Szaboveronika

Dámské oděvy Emilio Pucci - sbírka Předj. Jaro 2013


Dámské oděvy Emilio Pucci - sbírka Předj. Jaro 2013 / Móda a styl

Jedním z nejvýznamnějších italské značky Emilio Pucci představil novou kolekci dámského oblečení pre-jaře 2013. Je vyroben v nejlepší tradici značky, a to by nepochybně moci vychutnat nejen stálé fanoušky značky, ale i ti, kteří předtím obešel po jeho boku.

Studiem kolekci Emilio Pucci Pre-jaro 2013 můžete okamžitě všimnete, že návrhář snažil spojit přísnost a něhu, brutalitu a milost, a udělal to prostě vynikající. Modely Část-li vytvořena na základě inspirace GI Jane, právě na dovolené. Dominantní barvou těchto modelů je hluboký khaki.. Je v této barvě je přísné bundy, přiléhavé sukně, šaty midi, prašníky a dokonce i večerní róby. Všechny modely jsou jednoduché, stručné, jsou zcela vhodné pro každodenní život, práci, cestování, zábavu.

Companion na rozsekává byla zvolena jasně žlutou barvu, stejně jako světle růžovou. Ale žluté práva na stejné úrovni s barvou vojáka uniformu a růžovými akcenty jen několik detailů.

Barva vína vínová nabídl šaty, lakonické linky na širokých pásků a jedním hedvábí, zdobené složitými vlnitých rukávy a klasické sako.

Hluboké modré a modré jsou navzájem spojeny. Jumpsuit, banánové kalhoty a sukně jsou extrémně jednoduché, ale celou podstatou a vrcholem je modrá a bílá tkanina s velmi složitým potiskem. V tmavě modré barvě a klobouku jsou nabízeny.

Dále přichází čas pro černobílé kombinace. Nasycené černé a křišťálově bílé jsou krásně sólo odděleně, ale v šílených kombinacích a kombinacích vypadají ne méně nádherné.

V kolekci ženských oděvů Emilio Pucci před příchodem jara 2013 najdete a malé černé šaty a celé komplety délky maxi, kalhoty, bundy, bundy.

Bílá se podobá.

Černé a bílé kompozice se odrážejí v létání maxi obleky - sundresses, šaty, kalhoty obleky. Někdy třetí barva plíží - fialová, modrá, šedá.

Prostorné a průsvitné tuniky jsou bílé barvy a zdobené modrými nebo pískovými vzory. Mini kraťasy s širokým ramenem - bílá, žlutá a béžová.

Z dekorace v této kolekci Emilio Pucci byla použita krajka, průhledná síťka, stejně jako široké pásy, které seděly přísně k pasu. Dokonce ani nejjednodušší černé večerní šaty nezůstanou bez účasti tohoto příslušenství.Nejlépe články