řemínky z hedvábí nebo šifonu s striktní minimalistickou bundou.

Také existují modely oblečení vyrobené ze stejné tkaniny - mají přísnější a oficiální vzhled. Úzké šatové šaty spojené s bundou stejné barvy vytvářejí krásný, ženský obchodní soubor.

Večerní šaty už nemají odstrašující účinek - přísné bundy a prvky z husté tkaniny. Jsou zastoupeni v celé své slávě a jsou prostě ztělesněním ženského. Oblečení připomínají vycpaný květinový pušek, sněhové bouře nebo plameny. Ivory se oblékají téměř pro nevěstu - je tak lehká a jemná. A uhelná černá povzbuzuje vášeň v hluboké temné noci. Stejná dívka může odpoledne úspěšně nosit lehké šaty a po setmění ji změnit na tmavou.Anjel a démonská unie, zřejmě je to podle názoru tvůrce sbírky oděvů Donny Karan na jaře 2013 ženskou podstatou.

Většina modelů je prezentována v jediné barvě bez jasného dekorace. Některé šaty mají kožichové ozdoby, velké flitry, tkané vazby a nejasné tisky.

V této kolekci nenajdete modely oblečení s krátkou sukní. Minimální délka šatů je na kolene, to platí hlavně pro denní pláště. Nejběžnější délka pod kolenem, uprostřed lýtka a podlahy.

Šaty z kolekce oblečení Donna Karan jaro 2013 jsou velmi ženská a sexy. Tento efekt je dosažen pomocí průsvitných látek, výstřihů a výstřižek na krku. Množství tkání a záhybů způsobuje, že oblečení je poměrně skromné, ale když se pohybují, světlo tekoucí látky začínají hrát, těsněji se hodí do siluety a vystavují některé části těla.

V této sbírce lze poznamenat, že Příslušenství je přizpůsobeno hlavnímu oděvu. Kabelka a sandály nejsou v kontrastu s barvou šatů, ale doplňují je, vytvářejí obecnou náladu a harmonii. V některých případech se sandály používají v neutrálních zlatých nebo stříbrných odstínech s páskem zabaleným v několika vrstvách kolem kotníku.Nejlépe články