Szaboveronika

Dámské oblečení Emilio Pucci - sbírka Pre-Fall 2013


Dámské oblečení Emilio Pucci - sbírka Pre-Fall 2013 / Móda a styl

Slavná značka Emilio Pucci představila divákům novou sbírku ženského oblečení Pre-Fall 2013. Všechny ženy se bez výjimky seznámí s výrazem "Chic. Shine Krása! "- a díky tomuto mottu můžete ocenit ty práce, které tentokrát vyšly z pera legendárního italského designéra.

Dámské oblečení Emilio Pucci ze sbírky Pre-Fall 2013 má tradiční magnetismus, luxus a originálnost. Fashionisté po celém světě budou trpět skutečností, že nebudou schopni učinit volbu ve prospěch jakéhokoli modelu - každá položka ze sbírky je hodna volání diamantu.

Použitím poměrně omezeného počtu barev se návrháři podařilo vytvořit světlé a působivé oblečení. V této sbírce Pre-Fallová přednost byla dána černé, bílé, jasně modré, prachové a mátové. Barvy leoparda, stříbra a zlatého kovu krásně doplňují již harmonické oblečení, takže luky jsou prostě brilantní.

Kombinace černé a bílé barvy našla svůj výraz v modelech kabátu - prostorný střih, široké rukávy a kontrastní ozdoba ramen nebo límce činí extrémně jednoduchý kabát velmi neobvyklý. Ve stejné kombinaci barev v kolekci jsou šaty, sukně, bundy.

Emilio Pucci navrhuje, že nosí bílou sukni a kalhoty s halenkou z leopardského hedvábí nebo lehkou bundou stejné barvy.. Bundy a bundy mají bohaté barvy a "bohaté" ozdoby - ozdoby, nýtování, zlato a třpytky. Přicházejí s pevnými černými, bílými sukněmi a kalhotami. Blůzky s takovou mimořádnou bundou také nevypadají nic zvláštního.

V jasně modré barvě ve sbírce dámského oděvu Emilio Pucci Pre-Fall 2013 představil bunda, kalhoty, top, zdobené bohatou černou výšivkou a večerním šaty maxi. Jedná se o velmi jednoduché a stručné šaty s dlouhými rukávy, výstřihem a bledou sukní.

V práškově růžové barvě jsou nabízeny mini hedvábné šaty s černými geometrickými vzory, které si oblíbil Emilio Pucci. Módní ženy ocení tmavě růžový dvojitý kožený trench kabát s kožou krokodýla a zlatými knoflíky. V bledě růžové barvě obsahuje kolekce kožešinové bundy a luxusní šněrovací večerní šaty. Večerní toalety nejsou ve sbírce malé - existují také dlouhé a krátké černé a bílé šaty.

V barvě máty jsou představeny kalhotový oblek a další zkrácený kožich.Nejlépe články